1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Star Wars

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Sherpa, 25. Svibanj 2007..

?

Stara saga mi je

1. Epix

40.6%
  2. j♥♥eno dobra

34.4%
  3. Dobra

18.8%
  4. Gledjliva jednom

6.3%
  5. Smece

0 glas/ova
    0.0%
  1. Sherpa

Sherpa Legenda

Znam da je tema izvakana, no povodom danasnje 30. godisnjice SWa morao sam otvoriti topic, kojeg do sada, enkim cudom nitko nije otvorio. (sve epizode su u kina dosle u petom mjesecu :w00t:)

Koji vam je najbolji / najgori nastavak / lik / bilo sto.

2. Versius

Versius shajzeshit

:cry: star warsi :cry:

nije tema izzvakana.... sw je naprosto predobar :cry:

najbolji nastavak mi je po novom brojenju 6., iako da se razumijemo... 4. i 5. su legendarni :w00t: , ovi noviji mi uistinu nisu nis special... osim mozda 3..... najbezvezniji su mi 1. i 2. jer su nekak preplasticni i isforsani na kompjuterske animacije :dry:

najdrazi lik... hm... dunno... love them all... ali ajmo reci C3PO jer je bas simpastican :lol: s onim svojim komentarima koji idu iz vedrog neba

moram priznati da iako bih voljela da ima jos i 7, 8, 9 ... i tako to... nadam se da ih nece biti jer bi mogli ... ziher... spoilati originalnu draz filmova s preizglancanim scenama i cijelim hollywoodskim nacinom radjenja stvari

3. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

episode V FTW
    ajajajajajajajajaaaaaaaaj
    nova saga je eyecandy, valjaju jedino LS dueli.
    obi-wan ruuuuulz
    wooooooo :w00t:

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Eto da i ja, koji sam otvorio temu skomentiram... Obozavam staru sagu, nije nabrijana, vazna je prica, glumci su mi jako dobri, nova saga je plastika plastika plastika no mozda mi je dobra iskljucivo radi SW brenda :w00t:

Najdrazi dio mi je V. dio, tesko mi je to objasniti no najbolje mi je legao, stvar osobnog ukusa, nista vise.

Od likova, super su mi Han u staroj, i Qui-Gon Jinn u novoj. Od iritantnih likova mogu nabrojati manje vise cijelu postvu nove sage, Anakin, Padme, C3PO te naravno nezaobilazni Jar-Jar koji nije smjesan nego je idiot

5. Versius

Versius shajzeshit

imas pravo.... Han... kak sam mogla zaboravit :w00t:

6. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

s sherpsom se slažem i oko filma i oko likova.
    ste primjetili kako se mladi obi-wan fura na han sola? pokušava valjat fore i to? nema zamjene jer je Han pucao prvi!
    nova saga je čisto izdrkavanje na efektima
    poslije jar jara, ewoksi su najveća pogreška...

7. genesis

genesis Novi Član

Najbolji dio je Empire Strikes Back, najlosiji Return of the Jedi...
    Od nove trilogije, Revenge of the Sith je najbolji, ali ni druga dva nisu losa
    Najbolji lik je Darth Vader, poslje njega Jar Jar, R2D2 i C3PO... Od Jedija su najbolji Windu i Yoda

Ste culi da ce navodno snimat jos dva SW filma, koji ce trajati oko 60 minuta svaki... bezveze :evil2:

8. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Ja samo znam da snimaju serije...
    da popune prazninu između trilogija. Završavaju Clone wars, 3d crtanu seriju koja se nadovezuje na one prijašnje. Druga serija bi se trebala (nagađam po sugestijama) bavit Bobba Fettom i Quinlan Vosom.

9. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

:w00t: star wars... sramim se što ovaj topik nisam ja otvorila :think:

Stara saga je najbolja, ali ima i nekih dobrih djelova iz nove sage. Od nove sage mi je najbolja jedinica, jer me je dvoja i trojka razočarala sa onim svojim ljubavnim sranjem i sapunicom kod prelaženja Anakina na dark side... :w00t:
    Obi-wan, Emperor i R2-D2 su mi najbolji likovi :w00t:
    Darth Vader mi je isto zakon, ali me razočarao sa onim svojim heismysonanddarksideinmeisnotstrongenoughtokillhim ponašanjem na kraju. :yeah:

10. Velena

Velena vintage queen

nemojmo zaboravit odličnu glazbenu temu :think:
    druga stvar je što je taj serijal očito beskrajan izvor zafrkancija u raznoraznim parodijama, komedijama i slično,a od kojih su neke zbilja odlične

11. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Točno... :w00t:
    I sinkronizacije dijelova sw filmova na youtubeu kao ono sa pekarskim savezom su zakon! :think:

12. Psychaki

Psychaki Gost

baš me zanima kad će opet, po tko zna koji put, reprizirati na htv-u :D
    ako im se one vrpce nisu istrošile već :think:

13. Star Wars rulez!

Od Jedija su mi Kenobi i Yoda dobri, a od ostalih Palpatine koji je sadistička faca i Jar-Jar Binks jer je totalni idiot i C3PO zbog komentara... napisat ću nekaj kasnije, sad moram ić...

14. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

baš me zanima kad će opet, po tko zna koji put, reprizirati na htv-u :D
    ako im se one vrpce nisu istrošile već :love:

svabe su ih reprizirale tjedan dana prije

najveci face je han solo,najiritantniji je jarjar koji je krele

od novijeg serijala su mi najbolje ls dueli :starwars: :starwars: :starwars:

the best episode goes to Episode 5!!!

15. Evo mene natrag, i kao što sam rekao, sad ću napisat nekaj o likovima ak mi se komp ne zgasi (ne samo o likovima - o svemu). A i stavio sam to u novi post jer editanjem staroga ne dobivam post pa, naravno...

Dakle, Star Wars. Prvi dio sam pogledao još kao klinac i jako mi se svidio i htio sam pogledat dalje. Onda sam skužio da su 2. i 3. i dalje na izradi i pitao sam se zašto. Al odgovor nisam dobio. Pola godine kasnije, pogledao sam 4., 5. i 6. dio. I jako su mi se svidjeli. Možda su neki malo nerealno izvedeni al to su najsitnije greške. Inače je sve ok i Star Wars serijal rula. Kad su stigli 2. i 3. dio, nisam gledao u kinima (tipično...) al mi je frend dao dvd pa sam si pogledao. Evo sad ću, nadam se, pobrojiti bar većinu glavnih likova i izreći svoje mišljenje o njima. Jednostavno zato kaj mislim da bi o svakome trebalo napisat nešto. A i rijetki su likovi koji se provlače kroz sve dijelove (Anakin/DV, Palpatine...).

Dakle, evo likova:

Lando Calrissian - p♥♥kica, prekasno shvaća istinu. kaje se umjesto da uopće nije dopustio da do incidenta dođe.
    Yoda - apsolutni majstor, moj omiljeni nehumanski Jedi. Bolesno dobre inverzije!
    Anakin/Darth Vader - Dobar lik, al je očito shizofreničan i ima problema s ličnosti i žao mi ga je.
    Senator/ Emperor Palpatine - za ljubitelje zla jako jako dobar (youtube-> Emperor's looking for a new job... :love:)
    Padme - Mrvicu nerazmna.
    Jar-Jar - koliko je idiotan... al sve u svemu, donosi onaj "budalizirani" humor u film.
    Han Solo - Naravno, Forda ne smijem zaboraviti... sjajna uloga, dobar glumac i jako dobro odigrano, čestitam!
    Luk Nebošetač - Inače dobar lik, al Anakin mi je kao mali bio bolji. Luk kao da niš ne kuži. Nije se ufurao u Force thingies od rođenja...
    Lukova sestra, Leila - Solo's lover, jedna od glumica koja je bila relativno dobra al njena uloga ne nosi onu napetost i užitak u filmu...
    Grievius - tipičan badguy, zbog svojih ruku i lightsabera čini se nadmoćnim, ali na kraju skill pobleđuje. Tako tipično...
    Count Dooku - još jedan takav badguy, iako mi se više svidio od Grieviusa jer je moćniji i nekako više fora...
    Jedi Council - patetično vijeće jadnika, nemam što za reć...
    Master Windu - Jedan od rijetkih koji nije jadnik, žao mi ga je i samo zbog toga ne volim anakina...
    Kvai-gon-DŽIN - on je morao umrijeti da bi priča išla dalje, as simple as that...
    Obi Wan Kenobi aka Uncle Ben - Još jedan fenomenalan lik čije se prisustvo osjeća u svakom filmu. Bio mi je omiljeni dugo dugo vremena. Možda i dalje je. Nisam se još odlučio, dosta ih je dobrih...
    Chewbacca (chew baka) - Hanov frend, potiče humor, fora tip. Me likes wookies.
    C3PO - robot, izvor humora svojim smiješnim primjedbama i komentarima.
    R2D2 - C3PO-ev prijatelj, robot također. prolaze kroz sve pustolovine i doživljavaju kraj. Bio bi sladak da nije od metala.

Eh, sad, tu fali još tona toga, al trenutačno se nemrem sjetit... valjda ću kasnije... dakle, da nastavim... igrao sam normalno SW:KotOR 1 i 2, prešao bez pol frke oba, scout ftw. Mid class je uvijek d best..
    :starwars::starwars::starwars::starwars::starwars::starwars::starwars:
    Nadalje, mislim da je Revenge Of The Sith jedna od boljih, al 5. je fora...
    Samo je jedan problem... malo je dosadna tematika zadnja 3 dijela... empire - radi deathstarove, pobunjenici - uništavaju deathstarove... malo premalo radnje... al šta se tu može, ima i dobrih djelova...
    Ima bolesnih, prebolesnih parodija na youtubeu i to preporučam pogledati... onaj mi je dio dobar... We will be in range of the rebel base in 30 minutes.... Emperor - I say we are in range now! *uništava planet na čijem je mjesecu rebel base*
    Il Emperor's looking for a new job... prebolesno... a frendovi, osobito jedan, Versius ga zna (:yeah: u know who!) koji ima kojih 10 Gb filmova parodija na Star Wars i pročito je sve knjige su mi dali sve to... jao bolesno...

:starwars::starwars::starwars::starwars::starwars::starwars::starwars:

16. Sammael

Sammael Knjižničar

Ja cu ovdje ici protiv struje i reci da mi se fakat svidjaju novi djelovi.
    Sve je onako kako je bilo receno od pocetka.

Episode 1 je NAMJERNO slatkasta i sarena, da pokaze divotu galaksije prije pada u ruke sitha. A Qui Gon Jinn mozda najbolji Jedi lik ikad.
    Episode 2 je brza akcijska i romanticna, s NAJBOLJIM Yodom ikad.
    Episode 3 je moj osobni favorit. Empreror je briljantan, Anakinov pad je totalno logican i neisforsiran a zadnji dvoboj Anakina i Bena je bolesno dobar.

Nikad nisam popusio famu mrznje Jar-Jara, bio mi je ok lik, niti dobar niti los. I svidjalo mi se sto je njegov narod spasio stvar a ne neka "cool" rasa poput "vukija" kako kaze stari prjevod.
    kad su izasli u sedamdesetima jedan od najcescih kritika starih star warsa je bio da nema pricu nego sve pociva na "modernim i fantasticnim efektima" sto danas opet se prebacuje novima.
    Kad su stari filmovi izasli kriticari su ih masovno pljuvali a publika obozavala.
    Novi filmovi su ponovo pljuvani od kritike, zaradili preko 600 milijuna u kinima svaki. A ja osobno mislim da je Lucas izdao filmove sa glumom razine engleskog sekspirijansog kazalista, kompleksnoscu price ravnoj Citizen Kane-u, reziji boljoj od clockwork orange i akciji boljoj od prvog Matrixa JOS uvjek bi reakcije fanova bile iste kao i sad. "nije dovoljno dobro" gluma nije nista losija nego u starim filmovima, prica nista losija, dijalozi i bolji nego prije. a ako ne osjecate istu "magiju" kao prije, pa niste vise 8 godisnjaci.

e da, snimaju se jos dva TV!!! filma, u kojima NECE biti glavnih likova. Rumours say da ce jedan od glavnih likova bit Boba Fett.
    Uz to trebala bi bit i tv serija od 100 polusatnih nastavaka, takodjer bez glavnih likova osim mozda u cameo ulogama. koji ce bridgeat razdoblje izmedju novih i starih filmova.

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Mda meni je njegov prijelaz bio totalno neuvjerljiv. Kao da mu ta gluma ne paše. Ono na nivou zabranjene ljubavi oni mladi glumci neuvjerljivi. Recimo DiCaprio je car bio već u tim godinama što se tiče glume. A ne ovaj se kao naljuti a izgleda opasno ko teletabi.

18. Sammael

Sammael Knjižničar

mmmm meni se svidio. Bio mi je nekako kao full mocni emo sto mi je pasalo uz sorta Goth Vadera iz starih filmova.
    al ja sam zapravo mislio na pricu. nije pao zbog jedne velike stvari, ili zelje za moci ili tako neceg, nego iz ljubavi i zelje da bude dobar. I like that.

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa da ideja je ono..ništa revulcionarno. U svakom drugom filmu je takva situacija. Ali nije to to.

20. Versius

Versius shajzeshit

bratic mi je nabavio cijele soundtracke od svih filmova :lol: ... glazba je generalna kao sami filmeki

Podijelite ovu stranicu