1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Što Bi Učinili Da...

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Nea, 25. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nea

Nea curica

Što bi učinili da na Lotu dobijete glavni zgoditak?

Nemojte sada one fore tipa : ne igram loto, nemam sreće, sve je namiješteno... :smile:

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ostavaio bi si kolko mi potrebno za život i kućicu a ostalo bi podjelio sa onima kojima bi trebalo. :smile:

3. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Kupio gradilište , napravio kuću , kupio si auto koji hoću , oststak u banku i amen :smile:

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Obišao svijet i tetovirao se u svakoj egzotičnoj zemlji.
    Kupio dvorac i u podrumu izgradio bat-cave.
    Za ozbiljno

5. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Dala većinu starcima za uređenja interijera i eksterijera (stalno bi nešto gradili,rušili,nadograđivali :lol: ), kupila bi si auto (naravno,prije položila vozački :lol: ), kupila bi si novi komp (GHz-a nikad dosta :ninja: ),otišla na daleka putovanja (Egipat,Pariz,Laponija zimi :lol: ....),nešto dala u humanitarne svrhe i...ode lova :lol:

6. Kathegar

Kathegar =I=

hmmm...platio starcima kredit, burazu sredio stan, položio vozački za auto i motor, kupio sebi stan i auto, kupio Harleya :lol: ...ostatak u banku baš kao što Naz reče :ninja:

P.S. Kupio dugi crni kožni kaput...do poda... :lol: :lol:

7. Psychaki

Psychaki Gost

gotičar :ninja:

Dala bih isto starcima za kredite i pizde materine :lol: , kupila bih si stan i motor.
    Ako što ostane, kupila bih prijateljima stvari koje jako žele :lol: i dala u kakvu zakladu za stipendiranje učenika/znanstvenika ili za liječenje neke opake bolesti.

8. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

A LoL, kak svi nabrajate starce i kredite... ja mislio da se to podrazumjeva...
    ja bi svoje poslao na odmor... svakog na svoju stranu. da se UISTINU odmore :ninja:

9. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

10. Kathegar

Kathegar =I=

gotičar :lol:

e nemoj da ti gotičar dođe znaš :lol: :lol:

i hates goth...i zašto stalno uspoređujete Goth s dugim kožnim kaputima...kao da ih metalci ne nose

@Belm: e da i to...Starce na havaje 15 dana i moje i od cure, a curu doma 15 dana :lol: :lol: :ninja:

11. Nea

Nea curica

Tako je Kath... nosili su ih i njemački agenti u WW2 :ninja:

12. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Herr Kathegar from zie Gestapo :lol: :lol: :lol: :lol:

Zaboravih da bih napravio jedno masovno okupljanje Eydišana na kojem bi se piffo lokalo iz bačvi , okolo vrtili divlji prašćići i janjci i imali bi medieval turnir u nečemu :ninja: neznam u čemu ali bi smislili kad se pogostimo hmljnim sokićem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

13. Sherpa

Sherpa Legenda

Kupio dvorac i u podrumu izgradio bat-cave.
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    Ovo bi mozda i ja ucinuo no imas pravo na ideju posto je tvoja

A cemu se zamarati dobitkom kada je mala vjerojatnost da cu dobiti (i da radje cu za jackpot igrat 6/45 nego 7/39 :lol: )

No inace... stavio bi pare na banku i zivio od kamata :ninja:

14. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Kupio si stan u Zg-u, polagao vozacki, uzeo MAXadsl, kupio WoW i ostatak bi dao sestrama (ako bi sta ostalo :ninja: )

15. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

platio bi mirku fodoru i dušku ćurliću da se maknu iz emisije studio 10 :ninja:

16. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

da ja dobijem na lotu stari bi mi uzeo lovu dodao jos malo i onda kupio neki glupi bager za firmu :tired:

17. DsAg

DsAg Novi Član

Pomogao obitelji koliko bi im trebalo, kupio si kuću blizu Zagreba, preselio se tramo s curom, nabavio auto, kupio od ostatka što više stanova u Zagrebu i iznajmljivao ih

18. Bunny

Bunny Novi Član

Pa kako sam ja maloljetno biće vjerujem da bi moji roditelji odlucili sto s tim novcem,a s obzirom da vjerujem u dobrobit njihovih odluka mislim da bi se to pametno rasporedilo i nitko nebi ostao zakinut previše. :tired:

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A mali Kinezi :tired:

20. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

priustio bih sebi i curi ugodan zivot. kupio bih kucu negdje na osami, svejedna mi velicina, bitno da ima ono osnovno. uzeo malo bolji auto, a ostatak investirao u nesto i zivio na kamatama. povremeno proputovao svijet, i to je to.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu