1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Star Wars: The Force Unleashed

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Nechrarh, 24. Rujan 2007..

1. Nechrarh

Nechrarh Gost

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Jako dobro izgleda.

Iskreno se nadam da ju neće upropastit, jer ako im uspije napraviti kak spada biti će to prva konzolaška igra koja valja.

3. Isenhart

Isenhart Fantasy-Hr Urednik

OMG, trailer na početnoj tako savršeno izgleda... :belj:

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Bilo bi mi jako zanimljivo da je to nova vijest... O ovoj igri sam pisao za portal prije vise od dva mjeseca :wtf:.

Sto se samog izgleda igre tice vrlo sam zadovoljan, no ono sto meni ne pase je ideja da je glavni protagonist Darth Vaderov apprentice :wtf:. Radje bi volio da su pricu stavili u neko drugo SW vremensko razdoblje, a ne izmedju dva definirana kao sto su sada i napravili. :belj:

Ono cega se ja bojim kod igre je linearnost koja je vrlo lako moguca. Zapravo najvise me smeta sto ce to biti konzolaska igrica, a ne kompjuterska igra.

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Pa actually, u expanded universeu iliti licenciranim Star Wars knjigama Vaderovi apprentici već su obrađivani. Tako da nije ništa novo.

6. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Mene živcira što odgađaju datum puštanja na tržište.
    U lipnju je bio studeni ove godine, a sad je nedefinirano proljeće 2008.

7. Seeker

Seeker semi-retired

zanemarise PC opet?

8. Sammael

Sammael Knjižničar

namjerno sikaniranje PC. konzole placaju za ekskluzivnost, pc ne.

9. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

To je tocno. I samo dokazuje kako su autori igara svjesni da im je igra smeće jer da je kvalitetna dobili bi vise para na prodajama od PC verzije nego koliko dobiju za konzolasku ekskluzivnost.

10. Sammael

Sammael Knjižničar

nazalost ne.
    Igre poput Final Fantasia koje bi bile LUDO igrane da se exporatju se JOS uvijek vise isplate radit samo za Playstation jer sony stvara super uvijete.
    A tesko ce iko nazvat FF smecem. (cak ako vam se i ne svidja stil, morate priznat da su igre remek djelo svog stila)
    stvar je u cijeloj seriji ugovora od podjele troskova za reklamu (koje pocinju slicit onima za filmove) do prinatnja primjeraka o trosku sonia i microsofta a ne lucas artsa i tisuce drugih sitnica koje dugorocno lucas artsu donose goleme prihode. takav ugovor istece u prosjeku izmedju jedne i tri godine, i onda ce bacit igru i na pc i zaraditi i tamo.
    Pazi Halo 3 (igra) je zaradio Bungee-u vise nego Spiderman 3 (film) univerzalu. Sad su u igri tolike pare da se to vec tesko kontrolira.

11. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Samo si potvrdio moju tvrdnju ovime.

I da, ja nazivam FF smecem :happy:

12. Sherpa

Sherpa Legenda

Nova epsizoda GT TVa posvecena je ovoj igri i moram reci da igra izgleda odlicno. Ne samo da cete igrati kao Darth Vaderov secret apprentice nego igru i pocinjete sa samim Darth Vaderom osobno. I naravno, neizbjezan multiple ending ove igre.

Steta sto nece biti za PC no zivio Wii :think: na kojem cete se po svemu sudeci moci maksimalno uziviti u igranje.

13. Sherpa

Sherpa Legenda

14. abominacije

abominacije (/:=D

možda najlošiji cover ikada.

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Sve je bilo super dok Vader nije izveo kamehameha.

Al se uspijem natjerat zanemarit taj detalj, izgleda super. Plot start je sweet.

16. abominacije

abominacije (/:=D

17. Sammael

Sammael Knjižničar

Sve je bilo super dok Vader nije izveo kamehameha.
    Al se uspijem natjerat zanemarit taj detalj, izgleda super. Plot start je sweet.
    ...al daj zamisli "KAMEHAMEHA!" izgovoreno od James Earl Jonesa...

18. Sherpa

Sherpa Legenda

tek sad vidim mogućnost duela za wii.

nightmares become reality.
    Pa bez obzira na taj video, upravo ce to biti najzabavnije na wiiu

...al daj zamisli "KAMEHAMEHA!" izgovoreno od James Earl Jonesa...
    Moram te razocarati posto on ne daje glas, glas daje netko drugi (ozbiljno)

19. Sherpa

Sherpa Legenda

Eto danas sam, dan prije sluzbene prodaje imao priliku zaigrati Force Unleashed

Igra nije bajno prosla po recenzijama, ispod 70% manje vise svuda di vrijedi. Uglavnom prigovaraju joj nedoslijendot, ponavljaju joj repetativnost no ima ok prciu

Moj dojam je: konzolaski naslov u kojem je gust uz force power i lightsaber unistavati sve pred sobom. Problem je sto bi to unistavanje ako nije dobro izvedeno postalo dosadno...

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Podijelite ovu stranicu