1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Studentske Muke -_-

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Thaxll'ssyllia, 28. Svibanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Ovako, znam da je prerano, ali akademska godina bude ubrzo završila i počet će vrijeme mukotrpnog traženja stanova i cimerica po zagrebu... :love:

Ako ima nekog ovdje tko poznaje ili sam povoljno iznajmljuje stan ili sobu u zagrebu neka mi javi ovdje ili na pm. :w00t:
    Isto tako ako ima zainteresiranih potencijalnih cimerica (može i cimera :love: ali se bude onda morao obući u žensku odjeću da moji starci misle da imam cimericu) neka mi također jave ovdje ili na pm.

Ali da se zna, tek od 10. mjeseca nadalje trebam...

2. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Ja ti znam jedan jednosobni stan (u njemu sam ja prije bil i ok je stvarno) u koji ti idu dva cimera/cimerice. Pa ak ti nije problem biti u sobi s nekim, mogu ti dati broj. Stvarno je ok, unatoč tome kaj je jednosoban (ta soba je dosta prostorna), blizu je autobusnog kolodvora i preko puta tramvajske stanice (i negdje tri stanice od Filozofskog i tih fakseva, ak ideš na neki od njih). Ak oćeš, pošaljem ti broj na PM, pa se raspitaj :cocky:

Makar, prerano ti je za traženje sad..usprkos uvriježenom mišljenju, u 9. i 10. mjesecu ostane još pun kufer praznih ili polupraznih stanova i sigurno ćeš nekaj naći, samo treba imat strpljenja i listat oglasnike..

3. Thaxll'ssyllia

Trebala bi dvosoban stan jer ja imam naviku biti dugo budna u noc i spavati po danu sto je moje bivse cimerice doslovce izludjivalo... svejedno thanks :cocky:

Ali zato nije rano da si nadjem cimericu... nitko koga sam do sada pitala s faksa nece :cocky: , ali se jos uvijek nadam...

4. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Pa ima ti dosta ovak stanova i kuća gdje ti cimerice traže još jednu, pa možeš i tak.

5. Thaxll'ssyllia

Ima, ali ako je jeftino od onda kad ja vidim u oglasu do onda kada dodjem u zg pogledati stan je vec zauzeto ili se trazilo u jednosoban stan druga cimerica... barem je tak bilo prosle godine... :cocky:
    Sad sam si mislila odmah naci cimericu pa poslije traziti stan...

6. Nea

Nea curica

:good: pa ne moš reć u oglasu "koga god sam pitala nije mi htio biti cimer/ica!" ljudi će misliti da ti nešt fali...

:cocky: dođi u Brod na strojarski pa moš živjet kod mene :cocky:

7. Thaxll'ssyllia

:cocky: vec dolazim, cek da se samo spakiram... :cocky:

Ne govorim to inace, a i kad je istina... svi su si vec nasli nekog... :good:

8. Nea

Nea curica

TI t-r-e-b-a-š dečka :cocky: to je najbolji oblik cimerovanja :cocky:

9. Thaxll'ssyllia

:lol:

Ne bunim se...

Dopuna mom prvom postu: može cimerica ili dečko za ahem... "cimerovanje" :lol:

10. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

raspitat cu se u kvartu,al necu nis rec ziher...ak nes upadne,ja ti javim na pm :lol:

11. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

:sad:

Ne bunim se...

Dopuna mom prvom postu: može cimerica ili dečko za ahem... "cimerovanje" :lol:

a jeli? :lol: trebala si se javit prije 2 mjeseca :love: :dry: :cocky:

12. Thaxll'ssyllia

Onda nisam trebala... :lol:

@shade_slayer: oke, samo nek bude sexy :love:

13. Elvenstar

Elvenstar missing

a jeli? :yeah: trebala si se javit prije 2 mjeseca :evil: :yeah: :cocky:

Pa stigneš se ti riješiti cimera do 10. mjeseca :belj: :cocky:

14. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Pa zapravo, kad si već spomenula, rekli su da odlaze prvog srpnja :cocky: Al i ja bum vjerojatno :yeah:

15. Elvenstar

Elvenstar missing

Ali se vraćaš u 10. mjesecu :yeah: .

16. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

uvijek može crashati kod mene :yeah:

17. She-Ra

She-Ra princess ^^

ajme šta me čeka.... :yeah:

18. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Hmm... ako te u smjehu od sedmog razreda redaju 121212 ocjene onda će te i srednja jedva dopast tak da si malo fulala temu.

19. She-Ra

She-Ra princess ^^

Ma potrudit ću se ja. :yeah:

20. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

:cocky: prolazi me volja za fakultetom :yeah:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu