1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Srebrne Rijeke

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od ns1, 5. Studeni 2006..

1. ns1

ns1 Fantasy-Hr Urednik

[​IMG]NOVO U GOBLIN'S STORE-u!

Izašla je 5. knjiga iz serijala o tamnom vilenjaku Drizztu iz serijala "Zaboravljena kraljevstva" pod naslovom "Srebrne rijeke". Na 325. stranica pratimo nove pustolovine tamnog vilenjaka Drizzta i njegovih prijatelja. Drizzt Do'Urden se bori s vlastitim unutrašnjim glasovima koji ga pozivaju da se vrati natrag u beskrajne dubine Podtamlja. No, glasovi njegovih novih prijatelja su mnogo snažniji, a još snažniji je san koji Bruenora Battlehammera tjera da vrati izgubljeno prijestolje u Mithral Hallu. Mnogi su im govorili da odustanu, jer neki snovi se ne mogu ispuniti. A oni su uvijek zajedno išli dalje.

Posjetite Goblin's Store i upotpunite svoju kolekciju priča o tamnom vilenjaku Drizztu nastalih iz pera legendarnog R.A.Salvatorea!

Goblin's Store

2. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Omg ljudi Salvatore, run for yer lives! Dosta shunda na policama!

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nisam čitao puno FRa ali dobra mi je ona prva od kleričkog kvinteta, nemogu poreći. :)

4. abominacije

abominacije (/:=D

Nisam čitao puno FRa ali dobra mi je ona prva od kleričkog kvinteta, nemogu poreći. :)

ostatak je chak i solidan... kazhem solidan... bio sam bolestan i nisam imao shto raditi pored chitati... :laugh:

5. ns1

ns1 Fantasy-Hr Urednik

ja sam citao trilogiju o tamnom vilenjaku i moram priznati da mi je jedna od boljih "sundova" te sorte. Sund je priznajem, ali je dobar sund i ja volim citati sund jer opusta i relaksira...

Aristotela i ine cu citati kad cu imati 80 :):)

6. Merlin

Merlin Novi Član

ma katastrofa mu je cijeli serijal...Inače ne podnosim Forgotten Realmse :ninja:

7. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ah, da to je postalo pomodno izlaskom 3ed, da se pljuje po realmsima. ja sam ih upoznao, zavolio, igrao i vodio od Silverymoona do Durpara. Volim realmse. Ali Salvatoreove knjige su mi daleko od ikakvog vrhunca književnosti. solidna trojka u najboljem slučaju.

8. Merlin

Merlin Novi Član

ma čitao sam ja i drugo od realmsa.... realms sucks :ninja:

9. autumn

autumn |-O

Znam samo da sam cijelo vrijeme dok sam citala Icewind dale trilogy zalila likove sto im tako los pisac pise pricu.
    Najvise me nerviralo sto je bas svaki put morao napomenuti da se onom Wulfgaru war hammer MAGICNO vratio u ruku i sto je svaki put kad je Dritzz nesto odlucio morao istaknuti da je on hrabar i posten i tralalalala. :cocky:

10. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Meni je osobni favorit Songs and Swords serijal Elaine Cunningham...

Salavatore me je samo uvjerio kako i ja mogu pisati, ali bolje od njega.

11. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ma čitao sam ja i drugo od realmsa.... realms sucks :great:
    da, ali jesi li igrao? realmsi su ipak za to predviđeni :great:

12. Merlin

Merlin Novi Član

Pa da, imaš pravo knjige su rađene za igru. Ali ja nisam igru komentirao. komentirao sam knjige. Ne, nisam igrao :smile:

13. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ekšli, komentirao si setting, koji je prvo postojao kao podloga za igru... onda su došle knjige koje su iskoristile taj setting i oživile likove iz 'nečije' glave... kažeš knjige su ti loše - ok, nisi jedini sa tim mišljenjem... no kažeš, de facto, da ti je setting loš (to je ono šta si napisao, iako možda nisi tako mislio, a to je dovelo do nesporazuma :smile: ), no probaj ga malo proučit i odigrat jednom, dvaput... setting kao takav je čist ok...

14. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

da, rekao si realms sucks, ne salvatore sucks, ili u tom smislu.

15. Merlin

Merlin Novi Član

:think: kako sam blesav..... sorry mislio sam na serijal knjiga.

16. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

okej, onda bi se vjerojatno 7/8 nas složilo s tobom :cocky: osobito su mi idiotske one prve (kronološki) kad se drizzt ponaša ko totalni idiot, mačuje s pilećim batakom i slično.

17. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Pa da budemo iskreni, setting i jest najbolja stvar kod tih knjiga.

Mislim, Waterdeep itd...

Podijelite ovu stranicu