1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Stargate

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Thaxll'ssyllia, 3. Studeni 2006..

1. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Gledala sam film i više manje pola serija i moram priznati da radnja i nije loša (nadam se da time nijednog fana nisam uvrijedila). Davno zaboravljena i zakopana vrata u Egiptu pronalaze arheolozi i kasnije se otkriva da vode u različite djelove galaksije...
    Tako počinje film a serije se nadovezuju. Iako mi se čini da ova serija nije bila na htv-u sigurna sam da ima ovdje puno stargate fanova.
    Koje je vaše mišljenje o ovoj seriji, jel vam se sviđa ili vam kao i meni malo umanjio dojam serije nezanimljivi glavni glumci.
    Osim možda Jack O'Neilla :mrgreen: on mi je zakon :evil:

:evil: :onoz: :lol:

2. genesis

genesis Novi Član

Gledala sam film i više manje pola serija i moram priznati da radnja i nije loša (nadam se da time nijednog fana nisam uvrijedila).

Mene si uvrijedila. Kak mozes rec da "radnja i nije losa" :yeah: :lol:

Radnja je prezakon. Stargate SG-1 je definitivno najbolja serija ikad.

Film mi je bio dosta los ali to je ok jer u filmu nema Andersona i Shanksa.

Steta sta je O'Neill otisao nakon 8. sezone jer otkad nema njega je serija postala katastrofalno losa. I jos ga je nasljedio Ben Browder koj nema pojma o glumi :lol:

Nije ni cudo da su je ukinuli

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Film mi je bio dosta los ali to je ok jer u filmu nema Andersona i Shanksa.

Steta sta je O'Neill otisao nakon 8. sezone jer otkad nema njega je serija postala katastrofalno losa. I jos ga je nasljedio Ben Browder koj nema pojma o glumi :lol:
    :yeah:
    Film>>>>>>>>Serija
    Browder>>>>>>>>Anderson
    :lol:
    Serija je bila i ostala blijeda kopija filma. Nije uvela ništa novo da je vrijedno spomena, dok je film bio revolucionaran.

4. Eniyel

Eniyel Vampiruša

gledala sam film i bio mi je cisto ok, a seriju, tu i tamo bih naletila na koju epizodu dok sam pregledavala satelitske programe ali nikad se nisam zadrzala na programu kako bih odgledala epizodu do kraja

5. genesis

genesis Novi Član

:yeah:
    Film>>>>>>>>Serija
    Browder>>>>>>>>Anderson
    :lol:
    Serija je bila i ostala blijeda kopija filma. Nije uvela ništa novo da je vrijedno spomena, dok je film bio revolucionaran.
    Ne da mi se ponovo svadjati oko toga, ali u krivu si.

Anyway, film je imao dobru ideju, ali su je dosta lose izveli i bio mi je glup. U seriji su objasnili dobar dio filma, ali svejedno mi je film ostao glup.

Anderson >>>>>>> Jelena Veljaca >>>>>>>>> Browder :lol:

Al da budes sretan, pogledao sam Farscape do kraja i treca sezona mi je bila odlicna u odnosu na prve dvije, a cetvrta i PK Wars malo losiji od trece, al svejedno je na kraju bio boji nego sto se cinilo na pocetku.

6. no_iq

no_iq Novi Član

serija mi je odlična, i slažem se da je postala loša nakon što je anderson otišao. radnja mi je možda i nešto zanimljivija, jer 8 sezona istog je bilo malo previše,ali to nije to to bez o'neilla. iako mi je drago što je došla Claudia Black.

7. genesis

genesis Novi Član

Meni zenske u Stargateu nisu bas nesta. Od ovih koje su se pojavile u vise od jedne epizode, dobre su mi samo ona Tok'ra iz 4. sezone koja se zaljubila u O'Neilla i Morena Boccarin.

I u Atlantisu mi nisu bas nesta, ali dobra vijest je dan ce u 4. sezoni doci Jewel Staite (iz Firefly) :smile: :lol:

Losa vijest je...
    » Klikni da vidis Spoiler - klikni ponovo da ga sakrijes... «
    ...da ce ona doci kao zamjena doktoru Beckettu, koji ce najvjerojatnije poginuti

8. Thor of Asgard

Thor of Asgard Novi Član

Meni je serija najbolja serija od svih kojih sam gledao!

Cijeli SG-1 sam pregledao 4 puta, i svaki mi je put sve bolji i bolji!

Samo mu je "rejting" naglo opao odlaskom RDA!

Ali zato je tu Atlantis, koji uoće nije loš!
    I još nešto, nakon 10. sezone (koja je zadnja) najavljena su 2 TV filma, i prema glasinama u oba filma će se pojaviti RDA (i igrat će glavnu ulogu) [HVALA NEBESIMA]

9. Psychaki

Psychaki Gost

Ja sam gledala samo film, seriju uopće nisam. A Film mi nije bio baš nešto.

10. genesis

genesis Novi Član

@Psychaki...

Film i nije bas nesto, serija je 10 puta bolja

11. Aronys

Aronys Pleb

Meni je serija prezakon. Imam skoro sve epizode doma i pregledao sam je neznam kolko već puta. Film nisam gledao, ali bih htio, da vidim kako je sve započelo (mada već znam)

Inače, već su jednom planirali snimiti novi film, ali su odustali i umjesto toga su snimili dvije epizode, koje su onda ubacili u seriju. Bile su to one, kad se bore na Antarktiku.

12. genesis

genesis Novi Član

Inače, već su jednom planirali snimiti novi film, ali su odustali i umjesto toga su snimili dvije epizode, koje su onda ubacili u seriju. Bile su to one, kad se bore na Antarktiku.

Na DVDu su te epizode izasle u jednom djelu od sat i pol, tako da ti to dodje kao film. I prve dvije epizode iz 8. sezone su isto izdane kao film od sat i pol.

13. Aronys

Aronys Pleb

Da, kao i prva od prve sezone a.k.a. "Children of gods"

14. Aronys

Aronys Pleb

Evo, upravo sam opet počeo gledati Stargate SG-1 ispočetka.
    To je više kao ritual sad postalo. Svaku godinu počinjem s SG-1.

Richard Dean Anderson je najbolji! :evil2:

Kako mi je ovo nedostajalo... :yeah:

15. Uniq

Uniq Novi Član

Ma serija je super, al da nema Andersona nebi bila ni priblizno dobra, svaka cast tipu.
    Znao me nasmijat do suza tip, gledam i dalje sad sam na kraju 3 sezone :ninja:

16. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Ja sam, eto priznajem, totalni zagriženjak za Stargate SG1 i Stargate Atlantis..

SG1 mi je ZAKON, pogotovo dok nije otišao Anderson, iako ni ova nova ekipa nije loša, pogotovo Claudia Black u ulozi Vale Malderaan.. cura fakat super glumi. Meni osobno, SVI originalni glumci serije su zakon, dok mi pak film nije bog zna što.. po meni, serija je puuuuno bolja..

Što se tiće Stargate Atlantisa, moram priznati, to je jedan od boljih spinn-off serijala koje sam gledao i koje pratim, pogotovo zbog neizbježnih slićnosti glavnih bad-guyeva Wraith-ova sa Drow populacijom. Uspjeli su jako brzo razviti dinamiku likova i kemiju, i naravno neizostavnog Rodney McKay-a koji je tak spaaaaljen..

Sve u svemu, preporućujem svima koje imalo zanima da pogledaju SVE ŽIVO od Stargate-a što mogu "iskopati" :laugh:

17. Eoden

Eoden Novi Član

Ja sam heavy addicted na SG-SG1 i Atlantis, jedva cekam da skinem 10 epizoda od atlantisa koje jos nisam pogledao :D, inace pregledao sam sve epizode par puta i nema jace serije od ove.. imho, nema veze kaj je RDA otisao, i dalje su ok, premda mi je atlantis puno bolji atm.

Uostalom, moj sig govori sve :D

18. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

Film pogledao-odličan
    Serija-prezakon
    Radnja je super,pogotovo ideja
    Uloženo je para u efekte dak da nije lame
    Gledao sam ju na kanalu A,onda kad je tamo završila više nisam ali je ponovo kažem serija predobra

19. genesis

genesis Novi Član

Prvih osam sezone s RDA su prezakon, zadnje dvije su zak♥♥♥c. U zadnje dvije sezone su samo dvije jako dobre epizode, od toga jedna s RDA (200) i jedna s generalom Hammondom (The Road Not Taken). Kad je RDA otiso, mogli su bar uzet nekog dobrog glumca da ga zamjeni, recimo Davida Duchovnog (iako on mozda nebi pasao u tu ulogu), ili Roberta Patricka ili onog lika iz Firefly...

Atlantis mi je dosta dobar, ali nije ni blizu SG-1. Kraj trece sezone je bio prelud. A i u zadnjoj epizodi je dosla Jewel Staite :tired:

20. lycanthrope

lycanthrope Novi Član

@aenerys: tssssssss :belj:

no, sg-1
    radnja je zakon. tako dugo dok o'neill ne ode, ne rjese se sistem lordova, i dodju orii... ne samo da su orii preloshi, nego i nema o'neilla. nemogu se oni 8+ sezona sa goa'uldovima zaj♥♥avat, a onda oriie sredit u sezonu-dvije :mmm: pogotovo posto orii su ipak maaaalcice "sposobniji" od goa'ulda, bar bi teoretski trebali. taj dio sg-1 je osrednji, al se svejedno svaki pon/uto iscekuje torrent :belj:

SGAT ima dobru pricu, i wraithovi zakon, al su likovi malcice gei... vjerojatno dojam unistava pocetna postava sg-1 teama :'(

Podijelite ovu stranicu