1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Sramotna Stvar

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Psychaki, 14. Lipanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Psychaki

Psychaki Gost

Da ne duljim prepričavajući, evo link na o ono o čemu se radi
    http://www.net.hr/vijesti/page/2007/06/14/0030006.html

Kako bi se održao jedan od rijetkih medija koji odbija funcionirati, da parafraziram jednu osobu "na principu jednoumlja" , poizivam vas da se pretplatite na tjednik, budući da se trenutno skuplja što veći broj pretplatnika ne bi li se nekako uspio spasiti jer zasad, čini se, jedino to preostaje, s obzirom da se od prodaje skoro u potpunosti financira. Što se tiče cijene pretplate, mislim da se radi o 60ak kn mjesečno, tj.

3 mj. - 180 kn, 6 mj. - 350 kn, 12 mj. - 650 kn

Ako ima zainteresiranih da podrže akciju i postanu pretplatnici, neka mi se jave na p.m. i ostave ime i prezime te broj telefona ILI adresu .

Mislim da je to najmanje što možemo učiniti ne bi li se održao jedan od rijetkih neiskvarenih medija čija urednička politika nije upravljana od strane vlade ili korporacija.

(kasnije ću apdejtati kad saznam još dodatnih informacija, zasad neka se jave ako ima zainteresiranih)

2. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

znao sam da je to o tome i prije pogledavanja linka..nažalost nemam novaca, ali smatram da je štetno ukidanja ovih novina, jer ima kvalitetne članke, iako je ljevičarski orijentiran :)

3. Psychaki

Psychaki Gost

4. Sherpa

Sherpa Legenda

nemam para da uplatim... jbga... takav je zivot :sad:

5. Nea

Nea curica

Dosta je love to, ali peticija možda? :sad:

6. Psychaki

Psychaki Gost

teško da će ih peticija izvući iz dugova, a čisto sumnjam da će se njima to oprostiti. moraju imati barem sigurnu prodaju. za tri mjeseca nije toliko velika lova, kako ja trenutno baš nemam , mogu dati samo za tri , barem zasad, iako će to ići samo ako se skupi dovoljan broj ljudi. . .

7. Nea

Nea curica

Nisam niti mislila da će ih peticija izvući iz dugova, nego ono...glas naroda.. btw. ne znam baš da nije sigurno da bi im to kod vlade doinjelo neku šansu jer koliko vidim i SDP je ustao, a uskoro su izbori i tak...

8. Psychaki

Psychaki Gost

ovo je Hrvatska. teško.

uostalom , Vjesnik ili Večernji će sigurno pisati po režimu, a to bi više odgovaralo od ovako nečega. Nije baš da svi oni malograđani koji će glasati za njih čitaju feral , dapače.

9. ns1

ns1 Fantasy-Hr Urednik

cuj, iskreno, da se cijela hrvatska pretplati nece im pomoci.
    1. veliki je dug
    2. kad i to odplate zbog male prodaje i nedostatka sponzora opet ce zapasti u dugove.

nisam ga citao, ali cuo sam od frenda sve dobro o njemu. osobno ne volim politku niti ista sto pise o njoj.
    a s obzirom kako svijet funkcionira ideali nikada ne prodju dobro. samo kada osobe umru, onda se prica kako su one bile super i sve. a kad se trebalo raditi onda je nitko nista svi gledaju svoj džep.

osobno mi je zao kad cujem da se neki medij gasi jer znam kako je to, ali ne vjerujem da je ovo zbog politicke scene vec jednostvno zbog lose organizacije, sadrzaja i prodaje sto novina sto oglasnog prostora. niti jedan medij ne zivi od prodaje samo da znate.

10. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Ha ha! ode opozicija!

damn.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu