1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Starship Troopers 3

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Aronys, 23. Lipanj 2007..

1. Aronys

Aronys Pleb

Najavljen je treći nastavak legendarnog filma Starship Troopers! Nakon katastrofalnog drugog dijela, u trećem se vraćaju neki originalni glumci iz prvog dijela, a da bi malo začinili film, u njemu glumi i Jolene Blalock, također znana kao T'Pol iz Enterprisea.

http://www.imdb.com/title/tt0844760/

Usput, novi film se zove: Starship Troopers - Marauder

2. Archer

Archer Novi Član

Nadam se da ovaj puta ne upropaste priču. Sjećam se drugog filma, bio je dosta loš. Cijelih 80 minuta tama i pucanje na slijepo. Uz urednu postavu glumaca i dobrom pričom mogo bi se vratiti u kina. No, ako bolje promislim, pucačine i kukaca kao u nekoj videoigrici, može se propisati samo mlađoj publici

3. Aronys

Aronys Pleb

Da, drugi film je bio katastrofa. Mislim, cijela radnja je bila na svemirskoj stanici, gdje su se fajtali protiv paučnjaka. Gimme a break! Totalno poput filma Alien. :hugz:

No, Casper van Dien se vraća u ovom filmu kao general (a glumi i Jolene Blalock :sheep: )

4. Sammael

Sammael Knjižničar

0 bogo.

How do you spell it? S-H-I... whats the last one?

5. abominacije

abominacije (/:=D

6. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

mda... pogledah i taj izrod nekidan...
    da je bolji od dvojke - definitivno je... da je dobar film, općenito - baš i nije... onak, ok je ak nemaš niš drugo pri ruci... likove koji su ekšli razrađeni nabrojim na prste jedne ruke, a večina su tek sporedni likovi... :yeah: rico se ne računa ovdje, on je razrađen u prvom djelu (khm,khm) i na tome je i ostao... samo je malo stariji...
    čak ni one pizdarije iz projekta marauder nisu mogli napravit kak spada...
    eh da... pozitivno je kaj q-bomb nisu nazvali nekim poetskim nazivom tipa 'the planet cracker'... :evil2:

blah... mogo sam i bolje utrošit to vrijeme...

7. Sammael

Sammael Knjižničar

zanima me jedino power armor.

8. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

zapravo, jedina konstantno dobra stvar koja se proteže kroz sva 3 djela je taj power armor... i mech...

9. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

aaa kukci koji unistavaju svemirske brodove svojim govnima koje ispaljuju u svemir!!!!sokantno da su ga uopce financirali,ali opet,to je hollywood,a ameri puse takve fore da je to za poludit

10. Sammael

Sammael Knjižničar

zapravo, jedina konstantno dobra stvar koja se proteže kroz sva 3 djela je taj power armor... i mech...

pa di ti je power armor u jedinici?

11. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

njihov standardni armor ja power armor... kaj misliš da bi mogli trčkarat okolo sa onolikom mašinkom i pucat iz nje sa minimalnim recoli efektom? :hugz:

12. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

u zivotu nisam mislio da cu vidjeti gluplji film od starship troopers,medjutim prevario sam se.pogledao sam st3 i shvatio,da ameri,STVARNO nemaju pametnijeg posla,i pametnije stvari za financirat od idiotskih filmova.mislim dragi boze,granata kukca je govno koje se otvori i eksplodira...nevjerojatno.

13. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

zapravo, mali kukac koji self destructa... al da, izgleda ko govno... :tired:

14. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

evo sto me sokira,frend mi je rekao da sam gledao losu verziju jedinice,i fakat,skinem s neta axxo starship troopers trilogiju,i prvi film je fakat drugaciji od onog prikazanog na tvu pet sest puta.cak uz mnogo,mnogo,mnogo zanemarivanja nekih stvari, jedinica je dobar film

15. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

da pogodim, reko ti je da skineš directors cut verziju, jelda? :laugh:
    jedinice sam reko da još valja...

16. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

mda,vidi se razlika u kvaliteti,jer su ubacivani djelovi(tj oni koji su u tv verziji izbaceni)puno svijetliji,pa se dosta isticu,

17. Gauss

Gauss Novi Član

Prvi nastavak mi je bio zanimljiv, drugi nasreću nisam gledao. Oni kukci su mi baš simpatični i nije mi baš jasno zašt nebi kukac ispaljivao govna na Zemljane. Nije mi jasna ta potreba redatelja da na uspiješni prvi nastavak rade jeftini drugi nastavak s trećerazrednom postavom.

18. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

inače, ovo gore je razgovor o 3. dijelu... da, izašao je, vjerovao ili ne... :tired:

Prvi nastavak mi je bio zanimljiv, drugi nasreću nisam gledao.
    ni neznaš kako si sretan...

19. Replica

Replica Novi Član

NEMOJTE OVO GLEDATI ZAMRZICE TE SVE Starship Troopers filmove ... FILM JE DRLAAAAAAAAAAAAAAA i to ona teska ... kajem se sto sam ga pogledao .... FILM Je GLUPPPPPP ma glup da gluplji ne moze biti

20. Lord

Lord Aesir Illuminati

kraj je očajan

Podijelite ovu stranicu