1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Sreća

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Dremora, 5. Studeni 2006..

1. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Što je za vas sreća? Da li je to samo nesto jednostavno, poput toga da svaki dan imate nesto za jest, mozda sreća u ljubavi, da ste okruzeni dragim osobama? Da li ste trenutno sretni i hoćete li nešto poduzet ako niste? Kako doživljavate kad su drugi sretni, da li ste ljubomorni na njihovu sreću...?

2. Psychaki

Psychaki Gost

Nekad mi je za sreću bio dovoljan komp i šalica vruće čokolade :D
    Sreća je kada sam okružena dragim ljudima , obitelji i prijateljima. Teško mi je biti sretna ako ljudi oko mene nisu...a kada je sretan netko drugi, meni je drago , jer onda svi dijelimo tu sreću.
    Uostalom, čovjek koji može biti ljubomoran na sreću njemu dragih ljudi ne može voljeti.

3. kalthir

kalthir woof woof

Hmm. Kako kad. Ponekad je sreća uspješno izvršen zadatak. Ponekad je anticipacija na nastojećih 6 sati za koje se zna da će biti provedeni uz dobru knjigu. Ponekad je čaša vode kad sam žedan. Ponekad je udisaj čistog zraka. Ponekad je kontemplacija činjenice da sam živ, zdrav i da imam svaki razlog za živjeti.
    (i'm so emo all my t-shirts just became black and skintight)

4. Anchica

Anchica Novi Član

Mene skoro sve moze usreciti.... Jednostavno... Makar srece u ljubavi nemam, a okruzena sam s dragim osobama non stop sto me cini sretnijom. Kad su drugi sretni i ja sam sretna s njima i nisam ljubomorna na niciju srecu... Zakljucak- meni za srecu jako malo treba

5. Laucien

Laucien The Harper

Dovoljno mi vidjet dragu ^^ ozbiljno

6. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Kad su drugi sretni i ja sam sretna s njima
    a jesi ti sretna ako vidis da netko kopa nos u tramvaju i izgleda jako sretno? :laugh:

7. Anchica

Anchica Novi Član

a jesi ti sretna ako vidis da netko kopa nos u tramvaju i izgleda jako sretno? :laugh:

Malo smo pretjerali s kopanjem nosa vidim :laugh: Ne tad nisam sretna... Ovisi koja situacija

8. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Moja sreća ovisi o situaciji. Ponekada me neke stvari koje me u jednom trenutku usreće u drugom trenutku skroz naljute. Dobro tempiranje vremena mene usrećuje.

9. Fenrir

Fenrir Novi Član

10. Bunny

Bunny Novi Član

sreca... :mrgreen: jaaako širok pojam...kod mene ju moze uzrokovat jaako puno stavri...koje su skroz razlicite...tako da neznam..sto me tocno bas cini sretnom...ummm...eh da..kad dobijem psa bit cu sretna jedno podulje vrijeme siigurno.. :blush: :tired: nadam se da cem ga dobit za 18.rodendan..ajooj.. :blush:
    noh da...

11. Nea

Nea curica

Tužna sam i patetičan osoba tako da zapravo ne znam što je sreća. Možda neki kratki trenutak, riječ, pogled na osobu koju voliš, tren mira, orgazam...? :mrgreen:

12. Psychaki

Psychaki Gost

e: isusebože :D

13. Nea

Nea curica

:mrgreen: nutela :ninja:

14. Rincewind

Rincewind Novi Član

Pa svaki dan proveden s ljudima koje volim, svaki trenutak u kojem uživam radeći nešto meni drago.
    Prije sam uvijek gledala negativnu stranu i bila nesretna radi stvari koje nisam mogla promijeniti prije nego sretna radi nekih drugih koje su mi išle dobro.
    Danas shvaćam da sam propustila biti sretna mnogo puta radi toga i sad cijenim i više svaku sitnicu.
    Kad više razmišljam o tome, sretna sam i jer sam zdrava, jer imam što jesti svaki dan, jer si mogu priuštiti povremeno neki svoj gušt. Svi zaboravimo to cijeniti dok se ne razbolimo ili izgubimo nešto, ali eto, trudim se ne zaboraviti ni to. :unsure:
    Tako da se smatram jako sretnom osobom, imam jako bliski mali krug ljudi koji su mi sve i uvijek su tu.
    Kad su oni sretni zbog nečeg lijepog u njihovom životu, i ja sam.

15. Nea

Nea curica

Loše mi je od relativnosti sreće :mrgreen: jedan dan sam na nebu i mislim i nadam se da će potrajati a već slijedeći sat pokušavam izroniti iz mulja :blush: mislim da mi nije potrebno puno za sreću ali ne znam biti sretna i ne znam druge usrećiti :lol: i na kraju se svodi sve na to da sam rođena pod nesretnom zvijezdom :lol:

16. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

ono kad se probudim i imam zelju zagrliti cijeli svijet.. to je za mene istinska sreca..

jednom sam se bas vozila busom do dragog i skuzila sam da su mi svi ljudi u busu lijepi.. sve mi je bilo jednostavno lijepo.. i skuzila sam da sam zbiiiiiiiilja sretna, nakon duuugo vremena :unsure:

obozavam taj osjecaj i upravo iz tog razloga ne mogu bit ljubomorna na iciju srecu.. :)

17. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Sreća .. hmmm težak pojam ... mislim da baš i nemam puno sreće ..prije bih rekao da sam notorni pehist ...

Ali eto desi se par trenutaka kada se drugačije osjećam ...

Sitnice, neke obične geste , par riječi ..sve je to dovoljno da me razveseli trenutno ... :smile:

18. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

ono kad se probudim i imam zelju zagrliti cijeli svijet.. to je za mene istinska sreca..

obozavam taj osjecaj i upravo iz tog razloga ne mogu bit ljubomorna na iciju srecu.. :)

Welcome to my world past few days :w00t: :kiss: :smile: :w00t:

19. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Mene usrecuje strah
    Jer kad se bojim onda se nasmijem i strah nestane :loving:

Ali najvise me usrecuje buducnost
    Uvijek me zanimalo sta ce biti kad bude 2431 god :love:

20. Seeker

Seeker semi-retired

dragi ljudi, njihova sreca, ugodni passtime, bilo sta dobro/ljepo naspram svih sranja koja se dogadjaju meni i oko mene, mnogo malih stvari

Podijelite ovu stranicu