1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Spartanci Sutra Veceramo U Paklu!

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Sammael, 23. Ožujak 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Sammael

Sammael Knjižničar

Jel se jos ko tak osjeca kad mora jest u menzi?

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

meni je u menzi uvijek bilo zakon

3. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ja sam obožavao poriluk na savi :smile:

al kad sam morao jesti meni, to je bilo tako nekako

4. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Jel se jos ko tak osjeca kad mora jest u menzi?
    Uvijek :smile:

5. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

jedino loše iskustvo mi je bilo kad sam zamjenio tofu za faširani snicl...

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Ne jedem u menzama prvenstveno jer imam doma kuhano, a sekundarno jer mi nije nesto dobra ta hrana. Nadje se iznimaka ali...

7. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Ja nisam student ali sam par puta znala s frendicom otići u menzu i čini mi se fakat ok. Čovjek se može dobro najesti a za male pare. Možda je ipak drukčije jer kad doma jedeš,tj. kad mama napravi,to je najbolje,makar se ja ni najmanje ne žalim na menzu. Men gotta do what men gotta do :smile:

8. Sajla

Sajla Novi Član

sto se nase menze tice jedino su cokoladice dobre...a jelo je fujcek...osim stangica sa kulenom na matematici(al to nije menza)

e da i naucila sam jednu vaznu stvar....zasto su svaku subotu lignje u sc-u? jer se petkom vrsi obrezivanje :smile:

9. Kathegar

Kathegar =I=

"Spartans tonight we dine in hell!"
    dakle prijevod:

"Spartanci večeras večeramo u paklu!"...ili "Spartanci, večeramo u paklu!" što bi bilo pravilnije. ergo krivo si napisao naslov :smile:

e asd OT:

ne jedem puno u menzama u Zgb-u al jeo sam u Varaždinu i mogu reć da je bilo zaaaakon...2 restorana, pub, pizzerija i kafić...ma milina...šta god si htio jest mogao si i bilo je ukusno

10. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Koliko sam išla sa svojima po menzama meni se svidilo. Ono, hrana mi je bila ok, a kada si sa ekipicom i okruženje je zakon.

11. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

doma mi je stara,pa imam rucak svaki dan...u menzi jedem jedino ako je potrebno,nestignem li doma pojest nesto.inace menza na savi uopce nije losa,a i kolaci su fini..

12. Sammael

Sammael Knjižničar

"Spartans tonight we dine in hell!"
    dakle prijevod:

"Spartanci večeras večeramo u paklu!"...ili "Spartanci, večeramo u paklu!" što bi bilo pravilnije. ergo krivo si napisao naslov :lol:

e asd OT:

ne jedem puno u menzama u Zgb-u al jeo sam u Varaždinu i mogu reć da je bilo zaaaakon...2 restorana, pub, pizzerija i kafić...ma milina...šta god si htio jest mogao si i bilo je ukusno

Prjevod je bio namjerno krivi jel SUTRA jedem u menzi ne veceras :)

13. abominacije

abominacije (/:=D

*snip*

bash. pub i pizzeriju su zatvorili.

ova dva restorana tjedno se natjechu tko che pripraviti masnije i zhilavije jelo.

a da ne pricham o sirovim krumpirima. mmm, yummy.

na srechu, od sad jedem doma ^^

14. Sin

Sin Paladin of Eydis

ma vi studenti se zalite na hranu???? jeo sam u menzama i hrana vam je odlicna... covjece kad u đačkom domu dobiješ krumpir koji ne mozes nabost na vilicu... grah smrdi kao kupus, kupus kao piletina, a piletina kao truplo... a za doručak dobiješ paštetu jednu... onu najjeftiniju K plus od 25 grama...

a sto je najgore, u Osijeku nas dom ima najbolju hranu... ostali đački domovi su katastrofa....

15. Elvenstar

Elvenstar missing

Meni je bila super hrana u menzi na likovnoj akademiji :laugh: , ali to je bilo davno :cocky: ne znam kako je sada.

16. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Dobra je hrana u menzi. Naravno, govorim o expresnoj u SCu. Pomfrit i punjeni pileci sa tartarom ftw! Iako postane dosadno nakon par puta zaredom.

17. Sin

Sin Paladin of Eydis

@Elvenstar - ti si bila na likovnoj akademiji?

18. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

U osijeku je bila sasvim dobra hrana u menzi ... dapače ...

u ZG mi je onak malko ... ma u osijeku je bolje :lol:

19. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Eh, u osijeku si mogo pojest i baranjski odrezak...mmmmm....

20. Elvenstar

Elvenstar missing

@Elvenstar - ti si bila na likovnoj akademiji?

Da, redovito sam jela tamo kad mi se nije dalo doma na ručak :lol: . :lol:

U njihovoj menzi je bila najbolja hrana pa sam jedino tamo išla jesti, a u to vrijeme na ALU studirao moj najbolji prijatelj iz srednje škole pa smo se tamo nalazili na ručkovima, ali mislim da su poslije promijenili politiku i da sada tamo mogu jesti samo ljudi koji su na akademiji.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu