1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Što Bi Učinili Da...

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Nea, 25. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nea

Nea curica

Što bi učinili da na Lotu dobijete glavni zgoditak?

Nemojte sada one fore tipa : ne igram loto, nemam sreće, sve je namiješteno... :smile:

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ostavaio bi si kolko mi potrebno za život i kućicu a ostalo bi podjelio sa onima kojima bi trebalo. :smile:

3. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Kupio gradilište , napravio kuću , kupio si auto koji hoću , oststak u banku i amen :smile:

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Obišao svijet i tetovirao se u svakoj egzotičnoj zemlji.
    Kupio dvorac i u podrumu izgradio bat-cave.
    Za ozbiljno

5. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Dala većinu starcima za uređenja interijera i eksterijera (stalno bi nešto gradili,rušili,nadograđivali :lol: ), kupila bi si auto (naravno,prije položila vozački :lol: ), kupila bi si novi komp (GHz-a nikad dosta :ninja: ),otišla na daleka putovanja (Egipat,Pariz,Laponija zimi :lol: ....),nešto dala u humanitarne svrhe i...ode lova :lol:

6. Kathegar

Kathegar =I=

hmmm...platio starcima kredit, burazu sredio stan, položio vozački za auto i motor, kupio sebi stan i auto, kupio Harleya :lol: ...ostatak u banku baš kao što Naz reče :ninja:

P.S. Kupio dugi crni kožni kaput...do poda... :lol: :lol:

7. Psychaki

Psychaki Gost

gotičar :ninja:

Dala bih isto starcima za kredite i pizde materine :lol: , kupila bih si stan i motor.
    Ako što ostane, kupila bih prijateljima stvari koje jako žele :lol: i dala u kakvu zakladu za stipendiranje učenika/znanstvenika ili za liječenje neke opake bolesti.

8. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

A LoL, kak svi nabrajate starce i kredite... ja mislio da se to podrazumjeva...
    ja bi svoje poslao na odmor... svakog na svoju stranu. da se UISTINU odmore :ninja:

9. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

10. Kathegar

Kathegar =I=

gotičar :lol:

e nemoj da ti gotičar dođe znaš :lol: :lol:

i hates goth...i zašto stalno uspoređujete Goth s dugim kožnim kaputima...kao da ih metalci ne nose

@Belm: e da i to...Starce na havaje 15 dana i moje i od cure, a curu doma 15 dana :lol: :lol: :ninja:

11. Nea

Nea curica

Tako je Kath... nosili su ih i njemački agenti u WW2 :ninja:

12. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Herr Kathegar from zie Gestapo :lol: :lol: :lol: :lol:

Zaboravih da bih napravio jedno masovno okupljanje Eydišana na kojem bi se piffo lokalo iz bačvi , okolo vrtili divlji prašćići i janjci i imali bi medieval turnir u nečemu :ninja: neznam u čemu ali bi smislili kad se pogostimo hmljnim sokićem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

13. Sherpa

Sherpa Legenda

Kupio dvorac i u podrumu izgradio bat-cave.
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    Ovo bi mozda i ja ucinuo no imas pravo na ideju posto je tvoja

A cemu se zamarati dobitkom kada je mala vjerojatnost da cu dobiti (i da radje cu za jackpot igrat 6/45 nego 7/39 :lol: )

No inace... stavio bi pare na banku i zivio od kamata :ninja:

14. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Kupio si stan u Zg-u, polagao vozacki, uzeo MAXadsl, kupio WoW i ostatak bi dao sestrama (ako bi sta ostalo :ninja: )

15. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

platio bi mirku fodoru i dušku ćurliću da se maknu iz emisije studio 10 :ninja:

16. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

da ja dobijem na lotu stari bi mi uzeo lovu dodao jos malo i onda kupio neki glupi bager za firmu :tired:

17. DsAg

DsAg Novi Član

Pomogao obitelji koliko bi im trebalo, kupio si kuću blizu Zagreba, preselio se tramo s curom, nabavio auto, kupio od ostatka što više stanova u Zagrebu i iznajmljivao ih

18. Bunny

Bunny Novi Član

Pa kako sam ja maloljetno biće vjerujem da bi moji roditelji odlucili sto s tim novcem,a s obzirom da vjerujem u dobrobit njihovih odluka mislim da bi se to pametno rasporedilo i nitko nebi ostao zakinut previše. :tired:

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A mali Kinezi :tired:

20. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

priustio bih sebi i curi ugodan zivot. kupio bih kucu negdje na osami, svejedna mi velicina, bitno da ima ono osnovno. uzeo malo bolji auto, a ostatak investirao u nesto i zivio na kamatama. povremeno proputovao svijet, i to je to.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu