1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Star Trek

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od genesis, 17. Prosinac 2006..

?

Koja vam je najbolja serija?

1. TOS

11.1%
  2. TNG

40.7%
  3. DS9

25.9%
  4. Voyager

11.1%
  5. Enterprise

11.1%
  1. genesis

genesis Novi Član

Evo jedan topic o STu opcenito, cudno da ga netko nije vec otvorio...

Uglavnom, bio mi je dobar prije, ali kad sam pogledao SG-1 i BSG, skuzio sam da je ST ustvari dosta los, dosadan i ima previse technobubblea.

Najbolji mi je Voyager, najgori DS9

I logirajte se na ovaj forum i sudjelujte u velikoj anketi o najboljoj Star Trek epizodi

2. pandora

pandora Aktivan Član

meni je najbolji enterprise jer san njega najviše gledala...

3. Orion

Orion Novi Član

DS9 definitivno najbolja, IMO. :) Glumci, overall radnja i cijela atmosfera u seriji.

Ostalo je tak-tak... Enterpriseova četvrta sezona je isto oke. Manny Coto legenda... :)

Meh, to biti sve od mene. :p

4. Psychaki

Psychaki Gost

TNG, neodlučeno, neodlučeno.

5. Sherpa

Sherpa Legenda

6. abominacije

abominacije (/:=D

TOS FTW :lol: :lol:

ae kad kirk puca iz fazera s onim pogledom pa dok mu ispadne shkembica... predobro :D

7. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ma nema do TOSa :tired: . najžešči mi je Spock kad očitava stanje 3 LEDice na 'trikorderu' :wtf: i iz toga izvlači zaključke o planetu :wtf: (daje dojam realnosti) :roll:

8. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

E ovaj se topic uvijek , ali uvijek pretvara u postepeni flejm :tired: :roll:

Uglavnom najdraža serija mi je DS9 , najbolji kapetan Sisko ( OMG sad će Genesis poluditi :wtf: ) ...

O enteršpajzu baš i nemam neko dobro mišljenje ... ono serija mi je previše "amerikanizirana"

Baba đejnvej mi je drek od kapetana ...

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Uglavnom najdraža serija mi je DS9 , najbolji kapetan Sisko ( OMG sad će Genesis poluditi :tired: ) ...
    Nek poludi... ionako njegov voyager vodi u kategoriji najveci srot medju star trekom

10. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Picard definitivno najbolji, praćen sa Kirkom (od kapetana), naj serija TNG :evil:

11. genesis

genesis Novi Član

E ovaj se topic uvijek , ali uvijek pretvara u postepeni flejm :evil: :evil:

Uglavnom najdraža serija mi je DS9 , najbolji kapetan Sisko ( OMG sad će Genesis poluditi :evil: ) ...

O enteršpajzu baš i nemam neko dobro mišljenje ... ono serija mi je previše "amerikanizirana"

Baba đejnvej mi je drek od kapetana ...

Necu poluditi jer sam znao da ce biti takvi rezultati, takav je mentalitet ovog foruma :dry:

12. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

nope...takav je mentalitet opchenito. :nice:

13. abominacije

abominacije (/:=D

evo ako ti neshto znachi ja siska ne podnosim... i svi likovi iz ds9 su mi totalno plastichni i antipatichni... a voyager sam volio jer je bio aktualan dok sam odrastao... i bijashe mi vrlo dobar...
    sva srecha pa zhivimo u demokraciji gdje svatko ima pravo na svoje mishljenje... pa chak i shkoro :nice:

14. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Uopće nemam volju učestvovati u još jednom ovakvom, nadasve subjektivnom topicu :lol: al glasao jesam :lol:

15. Sherpa

Sherpa Legenda

Uopće nemam volju učestvovati u još jednom ovakvom, nadasve subjektivnom topicu :cry: al glasao jesam :cry:
    Da pogodim, glasao si kao i ja sve za TOS :cry: Reci da jesi, reci da jesi :cry:

16. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Da pogodim, glasao si kao i ja sve za TOS :cry: Reci da jesi, reci da jesi :cry:

a zar postoji druga mogućnost? :cry:

naravno, glasao sam i za Voyager :cry:

u anketi za najgori ST :cry: :cry:

17. Sherpa

Sherpa Legenda

a zar postoji druga mogućnost? :cry:

naravno, glasao sam i za Voyager :cry:
    u anketi za najgori ST :cry: :cry:
    :cry: :cry: Moj covjek :cry:

18. genesis

genesis Novi Član

nope...takav je mentalitet opchenito. :cry:

Nope, obicno je Voyager na drugom ili trecem mjestu. Na vecini anketa je TOS iza Voyagera

19. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Nope, obicno je Voyager na drugom ili trecem mjestu. Na vecini anketa je TOS iza Voyagera

lol...to medhju ovim nekim novim kiddie trekkijima...ona stara core star trek ekipa iz zagreba ce ti u svakoj j♥♥enoj anketi puknut babu đenvej i cijelu prćiju na zadnje mjesto :lol:

provjereno i potvrdjeno...vechinu njih znam osobno i imam shto na msn-u/icq-u, shto na mobu, ili se ovak vidim s njima. :nice: :nice:

20. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

jedine 2 dobre stvari u voyageru - Seven Of Nine i BORG

Ferengi se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu