1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Srebrenica

Rasprava u 'Povijest i Mitologija' pokrenuta od Pahuljica, 26. Veljača 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

užasno, ovaj dan je bio noćna mora, prvo test iz matke :laugh: pa 2 časa latinskog i onda potpuno razočarenje u pravdu, u svijet, u ljude, : Srbija OSLOBOĐENA optužbi za agresiju na BiH i za genocid u srebrenici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :belj: :belj: , pravi način da se pokaže kako pravda više nije gluha, slijepa i daleka nego da je mrtva i pokopana :belj:

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

a mislim...kaj si mogla i ocekivat nes normalno od tog suda, j♥♥ote, pa glavna nakaza tamo im je onaj Karlo del Ponte... :evil:

3. Midria

Midria Novi Član

a mislim...kaj si mogla i ocekivat nes normalno od tog suda, j♥♥ote, pa glavna nakaza tamo im je onaj Karlo del Ponte... :evil:

Nije uopce stvar Carle, nego cca 15 kretena "visokih sudaca" koji su sa samo 2 glasa protiv izglasali nevinost Srbije. KO fol, to su bili bosanski srbi, Srbija nema nista s njima, pobrala je samo opomenu sto svoje "građane" nije pokusala odvratiti od toga :evil:. ma daj molim te. koja sranja. :evil:

4. Black_Raven

znam kako radi taj sud. i procitaj ponovo recenicu koju sam napisao. naveo sam komentar oko toga tko je tamo najveci debil. znam da su ovo suci donijeli presudu, jeez... :evil: :evil:

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Splitao sam u poseban topic, mislim da ga sve zrtve tog pokolja zasluzuju, ovo je samo nastavak farse koja je pocela odlikovanjem nizozemskih vojnika

Btw:
    Srbija nije optuzena za genocid u ratu izmedju 1992. i 1995. godine vec je proglasena krivom sto nije sprijecila pocinjavanje istog u Srebrenici i novcana kazna je ispala iz opticaja.

Neka mi netko normalan objasni kako netko moze sprijeciti genocid koji navodno nije pocinio, jer ga osim srba nitko nije mogao pociniti :evil:

6. Nechrarh

Nechrarh Gost

Nema to veze sa Karlom - ona je TUŽITELJICA, a ne SUDKINJA, prije da je Rosalyn Higgins kriva, koja je predsjedavala sudskim vijećem, a dolazi i Engl. :evil:

Ma, no coment - šugavi srbi.......

7. Sin

Sin Paladin of Eydis

Ovo je jedan strasan cin, jos ce na kraju ispasti da su Hrvati i Bosanci napali Srbe, mislim taj Haški sud treba uništit, spalit i onda se popišat na njega... ja još uvijek ne mogu vjerovati!!!!

8. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Ja imam na sve to samo jedno za reći... gospodo žrtve srebrenice, dobrodošli u "prekrasni" svijet svijetske politike.. :evil:

j♥♥ote, u ovom svijetu ima više elemenata fantastike nego u Forgotten Realmsima.. :evil:

9. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Erm inače Hrvate se i tereti za agresiju na BiH ... tako da vjerujem da ćemo još mi ispasti krivi ... kao što ćemo biti krivi i za oslobađanje našeg teritorija , biti ćemo krivi uopće i za to što smo se usudili braniti ...

žao mi je samo svih onih ljudi koji su bezveze poginuli jer nažalost ovim sranjima koja gutamo od strane evrope se direktno sere po njihovim žrtvama ...

Da se mene pita nitijedan hrvatski general nikad ne bi otišao u Haag , tamo bih poslao samo kompletnu vladu RH koja je bila u ono doba ...

A što se tiče Srebrenice ... za to nemam riječi ... dapače usudio bih se usporediti to sa Bleiburgom ... još jednim zločinom na koji je svijet zažmirio ...

No jebga mi smo samo balkanci i nas netrebaju u evropi ... zanima me da se to desilo u francuskoj kako bi onda svijet reagirao ...

10. Sherpa

Sherpa Legenda

Da se mene pita nitijedan hrvatski general nikad ne bi otišao u Haag , tamo bih poslao samo kompletnu vladu RH koja je bila u ono doba ...

A što se tiče Srebrenice ... za to nemam riječi ... dapače usudio bih se usporediti to sa Bleiburgom ... još jednim zločinom na koji je svijet zažmirio ...

No jebga mi smo samo balkanci i nas netrebaju u evropi ... zanima me da se to desilo u francuskoj kako bi onda svijet reagirao ...
    Apsolutno se slazem, s prve dvije stavke. Ako je itko gledao latinicu prije jedno godinu i pol bila je jedna vrlo zanimljiva tema radi koje bi Latin u doba tudjmanove samovladavine bio ne samo svrgut sa HRTa nego likvidiran. Tema je bilo ratna prodaja Vukovara.

Neznam zasto srbe se tako stedi, da imali su i oni zrtve no nijedna poginula individua JNA nije poginula u svojoj zemlji nego ili u Hrvatskoj ili u Bosni. Mislim taj podatak svakom normalnom govori o tome ko je agresor. Jako mi je zao sto je Srebrenica farsa i preko MSNa sam upoznao i jednu osobu koja je sa majkom uspjela pobjeci iz Srebrenice te tako izvukla zivu glavu, ostatak obitelji te osobe nije imao tu srecu :evil2: i neka mi sada neko od ovih europskih picki dodje i nek pogleda toj osobi u oci i neka objasni tu j♥♥enu presudu.

Pogledaj kako je stanje bilo u Francuskoj i u ostatku Europe kada je u Parizu doslo do nemira radi nekog zakona. Svi su bili u vojnoj pripravnosti, dok za nas nitko ne mari, j♥♥e se njima. A najvise me smeta sto bi sada svi mi zeljeli biti dio te proklete Europe, i naravno opet kao sluge pod njihovim vodstvom

11. Nechrarh

Nechrarh Gost

Koliko ja znam mi smo jedina država koja svoje generale drži po zatvorima......žalosno....

12. Black_Raven

Nema to veze sa Karlom - ona je TUŽITELJICA, a ne SUDKINJA, prije da je Rosalyn Higgins kriva, koja je predsjedavala sudskim vijećem, a dolazi i Engl. :lol:

Ma, no coment - šugavi srbi.......

Ja jako dobro znam da je ona tuziteljica, a ne suTkinja... :evil2:

ali isto tako, ona kao tuziteljica SASTAVLJA j♥♥eNE OPTUZNICE, i radi na prikupljanju dokaza, te prezentiranjem istih pred sudom! ako tebi to nije jasno, onda jebiga. A tuziteljev posao je sto vise ocrniti branjenike, znaci, nase generale, nas obrambeni rat, prikazati zrtve kao zrtve okolnosti ili prirodne smrti, a ne masovnih pokolja...

tako da, DA, usudio bih se reci da je ona najodgovornija za ovo.

13. Nechrarh

Nechrarh Gost

Ja jako dobro znam da je ona tuziteljica, a ne suTkinja... :evil2:

ali isto tako, ona kao tuziteljica SASTAVLJA j♥♥eNE OPTUZNICE, i radi na prikupljanju dokaza, te prezentiranjem istih pred sudom! ako tebi to nije jasno, onda jebiga. A tuziteljev posao je sto vise ocrniti branjenike, znaci, nase generale, nas obrambeni rat, prikazati zrtve kao zrtve okolnosti ili prirodne smrti, a ne masovnih pokolja...

tako da, DA, usudio bih se reci da je ona najodgovornija za ovo.

Dobro u neke stvari nisi upućen, pa za mir na forumu neću komentirati tvoje mišljenje.....

14. Black_Raven

samo malo. ispravi me ako grijesim.

imas dakle hrpu pravnika/sudaca, a predsjedavaju im predsjednik suda Pocar (Italija), potpredsjednik Parker (Australija). I oni su sad pozvani da sude o zlocinima i o ratu o kojem su samo gledali na CNN-u i citali u novinama. I sta se dogodi? dodje im Carla Del Ponte, i prosere im hrpu gluposti, izvrne sve zive i nezive cinjenice (divno kak su nama osporavali ulazak u EU na temelju generala Gotovine, a srbi nisu skoro nikog predali i uredno pokazuju sudu srednji prst, no svejedno primaju pomoc medjunarodnih fondova za pristup EU-u, i nikom nista). Isto tako je divno kako je tuziteljica uspjela doc u Zagreb u vise navrata i prijetiti da necemo dobiti pozitivnu ocjenu zbog toga, i to sve do zadnje sekunde onih njenih "rokova". A ti lijepo odi i citaj malo povijesne knjige, pogotovo sa politickog aspekta, pa ces uvidjeti da su nam i dan danas, a i povijesno politicki sranja uvijek najvise radile velike europske drzave koje su nas vozale ko je kak stigao (Velika Britanija, Nizozemska, Francuska, Španjolska). Čast iznimkama, osim sranja oko svjetskih ratova, Njemačka je politički uvijek bila korektna prema nama, a isto tako i Austrija. Iako su se dogodilo par izoliranih incidenata. Vjerojatno si zaboravio da je upravo Austrija urgirala i u zadnji tren kad su definitivno trebali u EU-u odluciti da Turska pocne pregovore o primanju u EU, a mi ne, urgirala da se to odj♥♥e. Austrija pamti kako je Habsburška monarhija bila zahvalna Hrvatskoj koja je bila zadnja utvrda kršćanstva dok su turci haračili po europi. Tako je i bilo, na kraju su austrijanci rekli u zadnji tren da mi moramo ući ako ne prije turske, onda barem u isto vrijeme. I tu su nas spasili. To sto sam ja jos jedan od euro skeptika, to nema veze, sterao bih i EU, i sve u vrazju mater, no nevermind. Politicki, socijalno i ekonomski nam uzvracaju povijesnu uslugu.

A sad ti reci tko je u sto upucen...

I da, sorry modovima na offtopicu, no neke osobe zbilja zahtijevaju da im se sve bas nacrta... :evil2:

15. Nea

Nea curica

Srbija je u bivšoj YU držala sve u svojim rukama i to im je pomoglo da stvore jak lobi... Francuzi i Englezi su im dokazani prijatelji i prije rata, a i sada poslije rata....

I onda će se opet pitati zašto su se muslimanske zemlje digle...

Ja bih u Hagg dovela jednu Srebrenicu pa da vidim onda tko će biti kriv... :evil2:

16. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

a jasenovac?

17. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

nama kaj drugo rec nego picka im materina lopovska,sta su ih oslobodili optuzbe!!!!kaj video snimke nisu bile dovoljne da im to dokazu!!!ma europa je u k♥♥cu,ja im nis nevjerujem

18. Nea

Nea curica

a jasenovac?

Što je s jasenovcem? To je prošlost i žao mi je što za pokolj srba i roma isto nisu odgovarali koljači... isto kao što mi je žao za blajburg (ne znam kako se piše) ili ugandu ili irsku... odgovorni za jasenovac više nisu živi, uganda i irska su daleko, ali imam pravo da se sada nakon toliko godina od 2WW ljutim što se događaju i dalje ista sranja...

19. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Što je s jasenovcem? To je prošlost i žao mi je što za pokolj srba i roma isto nisu odgovarali koljači... isto kao što mi je žao za blajburg (ne znam kako se piše) ili ugandu ili irsku... odgovorni za jasenovac više nisu živi, uganda i irska su daleko, ali imam pravo da se sada nakon toliko godina od 2WW ljutim što se događaju i dalje ista sranja...

E, pa je li ima smisla onda osuditi jedan citav narod na temelju onoga sto su cinili pojedinci? Ima li smisla da jedan Živojlo( :evil2: ) iz Šumadije, seljak koji je manipuliran citav zivot kroz propagandu bude osudjen kao koljac zbog toga sto je to bilo u interesu par ludjaka koji su bili na vlasti...
    Kazem, uhvatite krivce, sudite im a naciju pustite da gleda u buducnost, nadam se drukciju od one kakvu su stvarali u proslosti.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu