1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Stravična Smrt Vatrogasaca

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Vanaleto, 4. Rujan 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Klosh, ti si tako apsolutan!

Jedan tvoj post i nema replike cio dan...

Jeste zapalili svijeće za poginule vatrogasce sinoć?

2. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Nisam,ali užasno sam u šoku.
    Kada je uopće bio sprovod? Nisam apsolutna ništa čula o sprovodu?

3. Anria

Anria Aktivan Član

Ja jesam :laugh:

4. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Jučer je bila komemoracija. Cio dan su vrtili na TV-u Sanaderove i Mesićeve govore, ogorčene optužbe obitelji poginulih, bila je i počast poginulima, a navečer je bilo i TV-suočavanje majke onog od šesnaestogodišnjaka i zapovijednika DVD postrojbe koji ga je pustio u helikopter.
    Stara je šizila na starog i općenito što brat ide na te akcije...

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Eto splitao sam u novu temu

Zao mi je sto su preminuli no jedna stvar se JAKO zaboravlja, a to ej da vatrogasci MORAJU intervenirati na SVAKI pozar... Sto su i napravili. Svi znamo kako je sve to zavrsilo...

6. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

to je tzv. rizik posla. svaki put kad vatrogasac izlazi na intervenciju postoji mogućnost da se neće vratiti sa iste. no oni i svjesno riskiraju kako bi zaštitili druge. respect.

7. autumn

autumn |-O

Naravno da moraju intervenirati ali nije mi jasno tko je pustio djecu da idu gasiti pozar! Znam da kod nas vatrogastvo u principu pociva na dvd-ima ali ne mozes pustiti klinca od 16 godina u pozar.
    Nisam jucer gledala fokus i ne znam sto su govorili ali se nadam da to nije uobicajena praksa.

8. Elvenstar

Elvenstar missing

Koliko sam ja uspjela čuti na Vijestima, po zakonu to ne smiju i netko će snositi posljedice. Strašno je to što se dogodilo :laugh: .

9. Nea

Nea curica

Stari ljudi kažu da se natom mjestu nikada požar nije gasio jer sve je to samo trava...

Spasilačkoj službi isto nisu rekli detalje pa su bili totalno ne pripremljeni na broj žrtava i vrstu ozljeda :laugh:

I onda Slavica i Jurilj ili kako već kažu da će kao moralni čin dati otkaz.. akako bi bilo kao moralni čin da odu u zatvor :laugh:

10. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Odgovorni ne treba u zatvor ako je poslao te ljude u smrt. Dovoljna mu je kazna što mora živjeti s posljedicama svoje odluke.

U zatvor treba onaj koji je pustio tog šesnaestogodišnjaka u helić. To je bilo protiv zakona i zdravog razuma. Mali se samo htio provozati u heliću.

11. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

U zatvor treba onaj koji je pustio tog šesnaestogodišnjaka u helić. To je bilo protiv zakona i zdravog razuma. Mali se samo htio provozati u heliću.

Nije se htio provozati u helicu kad je rekao taj sef da taj mali ima vec 4 godine iskustva sa pozarima, sto bi znacilo da su oni njega poceli vozati sa sobom od 12. godine? Strasno...

Ali ako ce vas to utijesiti, svakih 5 sekundi umre dijete mladje od 10 godina od gladi.

12. Laucien

Laucien The Harper

Hm? :laugh: Poginuli, i šta sad? Da plačem zbog svakog poginulog vatrogasca na svijetu, dehidriro bih 373832785762 puta do sada. Iako, svaka im čast na trudu i sve to, al jebiga, očito je tako trebalo bit...

13. kalthir

kalthir woof woof

još ako je netko od njih bio homoseksualac! dve muhe jednim udarcem!

14. Elvenstar

Elvenstar missing

Možda je neki od tih ljudi nedavno spasio i tvoju kuću i život. No, ništa me više ne iznenađuje od tebe :laugh: .

15. Laucien

Laucien The Harper

Možda je neki od tih ljudi nedavno spasio i tvoju kuću i život.

Nije. Požar je bio predaleko od moje kuće.
    Ma ne kažem ja ništa loše, mislim respect njima i sve to, al zašto bit tužan. Čisto sumnjam da im je lošije tamo gdje su sada nego ovdje. A i očito im je to sudbina. Zašto su svi tužni kad netko umre? (Ateisti zanemarite ovo XD) Sad su na nekom drugom mjestu, jbg očito im je bilo vrijeme da pređu na drugu stranu...

16. Elvenstar

Elvenstar missing

Zato što su i oni imali svoje živote, želje, snove i ljude koje vole. I zato što ti ljudi sada plaču za njima i jako im je teško, ako zbog ničeg drugog.

17. abominacije

abominacije (/:=D

josh ako je bio zhidov sa srpskim korijenima, hehehehe! jackpot!

...

uglavnom... uvjeren sam da su se ovakve situacije dogadjale vech u proshlosti no spletom okolnosit nisu imale ove posljedice. sada kada se to konachno dogodilo, uvidjeni su svi stravichni nedostaci u sistemu. jedino me zhivcira sve to moraliziranje po medijima. svi se zgrazhavaju i slichno... a dogodilo se njima pred nosom. dok su izvjeshtavali o tome koliko je puta onaj tip ishamarao vlatku pokos, mogli su se baciti na istrazhivachko novinarstvo te istrazhiti sigurnosne sluzhbe u hrvatskoj.

18. Laucien

Laucien The Harper

Pa dosta je što oni plaču, zašto bih se ja ili itko drugi (ko im nije obitelj/cura) sada zamarao time? Ljudi umiru, jbg, ne možeš za svakim plakat...

19. Elvenstar

Elvenstar missing

Ni ne moraš, nitko te ne tjera, no nemoj obezvrijeđivati ono zbog čega su poginuli ili njihov posao i rizik. Nisu oni mravi pa da možeš reći ok, do sada ih je poginulo na tisuće pa šta je još ovih par.

20. autumn

autumn |-O

Malo empatije bi te ucinilo boljom osobom.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu