1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Što Vam Se Ne Sviđa?

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Ivanhoe, 18. Lipanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Zaseban topic da se malo stimulira kritika. :)

Da li vam smetaju neke stvari na forumu kod izgleda (boje, prikaz, smajlorzi), forme (opcije, sekcije, topici), sadržaja (općenito ili konkretno, spam, interes-neinteres) kod članova (općenito ili pojedinačno), osoblja (modovi, admin). Pa ako su primjedbe logične (imaju smisla) da probamo riješiti, pogotovo ako ih spomene više članova. :)

Evo meni se ne sviđa što su svi odustali od najboljeg djela Eydisa: priče i fantasy svijeta :laugh:

2. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

mislim da su stvari kao report i rating topica potpuno nepotrebne posto ih nitko ne koristi...ono glupo zgleda kad uletis na podforum i onda jedan topic ima 3 zvjezdice a svi ostali nita.

3. Nea

Nea curica

:nice: zapravo uopće nije emo i ne ostavlja kometarčiće...

i ide mi na živce na ovom divnom skinu sva sila onih obruba dolje kod dodavanja posta :ave:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  4. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

meni je pretrazivanje arhive shoutboxa g.a.d.n.o... neznam kak skocit na predzadnju stranu il kak odskrolat odma negdje na kraj, neg ak ocu gledat danasnje shoutove moram listat sve od jutra. -.-

5. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Da, i mene to na shoutboxu smeta... se može to nekako uredit da bude preglednije pretraživanje arhive?

6. Anria

Anria Aktivan Član

shoutbox ima arhivu??? :think:
    otkrili ste mi toplu vodu :think:
    ovi svi silni rubovi na skinovima kad se ide napravit fastreply me nervaju...

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

:love: zapravo uopće nije emo i ne ostavlja kometarčiće...

i ide mi na živce na ovom divnom skinu sva sila onih obruba dolje kod dodavanja posta :onoz:
    Nemoguće promjeniti nažalost. Maknem jedan obrub i nestat će na svim formama jer je jedinstven z acijeli forum.

meni je pretrazivanje arhive shoutboxa g.a.d.n.o... neznam kak skocit na predzadnju stranu il kak odskrolat odma negdje na kraj, neg ak ocu gledat danasnje shoutove moram listat sve od jutra. -.-
    Također nemoguće jer bi ovo trebalo pitati autora komponente. Pretraživanje je jedna od najkompleksnijih i zaj♥♥anijih stvari z anapraviti u phpu (a da radi bez greške) zato valjda ni autpr nije znao kako da to napravi. Valjda bude u nekoj novoj verziji.

Uostalom akd bi postojala jednostavna opcija da se to uključi kaj misliš da ne bi to uključio? Uostalom da postoji ne bi niti bilo opcije da se isključi/uključi jer nema smisla da bude nešto takvo isključeno kad bi postojalo.

8. abominacije

abominacije (/:=D

*snip*
    Uostalom akd bi postojala jednostavna opcija da se to uključi kaj misliš da ne bi to uključio? Uostalom da postoji ne bi niti bilo opcije da se isključi/uključi jer nema smisla da bude nešto takvo isključeno kad bi postojalo.

jesi siguran u to? :love:

enivej, meni se ne svidja shto modovi nepozvano uredjuju ljudima signature. po mom mishljenju bolje udariti warn od 10% sa obrazlozhenjem nego upadati u neshto tako osobno.

9. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

:love: bez brige, ne upadaju modovi samo tako... ovo sada je bilo moja iznimka^^

10. abominacije

abominacije (/:=D

brige i pochinju iznimkama.

vodite rachuna.

11. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Koje sigove i šta sad? Ako sam ja penetrirao nečiju osobnost pobrinuo sam se da bude ugodno i subjektu i objektu.

12. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Meni osobno se ne sviđaju 2 stvari.. prvo, više puta sam primjetio da se tu dosta prostaći, a ovdje ima i maloljetnika, pa nisam sigurtan da je baš primjereno..

Drugo, neznam jel to samo kod mene il kaj, ali sam primjetio da kadpostavim gothic skin, uvjek me baca na onaj neki defaultni skin dok se ne ulogiram.. to mi taaak ide na živce.. i uz to mi je zapamtio samo pass, a ne i username, a kad smo kod toga, što se desilo sa automatskim log-inom (keep me logged in opcija)?

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

1. Ah dobro što se tiče prostačenja svejedno je ako se ima 18 ili 17 godina, nikad nije lijepo.
    Ako smatrate da se u nekom segmentu foruma pretjeralo -> REPORTAJTE POST!
    Link se nalazi u donjem lijevom uglu svakog posta.

2. Na dnu foruma klikni na delete cookies, a ako i dalje ne radi onda si podesi u Firefoxu listu sa zapamćenim kukijima.

3. Da, gosti imaju samo defaultni skin na SVIM forumima, neće valjda još moći i PMove slati.

Mislim prvo pitanje je mentalitet foruma, a drugo je standard SVIH foruma, nažalost nepromjenjivi, pa nemogu ni na jedno utjecati.

14. Terranea

Terranea evil turtle

Meni se ne sviđa što je u 'profilu' ona ikonica za muški i ženski spol plava i ružičasta.
    Ja sam trenutno genderless jer ne podnosim ružičastu.
    Zašto su muškarci uvijek plavi a žene roze?
    Nije fer. Što je sa ravnopravnosti i svime time? :laugh:
    odbijam biti roza... :cool: :laugh:

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa možda neko pomisli da si muško gay, oni isto preferiraju rozu.

16. Terranea

Terranea evil turtle

a šta ako sam muški gay, i još k tome ne volim rozu? :belj:
    šta ću onda? onda će svi mislit da sam normalno muško, a zapravo sam muški gay koji ne voli rozu.
    :smile:

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Hmm, komplicirano odista. :smile:

18. Psychaki

Psychaki Gost

budi bespolac, kao ja.

19. Nea

Nea curica

meni se ne sviđa što je dosadno...nema natječaja, svađa, izbora za naj i tak... :smile:

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ajmo izbor za najstarijeg člana. :tired:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu