1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Stevo

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Sherpa, 25. Svibanj 2007..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

Danas me puklo otvaranje tema u sekciji filmova, cak drugo danas. No ovaj puta ide topic za jednog imba glumca. On je Steven STEVO Seagal.

[​IMG] Stevo te gleda

Njegovi filmovi se stalno vrte na telki, a u vecini slucajeva on je neki kvazi dobar tip kojije kak ti umirovljeni specijalac koji zivi normalnim zivotom. Onda mu nekog otmu i pocme sranje di Stevo ide i razbija svima picke.

Sto mislite o Stevi? Da li znate da je Stevo izdao i 2 albuma? znate da Stevo ima i web stanicu? Znate da Stevo ima crni pojas sedmi dan u Aikidu?

2. Elvenstar

Elvenstar missing

:evil2:

Mrzim njegove filmove

3. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Da hehe, svi su isti, ko i njegove face :evil2:

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

stevo je alfa i omega lijenosti u akcijskim filmovima. dok se njegovi neprijatelji trgaju i mašu na sve strane, on samo čeka pravi trenutak da nekom spiga ruku. u zadnje vrijeme je i to previše za njega pa samo puca iz pištolja...
    on je glumački virtuoz, pa stoga prilažem tablicu za lakše snalaženje u njegovim nevjerojatnim ekspresijama

:evil2: sad kad razmislim, exxar, jel to stevo na tvom avataru?

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Exxar je zapravo vonabi Stevo :evil2:

A izrazi lica su prelegendarni kao sto kolega Bel zorno prikazuje :evil2:

6. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Nije. To je Exar.

7. Belmorn

A izrazi lica su prelegendarni kao sto kolega Bel zorno prikazuje :evil2:
    da. izučeno oko vidi sitne razlike u njegovim gestama. stevo je minimalista

8. Sherpa

Sherpa Legenda

Koji je izraz lica od Steve u mom prvom postu. Ti si (kak ti) doktor Stevologije...

9. Belmorn

skeptično uzbuđen, ali i pomalo nadrkan...
    teško je pogodit ovako van konteksta.
    Stevo reklama Mountain Dew za one koji još nisu vidjeli

10. Vorpatril

Vorpatril Novi Član

:love:

jeste vidli!? jeste vidli?!

stevo se skoro nasmjesio! ili je to samo trzanje facijalnih misica uzrokovano akutnim autoembrionim triperfemingitisom koji ga je sustigo pod stare dane? :think:

11. Velena

Velena vintage queen

ne budite takvi, pa čovjek se jako zalaže za ekologiju, očuvanje prirode, smanjenje zagađenja i slični shit
    :think:

12. Sherpa

Sherpa Legenda

Stevo je superheroj... Ja da znam crtati napravi bi strip po njemu

13. Stevo je legenda. Iako su mi njegovi filmovi tako retardirani da je to nekaj neviđeno. Lik slomi vrat nekom badguyu tak da ga primi vršcima prstiju. :w00t:

Al nisam znao dosta stvari o liku... :lol:

I dalje mi se ne sviđaju njegovi filmovi
    :cry: :cry: :cry: :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  14. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

stevo je car!!da nema njega ovaj svijet bi bio bezlican!!!

on se u svkom filu toliko uzivi,da se jednostavno stopi sa likom kojeg glumi.To se najbolje odrazava u njegovim facijalnim ekspresijama i pogledima,koji varira od :Ubit cu te zgazio su cvijet!!! :love:
    Do tipa :Kako li si samo lijepo stablo posadio! :yeah:

15. Anria

Anria Aktivan Član

Stevo je neponomljiv!!!

Ime predobre filmove, ali stvarno....
    Možete mislit kako je obar ka je meni mater luda za njim...LoL

16. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

Ah i moja mama je luda za njegovim filmovima..istina on je legenda, pogotovo sa tim svojim izrazima lica...kako točno možeš pogoditi šta osjeća u tom trenutku :cry:
    ali filmovi su mu tak tak..nekak, vidiš jednog vidio si sve..tog tipa...

17. Versius

Versius shajzeshit

moja best frendica obozava stevicu naseg... on je prezgodan i ima najbolje filmove po njoj

koliko kod njen fanatizam bio dugoko ukorijenjen... jos mi nije jasan.. a znam ju 12 godina...

meni je stevica fascinantan samo zbog svojih nezamijenjivih izraza lica... tu mi ni dobri stari chuck norris nije do koljena :cry:

18. How you dare challenge Chuck like that?!? Odi na Chuckovu stranicu i pogledaj kaj znači biti izazvan...

Al stevo je naš heroj. Filmovi su mu svi na isti kalup, al to je tak očito da kad dođem kući i mama mi kaže "oćeš gledat, danas ti je neki film sa Stevenom Seagalom" ja odmah odgovorim "ma znam, gledao sam ga" i onda ona kaže "ali to nije moguće, ovaj je prikazan na tv-u po prvi put a znam da nisi bio u kinu, dakle kako si ga gledao?" i onda opet ja "vjeruj, jesam" i onda ona pita "ajd dobro, al onda mi reci kaj se događa u filmu" i ja kažem "pa evo, stevo je murjak koji ima problema zbog agresivnosti na poslu ali i dalje radi jer je jako sposoban. on lovi bad guyse zbog toga što prijete njegovoj obitelji i njemu samome i nakon nekog vremena, što je cca. 5 minuta pobije 500 ljudi pljuskama, ubije bossa i ispadne faca i dobije odličje i vrati se familiji". Onda mi mama obično kaže "ali kako si ti to mogao znati, pa ja sam pročitala novine gdje to piše tek nedavno..." i ja se samo nasmješim i odem uvjeravajući ju da je rodila telepata.

19. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

stevo je legenda!
    that's all i'm gonna say

20. Nea

Nea curica

Oh kad sam bila mlada ali doista vrlo mlada bila sam zaljubljena u njega :lol: al što je je bolji je od Vam Dam-a :lol:

Podijelite ovu stranicu