1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Sramotni Trenutak života Moga

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Elar-Ti, 8. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Zanima me koliko još baksuza kao što sam ja nastanjuje ovaj planet... so people bring it on :nice:
    Dogodilo vam se nešto sramotno? Podijelite sa nama da se možemo zajedno smijati...

2. Eniyel

Eniyel Vampiruša

well bilo je toga mnogo, ali dvije stvari su mi ostale u sijecanju

- more, upravo se vracam s plaze, ogrnem se rucnikom i zagledam u pod, tako ja hodam dok odjednom ispred sebe ugledam dio metalne stange, i kako sam krenula dignuti glavu tako sam tocno nosom opalila po toj stangi, sva sreca da nikog nije bilo u blizini :belj: ali sam se ja posteno nasmijala :evil:

- osnovna skola, zadnji sat, njemacki, profa nas je pustila ranije, spremim knjige u ruksak i uzmem ga zajedno sa frendicinim, trkom iziđem iz ucione i krenem prema nekom ormaru kojeg smo nazivali garderobom, kako je hodnik gdje se nalazio taj ormar bio nekoliko minuta prije moje pojave tamo opran, ja sam u svojim tenisicama ravnog dzona odletila u zrak i tresnula na leđa, sva sreca da sam imala dva ruksaka pod sobom, i naravno bilo je smijeha, ponajvise mog, jer kad mi se dogodi neka takva glupost ja se pocnem trgati od smijeha

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

eto to bi bilo za sada to, ako se nesto dogodi javim ili ako se neceg sjetim :belj:

3. abominacije

abominacije (/:=D

jednom sam kasnio na sat... uletavam u dvoranu, predavanje pochelo... nema profesora... malo mi chudno... najednom... netko skochi na mene... BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! naime, profesor se bio sakrio iza vratiju... on je i dekan btw... :onoz: cijela dvorana od stotinjak ljudi skoro umrla od smijeha... ja sav u fakin shoku... ne skache dekan na tebe svaki dan... :belj:

4. Nea

Nea curica

:belj: ne mogu se sjetiti baš puno stvari...

pamtim da sam se jednom zabila u prometni znak dok sam kao i uvijek hodala gledajući u zemlju i razmišljajući o nekim stvarima koje nemaju veze sa životom... izgledalo je otprilike ovako :onoz: ali bez opetovanja :belj: i bilo je više bolno nego neugodno :lol:

i sjećam se da sam prije puno godina u najgorem mogućem trenu izgovorila pogrešno ime... :lol:

5. ja sam totalni baksuz :belj:
    nemrem se ni sjetiti svega što je bilo...al ovo mi se desilo nedavno
    jedan dečko je došao kod mog šefa i kak sam ga ja trebala najaviti rekao mi je ime koje sam ja čula kao Farmer :onoz: ... i opet sam ja njega pitala ime jer sam mislila da nisam dobro čula no opet sam čula farmer i tak sam ja njega najavila. šef me samo bljedo pogledao i pitao znam li ja tko su farmeri i onda je izašao iz kancelarije i pitao pred tim dečkom jel to taj farmer (a ustvari je bio fatmir) i neznam kom je bilo više neugodno, njemu ili meni :belj:

6. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Pa evo ne znam koliko je to sramotno, ali...
    Na moru je bio jedan dečko koji mi se jako sviđao, a njegovog brata (koji je dosta stariji od nas) sam znala ovako iz viđanja. I fino ja uletim jedno veče tom dečku sa spikom ''Hej jel onaj plavi tvoj brat?'' na što će on meni ''Da. Jel ga poznaješ?'' Uopće ne razmišljajući izvalila sam kao iz topa ''Ne, samo ga gledam svaki dan dok se kupa.'' On je naravno to skroz krivo shvatio i uputio mi je pogled kao da sam najveći pervert na ovom svijetu.
    Ali na kraju se ispostavilo da je to uvod u jako lijepih tjedan dana mog života :onoz:

7. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Padala je kiša i hodam uz zgrade. Zove me sestra, ja se okrenem i nastavim hodat, taman se ponovno okrenem naprijed i DUM u poštanski sandučić. XD

8. Bunny

Bunny Novi Član

umm...jedan dan hodala sam savom...i neznam..nesto sam se zagledala u neki auto koji je išao prilicno blizu tramvaju..i tako gledam ja u auto..i hodam i zum u stup...a ljudi iz tramvaja samo s prstima upiru i umiru od smjeha..i još mi je ostao crvni otisak na celu..ah..bila sam s frendom pa smo na kraju umrli od smjeha iako je bio i prilican bed.. :cool:
    eh i danas baš sam išla doma...i sad prolazim ja sva vesela...pjevam...na glas..noh da.. :cool: i stoji neki auto..i baš sam zamjetila medvjedica unutra..i krenula sam pogledat medvjedica..i tako pjevam ja zurim u auto...i odjednom izide covjek na prednja vrata van..kako sam se prepala ..pocela vrištat a covjek jadan prvo zbunjen...a onda je umro od smjeha..straaaaašno :lol:

9. Eniyel

Eniyel Vampiruša

bila sam u toplicama sa frendicom, u sloveniji, i sad, ja njih nisam tamo nis kuzila, i bile frendica, njena sestra i ja u bazenima, dođe neki decko, i sad kaze on da li znamo igrati picigin, ja se zacudim jer je to rekao na neki cudan nacin da sam ja pomislila da je slovenac (a u sebi si mislim di sam cula rijec picigin, uzasno mi je poznato), nista, ja samo onako bezveze kazem 'cuj mi ti ne pricamo slovenski' a lik meni 'nema problema, ja pricam hrvatski', naime lik je iz pule

:cool: :cool: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

10. Psychaki

Psychaki Gost

Ja sam se danas osramotila u samoći.
    Naime, usisavala sam mahnito tepih, i kako su svjetla bila čudno uperena i sva upaljena, u jednom sam se trenutku uplašila vlastite sjene misleći da mi je netko za leđima. Okrenula sam se s luđačkim pogledom , vjerojatno i zavrtila oko osi koji put ne bih li našla manijaka koji uznemiruje radni narod.
    I opizdila u zid.
    :cool: beat that.

11. abominacije

abominacije (/:=D

petar pan bi bio ponosan na tebe :cool:

12. Fenrir

Fenrir Novi Član

Hodam ja siskom...nije bilo puno ljudi na ulici i bio je sumrak...puhao je vjetric kad odjedamput mi nes se stvori kod desnog oka, ja ko manijak skocim u stranu i pogledam na desno: ništa
    onda tek skuzih da se vjetar malo poigro s mojom kosom Uhhhh
    aj bar nije bilo puno ljudi!

13. Laucien

Laucien The Harper

heheh jednom mi u šumi, i ja imao kapu pletenu (jednu od onih kojima vise one pletenice sa strane) i sagnem se, berem neko cvijeće, i odjednom skočim derem se ZMIJA ZMIJAAAA svi onako odskočili gledaju šta je. i ja skontam da je ta "zmija" ustvari pletenica od kape. i kažem: hehe, ups :ave: svio onako, gledaju :zbunj: i smiju se
    još uvijek mi kad imam tu kapu dođu iza leđa i viču ZMIJAAAAA

14. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Ja sam se jednom s ekipom vraćala s Kupe i išli mi u birc. I tak se zezamo i ja da ću prebacit nogu preko noge,zveknem se koljenom u stol,zamalo da nisam polupala sve čaše na stolu jer je udarac bio malo prejak. No to nije sve. Dalje mi pričamo i padne mi nešto na pod i ja da ću to pokupit i zveknem glavnom drito u stol. Čuo se samo tupi udarac i ekipa skuži da se držim za glavu i svi prasnu u smijeh.
    E kad me krene,onda me krene.... :ave:

15. Anchica

Anchica Novi Član

Koliko se meni puta dogodlio nesto sramotno... Jednom sam isla s ekpoim na plazu i zabila se u auto a covjek bio unutra... Umro je od smijeha... A jednom sam citala Metro i pred hrpom ljudi na autobusnoj stanici se zabila u stup :tired: :love: Al je bilo smijeha :love:

16. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Valdis jel se sjećaš ovoga? :whip:
    Naime Valdis, ja i još jedna cura popele smo se kod jedne banke koja ima super izlog tipa ogledala. Kako smo ja i Valdis bile ''vesele'' to veče počele smo pjevati i plesati i gledati se u taj izlog. Kako smo prirodno obadvije veliki Narcisi cijelo smo se vrijeme kreveljile dok smo se gledale i flashale izlog with our boobs (dok smo bile obučene naravno). To je trajalo kojih 5-10 min, a onda smo čule da netko kuca. Zagledale smo se u izlog i shvatile da je taj cijeli spektakl jedan noćni čuvar promatrao sa druge strane. Naravno umrle smo od smijeha, a zatim se vrlo brzo i pokupile odande kada smo shvatile šte smo sve radile :viking:

17. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Ovo nije tolka bruka nek sam bila tolko mutava.
    Doma sam se zezala sa starim i uzmem ja digit fotić i zagrlim ga i reko da ću nas slikat. I držim ja fotić i velim starom da se nasmije i on se počne trgat od smijeha. Ja okinem i reko da vidim kak smo ispali i skužim da na slici nismo mi nego strop. I stari se trga i dalje od smijeha i skužim da nisam okrenula objektiv prema nama nego prema sobii uopće nisam skužila iako sam gledala u "ekran" na fotiću. A jesam blue :evil:

18. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

od onih standardnih "gledam u mobitel odjednom stup iskoci pred mene" pa "trcim skolom kocnica bez" najdraze mi je kad sam se upoznavala sa majkom svog dragog..
    zena se zove kristina kao i ja i razgovor je isao ovako
    ONA: "kristina, drago mi je"
    JA: kako zna kak se zovem.. "da, kristina, drago mi je, a vi ste?"
    ONA: " :hugz: kristina"
    JA: "pa da.. a vi?"
    ONA: " :sad:"
    JA: " :lol:"
    JA: "blink blink! ---> :sad: "
    ONA: " :sad: "
    JA: :caress:

19. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

od onih standardnih "gledam u mobitel odjednom stup iskoci pred mene" pa "trcim skolom kocnica bez" najdraze mi je kad sam se upoznavala sa majkom svog dragog..
    zena se zove kristina kao i ja i razgovor je isao ovako
    ONA: "kristina, drago mi je"
    JA: kako zna kak se zovem.. "da, kristina, drago mi je, a vi ste?"
    ONA: " :sad: kristina"
    JA: "pa da.. a vi?"
    ONA: " :lol:"
    JA: " :sad:"
    JA: "blink blink! ---> :sad: "
    ONA: " :sad: "
    JA: :caress:

omg :sad: :hugz: :sad: :lol:

20. Jenny

Jenny Novi Član

bila sam u toplicama sa frendicom, u sloveniji, i sad, ja njih nisam tamo nis kuzila, i bile frendica, njena sestra i ja u bazenima, dođe neki decko, i sad kaze on da li znamo igrati picigin, ja se zacudim jer je to rekao na neki cudan nacin da sam ja pomislila da je slovenac (a u sebi si mislim di sam cula rijec picigin, uzasno mi je poznato), nista, ja samo onako bezveze kazem 'cuj mi ti ne pricamo slovenski' a lik meni 'nema problema, ja pricam hrvatski', naime lik je iz pule

:lol: :think: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

još se uvjek sječam toga ko da je bilo jučer :lol: :lol: :lol: :lol:
    btw lik je bio čist ok :lol: :lol:

well bilo je toga mnogo, ali dvije stvari su mi ostale u sijecanju

- more, upravo se vracam s plaze, ogrnem se rucnikom i zagledam u pod, tako ja hodam dok odjednom ispred sebe ugledam dio metalne stange, i kako sam krenula dignuti glavu tako sam tocno nosom opalila po toj stangi, sva sreca da nikog nije bilo u blizini :lol: ali sam se ja posteno nasmijala :lol:

- osnovna skola, zadnji sat, njemacki, profa nas je pustila ranije, spremim knjige u ruksak i uzmem ga zajedno sa frendicinim, trkom iziđem iz ucione i krenem prema nekom ormaru kojeg smo nazivali garderobom, kako je hodnik gdje se nalazio taj ormar bio nekoliko minuta prije moje pojave tamo opran, ja sam u svojim tenisicama ravnog dzona odletila u zrak i tresnula na leđa, sva sreca da sam imala dva ruksaka pod sobom, i naravno bilo je smijeha, ponajvise mog, jer kad mi se dogodi neka takva glupost ja se pocnem trgati od smijeha

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

eto to bi bilo za sada to, ako se nesto dogodi javim ili ako se neceg sjetim :nice:

skoro si mi strgala mobitel u torbi :lol: :lol: :lol: :lol:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu