1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Stari Topici

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Leviathan, 12. Travanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

ljudi, a da maknete stare topice koji više nisu posječivani, iskreno novi sam, i jebime kada već nisam odustao od ovoga, teško se snači, neznam gdje se piše i gdje su ljudi, koje su teme stare i gdje se razgovara, bacite smeće u tamnicu, ili otvorite povijesne arhive,,,,

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Ne... Svuda pise datum zadnjeg posta tako da se nije problem snaci, ako nekog neka sekcija zanima neka pregledava

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Novi postovi su automatski pri vrhu a stari zalaze na drugu treću i ostale stranice. Nema smisla zaključavati stare topice jer se time nekom novom članu onemogućuje da odgovori na neku temu zbog toga što se na vrijeme nije uključio na forum. To je diskriminacija i NEMOŽe. Ako je tema neprimjerena u bilokojem pogledu onda se zaključava a ako ima smisla onda će biti tolko dugo kolko bude resursa na serveru.

Nitko nikoga ne tjera da PRATI i ODGOVARA na sve topice. Ja pratim možda 10% na forumu i to mi je ok. Svatko će nać što ga zanima.

4. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Zato kad dodjes prvi put na forum otvoris nove postove (bit ce ti svi), dodjes sutra i napravis to isto i vidis gdje je bilo promjena. Tsk.

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Aye, stare postove se ne briše niti na jednom forumu na svijetu...

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Tema ubijena zbog nelogičnosti zahtjeva. :yeah:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu