1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Star Trek Pbf

Rasprava u 'PBF Arhiva' pokrenuta od Sherpa, 26. Listopad 2006..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

Mozda su neki od vas ovo i vidjeli, mozda su neki od vas ovo i igrali no radi se o prici koja je pocela josh prije samog nastanaka ovog eydisa... Ta prica je nastavljena i mislim da se moze nastaviti i ovdje...

Svi smo clanovi istog svemirskog broda i svatko ima svoju duznost na brodu... svatko moze pricu dodatno zakompliciravati, no sve u granicama neke realnosti...

Ako je netko zainteresiran neka se prijavi. Prednost imaju osobe koje su igrale prije prebacivanja na ovaj forum (Uniq, Theoden, Black_Raven, Dorca i ja)

Trenutno cemo glavne smjernice davati Black_Raven i ja no ako se Uniq vrati onda ce on preuzeti tu ulogu

Stavit cu glavne detalje u prici / opis broda / brodske duznosti koje su vam na raspolaganju no sad me zanima ima li interesa za ovakvo nesta

Svaki lik ce morati imati neku biografiju...

Zauzeta mjesta

Uniq - kapetan
    Theoden - Special Unit zapovijednik
    Raven - Takticki zapovjednik
    Dorca - Doctor
    Ja - Znanstveni casnik ili glavni inzinjer josh neznam ;)

Ako zelite nastaviti kao nesto drugo javite, ako ne zelite nastaviti javite da oslobodimo mjesto

2. Eniyel

Eniyel Vampiruša

me- savjetnica ^^

3. Psychaki

Psychaki Gost

O, ne! To me posvuda prati!
    Kako ću se sada oduprijeti?
    :mrgreen:

4. Sherpa

Sherpa Legenda

O, ne! To me posvuda prati!
    Kako ću se sada oduprijeti?
    :mrgreen:
    Prepusti se sudbini :mrgreen: (Join the fleet)

5. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ja cu biti barmen :))

Ipak ce trebati neko mjesto za opustanje ljudi :))

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Napomena

2380 je stardate, 5 god nakon dominion wara

7. Sherpa

Sherpa Legenda

@Elar-Ti

2 trilla / 2 betazoida

Samo je moj trill stariji... u oba pogleda :yeah:

8. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

9. genesis

genesis Novi Član

:lol: :lol:

Koj ce nam k♥♥♥c ponovo Star Trek PBF... Zast ne smislimo neki novi (koji nema veze sa ST) ili nastavimo onaj od prije ljeta?

Star Trek je dosadan...

10. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

a ne vidim da ti je netko uperio disruptor u glavu i tjera te igrat :lol:

11. genesis

genesis Novi Član

a ne vidim da ti je netko uperio disruptor u glavu i tjera te igrat :lol:

Pa nisam ni mislio igrat :lol:

Igrao bi kad bi bio neki bolji/zanimljiviji/noviji/neST PBF.

Stvarno, kaj nemrete smislit nista svoje nego jednostavno uzmete gotovu shemu i promjenite ime broda, likove i par dogadjaja... lame

12. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

a nije ti palo na pamet da volimo kompletnu strukturu tog setinga i želimo se naći unutra?

13. genesis

genesis Novi Član

a nije ti palo na pamet da volimo kompletnu strukturu tog setinga i želimo se naći unutra?

Ne :lol:

Dobro, ak niste gledali Stargate, BSG, Firefly, onda jos mogu shvatiti da vam se ST cini vrhuncem SF-a, ali svejedno ne shvacam zasto nebi htjeli nesto novo... Meni je bio super onaj PBF od prije ljeta kad smo bili u nekoj kanti i nismo nista znali o svemiru, pucali smo obicnim oruzjem i sl.

14. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

meni je bilo previše improvizacije.

15. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Ne :lol:

Dobro, ak niste gledali Stargate, BSG, Firefly, onda jos mogu shvatiti da vam se ST cini vrhuncem SF-a, ali svejedno ne shvacam zasto nebi htjeli nesto novo... Meni je bio super onaj PBF od prije ljeta kad smo bili u nekoj kanti i nismo nista znali o svemiru, pucali smo obicnim oruzjem i sl.

meni je bilo previše improvizacije.

to je zato ke sam ja improvizirao pricu, no zbog nedostatka zanimanja je propalo, pa smo se vratili na ovo. jebiga.

16. Psychaki

Psychaki Gost

To može biti über zabavno. Ako nije jako stroga shema i ljudi to ne shvate preozbiljno.
    Meni je bilo totalno zabavno igrati na forumima. Pogotovo uz sav loš engleski...lomovi.... :lol:

17. Sherpa

Sherpa Legenda

Hahaha... o kakvom engleskom pricas... pa meni nije palo na pamet da pisem na engleskom kraj materinjeg jezika

@genesis ako se nezelis pridruziti onda nemoras ni pizditi, jer mnogi nemaju bas od kuda nabaviti sve te SF serije na cdima niti imaju ih vremena gledati tako da se drzimo poznatog terena

18. Psychaki

Psychaki Gost

Pa skoro svi star trek PBF-ovi su bili na engl.
    Fors, naravno , iako je puno uvjerljivije. I dobro se može uvježbati engleski.

19. Sherpa

Sherpa Legenda

E vidis... ovdje je drugacije... ja engleski nepreferiram... Hrvatski je puno divniji jezik... Sutra cu ako bog da stavit sazetat zadnjeg Chaptera i otvoriti novi

20. genesis

genesis Novi Član

to je zato ke sam ja improvizirao pricu, no zbog nedostatka zanimanja je propalo, pa smo se vratili na ovo. jebiga.

Pa kaj nismo prekinuli jer si ti otisao u vojsku? Nije propalo, nego je samo bilo na ledu. Sta se mene tice, mozemo sutra nastaviti.

@genesis ako se nezelis pridruziti onda nemoras ni pizditi, jer mnogi nemaju bas od kuda nabaviti sve te SF serije na cdima niti imaju ih vremena gledati tako da se drzimo poznatog terena

Kaj mislis da sam ja neki super covjek i mogu stvari koje vi ne mozete? Pa vi mozete isto nabaviti serije ko i ja. Ovo je samo jedno od mjesta gdje mozete nabaviti sve to. Sta se tice vremena, ponekad pogledas jednu epizodu na dan, ponekad dvije, ponekad nijednu, a kad pocnes gledati Stargate SG-1, pogledas ih 10 na dan (kao ja) :lol:

A cak i da ne gledas nista od toga, smisli nesto svoje. Budi kreativan

Podijelite ovu stranicu