1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Stripovi

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od kalthir, 24. Listopad 2006..

1. kalthir

kalthir woof woof

A'ight, out with it. Koji su vam najdraži stripovi, stripovski junaci, stripovski villains, publisheri, pisci, ilustratori, et cetera, et cetara?

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Batman FTW... dvomjesecni Jbga flat rejt sam manje vise iskoristio za stripove tako da ih imam ^^

3. kalthir

kalthir woof woof

Batman mi je nekako...neujednačen. Dark Knight Returns i Arkham Asylum su mi, naravno, odlični. Ali neki drugi, recimo, In Darkest Knight, su mi nadasve dosadni.

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Legends of the Dark Knight FTW... Mislim.... tesko bi bilo za ocekivati da je ijedan strip skroz savrsen, sve ima svojih dobrih i losih djelova

Btw ponosan sam kaj sam okolo dilao Lobo-a, nazalost josh ga nisam stigao procitat

5. kalthir

kalthir woof woof

gief Lobo plx! Baš sam bio na putu da potražim gdje ima to za skinut, no onda mi je Sandman zapeo za oko. A pošto imam svega 5GB...well...you know the rest.

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Cuj... Mozemo se dogovoriti... Stavit cu i jedan dan popis svega kaj sam skinuo pa da ti upotpunis ono sto mi fali (50ak cda tog imam)

7. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

My personal favorit je TRANSMETROPLOLITAN (Warren Ellis, Darick Robertson, Rodney Ramos). Strip je prej♥♥en :wtf:

8. Nea

Nea curica

Alan Ford ftw :coffee: i Blek Stena :fight:

9. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Alan Ford ftw :tired:

Sir Oliver ftw :nice:

:ninja: Gdje mi je sat ? :tired: :onoz:

10. abominacije

abominacije (/:=D

matakovich...
    osobno preporucham chovjeka sa dvije jetre i pterodaktilicharstvo za pochetnike...

11. no_iq

no_iq Novi Član

Spiderman! legenda frend je skupljao nekada pa sam imao uvid u sve to. :D

to je u biti i jedini strip koji sam pratio. nikad nisam bio neki kolekcionar,ali imam skeniranih mangi... trebalo bi sve to pročitati.

12. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

e sherpa, aj mi dofuraj Loboa jedan dan, ok? :book:

inace am alan ford fan, iako svaki kvalitetan strip s pristojnim ilustacijama i nekom pricom koja je pristojna mogu procitat

13. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Alan Ford ftw :cry: i Blek Stena :fight:

Komandant mark prebije bleka kad se sjetiš :fight: a tek žalosna sova :fight: i prapradeda vrač

14. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

batman, i blade...my favz! :fight:

15. no_iq

no_iq Novi Član

što se nitko ne sjeća Lastana?
    i one čija je radnja bila u budućnosti kad su se borili protiv nekih aliena/dvonožnih mačaka i vozili su leteće BMW-e?

16. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

jel ono kad je genije zamrznuo lastana na neznam koliko godina...il je bilo obrnuto? :whistle:

17. no_iq

no_iq Novi Član

jel ono kad je genije zamrznuo lastana na neznam koliko godina...il je bilo obrnuto? :whistle:

mislim da ne, ovo je bilo zaseban strip u modroj lasti.

18. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

očito nakon 1986 :whistle:

19. no_iq

no_iq Novi Član

mislim da negdje prije 10-tak godina. to je bilo negdje kad je sestra još išla u osnovnu.

20. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Komandant mark prebije bleka kad se sjetiš :nice: a tek žalosna sova :cocky: i prapradeda vrač
    tctctc nije pradeda neko cukundeda vrac :D
    i da, mislim da bi bila teska borba ali na kraju bi plavokosi dzin ipak pobedio XD

Podijelite ovu stranicu