1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Sportski Život Eydišana

Rasprava u 'Sport' pokrenuta od Mercenary, 23. Listopad 2006..

1. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Pa evo narode , ako me znate , mogli ste očekivati da če ovo prije ili kasnije očekivati :yeah:

Bavite li se čime ? MMA ? Nogomet ? Bacanje pogleda u dalj ?

Podjelite s nama vaše probleme , iskustva , i uspjehe :smile:

Let the games begin ! :ball: :girly: :game: :bash:

2. kalthir

kalthir woof woof

Više ne, Odin be praised.

Vaterpolom prije. No otkad sam primio gol sa 9 metara zbog kojeg smo bili 3. umjesto 2. svaki ulazak u vodu je uzrokovao traumatične flashbackove.

3. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

desni zglob redovito vjezbam na misu, a i moram priznat nije lako ni na tipkovnici pisat :)

4. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

desni zglob redovito vjezbam na misu, a i moram priznat nije lako ni na tipkovnici pisat :)

Oh bloody hell ! Veči smo sportaši od kluba umirovljenika i ostale crkavice :smile:

5. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Moj sportski život je na razini nižoj od 0°K. :sigh:

6. mtm

mtm U hladu voćke

sportski zivot se svodi na povremeni basket ili trcanje,ali isto povremeno jer mi se ne da samom a tesko je uskladit termine sa drugima......mislim da bi mogo mozda nazad u gym nakon ovih pola godine....kako god bilo,nisam u dobroj formi trenutno

7. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Ja sam nedavno upisao borilacku vjestinu, povremeno odem na nogomet i to je to... jel se racuna Pro Evolution Soccer?

8. DsAg

DsAg Novi Član

Ja sam nedavno upisao borilacku vjestinu, povremeno odem na nogomet i to je to... jel se racuna Pro Evolution Soccer?

Koju borilačku vještinu? I u kojem klubu?
    Nekad trenirah Tae Kwon Do (nije da se hvalim al imam 7 zlata, 5 srebra i 3 bronce +1 bronca za četvrto mjesto) a sad treniram Nin Jitsu.

9. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Meh, ja sam trenirao davno 4 godine Tae Kwon Do, i 3 godine Nanbudo...al sam se ulijenio u zadnje vrijeme. No polako se vracam u formu, odlazeci 3-4 puta tjedno u teretanu... :smile:

10. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Koju borilačku vještinu? I u kojem klubu?
    Nekad trenirah Tae Kwon Do (nije da se hvalim al imam 7 zlata, 5 srebra i 3 bronce +1 bronca za četvrto mjesto) a sad treniram Nin Jitsu.

Urbana. Nije sport nego efikasna samoobrana. Uci se jujutsu, aikijutsu, wing chun, aikido, muay thai, filipinski arnis itd... cilj je sto prije eleminirati protivnika, na bilo koji moguci nacin (iz tih tehinka) :) treniras kod rostohara sa exxarom?

11. DsAg

DsAg Novi Član

Urbana. Nije sport nego efikasna samoobrana. Uci se jujutsu, aikijutsu, wing chun, aikido, muay thai, filipinski arnis itd... cilj je sto prije eleminirati protivnika, na bilo koji moguci nacin (iz tih tehinka) :) treniras kod rostohara sa exxarom?

Yup! Bi nam se možda pridružio? Nove žrtve uvijek dobro dođu... :smile:

12. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

no thx, ne svidja mi se ninjutsu... pogotovo to sto ne ponavljate tehinke :)

13. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Well , sad je moj red ... Trenutno treniram judo , ali glavne su mi discipline brazilski jiu-jitsu i submission fighter , što če ga reči da sam Mixed Martial Art borac :smile: :girly:

14. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

a sad treniram Nin Jitsu.
    'Tis ninjutsu, young one.

no thx, ne svidja mi se ninjutsu... pogotovo to sto ne ponavljate tehinke :)
    Sammy je oduvjek vishe bio na pirate strani novčića :smile:

15. Eniyel

Eniyel Vampiruša

ja sam odustala od kosarke, sad u subotu zadnja utakmica i nema vise kosarke za mene :girly: :smile: :erm:

16. Psychaki

Psychaki Gost

17. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Sammy je oduvjek vishe bio na pirate strani novčića :smile:
    you bet :girly:
    + u utorak (31.10) se oblacim u pirata :DDDDD

18. kalthir

kalthir woof woof

muay thai :ninja:

Čru ili ghey 'please sir, don't beat me into a red pulp' zapadnjački mod?

19. Nea

Nea curica

cijepam drva :ninja:

20. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

nisam znao da su mma tako "popularne" lol..

Podijelite ovu stranicu