1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Sportske Igre

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 3. Prosinac 2006..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

Molim vas ako nevolite sportske igre i ako ce vas komentar biti samo "ja nevolim sportske igre" da preskocite ovu temu

Mozda je sam razlog sto volim sport ujedno i razlog sto volim sportske igre, i svake godine nabavim komplet EAovih sportskih igra koje odigram cisto onako iz gusta, pa da malo opisem razvoj. Takoder napomenut cu da najmanje volim nogomet igrati jer on mi je drazi u RL, jer sve sto mogu izvesti na igri mogu i na terenu uz malo vjezbe (za razliku od bilo kakvog zakucavanja u kosarci ili TD u americkom nogometu)

Naravno kao i vecina ljudi poceo sam sa FIFA-om, tamo davnih dana no od kada imam novi komp svake godine nabavim novu. To je pocelo od FIFA 2003, fifa je uvjek imala licence no igrivost im je stekala, imali su hrpetinu popratnog matrijala koji je bio fora, (nisam nabavio josh 07) no uz sav svoj trud preko grafike nisu mogli dosegnuti PES. Njegova igrivost je ono sto je FIFI uvjek falilo.

Sto se nogometa tice ipak moram i napomenuti danas vec neizostavni Football Manager, to je jedna od onih igara koju sam igrao na principu "josh samo jednu utakmicu" sve do 2 ili 3 ujutro... Ovo je bas prilika da postanete manager svog omiljenog nogometnog kluba i s njime dodirnete nogometni krov Europe (osvojite ligu prvaka)

Takoder 2003 sam prvi puta na kompu zaigrao NBA. Bio je super zabavan i zanimljiv no godinama su sve vise dodavali kompleksnost te je na kraju NBA 2007 napravljen sa cak 11 tipki za igranje, no sto se samog game playa tice realnije je nego ikada, od kretniji igraca pa do napokon rijesenog tricaskog dijela kada covjek sam na trici gotovo uvijek zabije, te novog principa izvodnjenja slobodnih bacanja. Igra bi bila super da nije ciljanja iskljucivo na konzulasku populaciju. Jedan od vrlo lijepih dijelo u igri je all star weekend koji se sastoji od 4 dijela (all star game, rookie all star game, slam dunk contest, 3 point contest)

2005 godine sam prvi puta zaigrao NHL (hokej) i to je igra koja me je najvise razveselila i upravo taj NHL 2005 za mene biti najbolja sportska igra ikada. Inace obozavam hokej no nikada ga nema na televiziji. Ta igra je bila super i nema nista lijepseg od zvuka bodychecka te zakucavanja protivniskog igraca na ogradu :ninja:. Iduce dvije verzije su opet radjenje konzolaski sto znaci igra je jednostavnija nego ikada, i dok sam se prije vec na drugoj od 4 tezine namucio da dam gol i namucio da obranim gol ovdje vise nije zanimljivo, bez imalo problema je zabiti gol a nije ni da je braniti gol nesta teze, sto se ostalih izmjena tice nisam nista posebno vidio. No za razliku od NBA gdje mozes igrati samo sa 30 klubova iz lige ovdje se nude josh i 3 ili 4 europske lige za igrati te 8 majboljih reprezentacija

2007 sam nabavio i NFL (americki nogomet) i koliko god mi ga je zanimljivo za gledati na Z1 toliko je igra monotona i dosadna, te me je jako razocarala

Takoder, od nesta sto bi spadalo u sportsku kategoriju tu su josh NFS (pocevsi od undergrounda) te Tony Hawk serijal

Eto da li ste vi sta od toga igrali? i kakvi su vasi komentari

2. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

pa ovaj.. nisam ja baš za takve stvari... :blush:
    al kad si već spomenuo tonyja hawka, mogu reć da je to jedna od boljih i da sam na recimo trećem dijelu visila cijele zimske praznike prije par godina... :cool:
    i nfs je ok, znala sam tu i tamo zaigrat :nice:

3. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

Tony Hawk 2 sam igrao davno fora je igra ali joj je realnost vrlo niska trebali su se malo spustit :)
    a NFS 3 hot pursuit je najbolji:)

4. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

ne volim nikakve sportske igre na kompu.. ak mi se igra npr. nogomet (jako rijetko u zadnje vrijeme) dogovorim se sa frendovima pa igramo na obliznjem igralistu... nema bolje od toga.. grafika, igrivost, gravitacija... ma sve pet.. shaderi realisticni do bola.. antialisaing na max.. ma zakon.. probaj.. :blush:

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Mislim da sam u svom postu napomenuo da vise volim nogomet u rl nego na kompu :blush: No zato njega najmanje igram za razliku od hokeja kojeg nikada necu ni probati igrati jer neam gdje ni s kim osim da treniram a za to je sada malo prekasno

6. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

ma nisam citao nijedan post (tvoj je predug, a ja sam lagano "pripit".. :nice:) neg sam isao odma komentirat na temelju naslova topica... no, back ontopic.. opcenito me sportske igre ne zanimaju i u startu imam neku odbojnost prema njima (valjda jer svaki pud kad s braticem an pleyki igramo neji nogomet ili sicu to redovito zavrsi sa mojim porazom.. ).. spominjes hokej.. hmm.. ajd valjda vrijedi probat (kao i sve u zivotu), al da bi ja to igrao.. tesko.. nevolim igre u kojima nemam hmm... "punu kontrolu" nad situacijom.. sad sam se valjda glupo izrazio al hebiga.. nisam trenutno u raspolozenju za detalje..

e.. vidim da dvoje ljudi spominju nfs (need for speed..jel) .. to mogu igrat.. zna bit i zabavno :blush: (to ne trpam u isti kos kao i nogomet, kosarku i ostale timske igre koje zbog samog njihovog koncepta timske igre meni je nezamislivo igrat na kompu...)

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Uskoro ću dobiti Football Mamager :yeah:

8. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Mali OT,jel to znaci da ce sad izac i ostale EAine sportske simulacije,prvenstveno NHL?

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Prebacio sam ti post i tu cu ti odgovoriti

EAov NHL je vec izasao za konzole, a PC verzija izlazi krajem ovog mjeseca

2k hokej nece biti PC verzije nego samo konzolaske

PC izlasci

FIFA 3.10.
    PES - 17.10.
    NBA - ne izlazi za PC :evil2:
    NHL - 20.10. (USA)

10. Strumf

Strumf Novi Član

Za NBA su odlucili da posto je prodaja vrloo mizerna na Pc

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Steta, ako odluce da hokej vise ne rade za PC istog trena kupujem PS3

12. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Moja ekipa i ja igramo iskljucivo PES i NHL,i dosli smo do zakljucka da je bolje kupit 2 PS joystika za PC nego skupljat pare za konzole,jer ipak svi imaju nekakav komp doma,a te igre nisu strasno zahtjevne.

13. Sherpa

Sherpa Legenda

DAl bi kupili konzolu da vam i NHL i PES ukinu na PCu ili bi igrali stare verzije?

14. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Mislim da bi igrali stare verzije.Ipak nismo toliki ovisnici. :laugh:

Btw ne znam dal ste probali igrat NHL08 prek neta,al ta igra najgluplji multiplayer sistem (na 2 kompa) ikad vidjen u mojoj igracoj karijeri .

15. Sherpa

Sherpa Legenda

Nisam, no posto me zanima mozes li reci kako izgleda multiplayer?

16. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Pa sam mp mod je normalan,ali cijela ta procedura do toga da jedan mora napravit server a drugi igrac mu se prikljucit je izuzetno lose napravljena.
    Ne postoji nikakav lobby,ili nesto slicno nego svaki put kad zavrsis tekmu on te izbaci na pocetni meni pa moras sve ispocetka,ne postoji nikakav chat.
    U samoj igri nemozes pauzirat ,nego je to ograniceno na 3x30 sec iz nekog nerazjasnjenog raloga ,i sto me npr smetalo da si nemozes narihtat da posto igrate na zasebnim kompovima mozes odabrat da stalno napadas na odredjenu stranu (sto se moze u SP).

17. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

hmm igrao kod frenda na lcdu od 80 nesto cm sa 2 ps joysitcka.PES 06,jer je stvarno najbolja verzija.bas me zanima kako ce izgledat 09.

18. Sherpa

Sherpa Legenda

Kako je EA odlucio ne pustiti novi NBA u prodaju tako je 2k iskoristio priliku i najavio da ce NBA 2k9 biti dostupan (po prvi puta) na PCu.

To me jako veseli, posto je NBA 2k8 bila puno bolja igra nego Nba Live 2008, od igrivosti pa do samog kretanja i izgleda igraca

19. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Meni je NBA Live 96 bila genijalna igra, i ujedino zadnja sportska igra iz tih serija koju sam igao :roll:

Cak sam imo original :roll:

20. Sammael

Sammael Knjižničar

meh volio sam sportske igre, dok nisu poceli bespotrebno komplicirati.
    makar jos uvjek znam naici na dobre simulacije tenisa i boksa.

Podijelite ovu stranicu