1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Spartanci Sutra Veceramo U Paklu!

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Sammael, 23. Ožujak 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Sammael

Sammael Knjižničar

Jel se jos ko tak osjeca kad mora jest u menzi?

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

meni je u menzi uvijek bilo zakon

3. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ja sam obožavao poriluk na savi :smile:

al kad sam morao jesti meni, to je bilo tako nekako

4. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Jel se jos ko tak osjeca kad mora jest u menzi?
    Uvijek :smile:

5. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

jedino loše iskustvo mi je bilo kad sam zamjenio tofu za faširani snicl...

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Ne jedem u menzama prvenstveno jer imam doma kuhano, a sekundarno jer mi nije nesto dobra ta hrana. Nadje se iznimaka ali...

7. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Ja nisam student ali sam par puta znala s frendicom otići u menzu i čini mi se fakat ok. Čovjek se može dobro najesti a za male pare. Možda je ipak drukčije jer kad doma jedeš,tj. kad mama napravi,to je najbolje,makar se ja ni najmanje ne žalim na menzu. Men gotta do what men gotta do :smile:

8. Sajla

Sajla Novi Član

sto se nase menze tice jedino su cokoladice dobre...a jelo je fujcek...osim stangica sa kulenom na matematici(al to nije menza)

e da i naucila sam jednu vaznu stvar....zasto su svaku subotu lignje u sc-u? jer se petkom vrsi obrezivanje :smile:

9. Kathegar

Kathegar =I=

"Spartans tonight we dine in hell!"
    dakle prijevod:

"Spartanci večeras večeramo u paklu!"...ili "Spartanci, večeramo u paklu!" što bi bilo pravilnije. ergo krivo si napisao naslov :smile:

e asd OT:

ne jedem puno u menzama u Zgb-u al jeo sam u Varaždinu i mogu reć da je bilo zaaaakon...2 restorana, pub, pizzerija i kafić...ma milina...šta god si htio jest mogao si i bilo je ukusno

10. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Koliko sam išla sa svojima po menzama meni se svidilo. Ono, hrana mi je bila ok, a kada si sa ekipicom i okruženje je zakon.

11. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

doma mi je stara,pa imam rucak svaki dan...u menzi jedem jedino ako je potrebno,nestignem li doma pojest nesto.inace menza na savi uopce nije losa,a i kolaci su fini..

12. Sammael

Sammael Knjižničar

"Spartans tonight we dine in hell!"
    dakle prijevod:

"Spartanci večeras večeramo u paklu!"...ili "Spartanci, večeramo u paklu!" što bi bilo pravilnije. ergo krivo si napisao naslov :lol:

e asd OT:

ne jedem puno u menzama u Zgb-u al jeo sam u Varaždinu i mogu reć da je bilo zaaaakon...2 restorana, pub, pizzerija i kafić...ma milina...šta god si htio jest mogao si i bilo je ukusno

Prjevod je bio namjerno krivi jel SUTRA jedem u menzi ne veceras :)

13. abominacije

abominacije (/:=D

*snip*

bash. pub i pizzeriju su zatvorili.

ova dva restorana tjedno se natjechu tko che pripraviti masnije i zhilavije jelo.

a da ne pricham o sirovim krumpirima. mmm, yummy.

na srechu, od sad jedem doma ^^

14. Sin

Sin Paladin of Eydis

ma vi studenti se zalite na hranu???? jeo sam u menzama i hrana vam je odlicna... covjece kad u đačkom domu dobiješ krumpir koji ne mozes nabost na vilicu... grah smrdi kao kupus, kupus kao piletina, a piletina kao truplo... a za doručak dobiješ paštetu jednu... onu najjeftiniju K plus od 25 grama...

a sto je najgore, u Osijeku nas dom ima najbolju hranu... ostali đački domovi su katastrofa....

15. Elvenstar

Elvenstar missing

Meni je bila super hrana u menzi na likovnoj akademiji :laugh: , ali to je bilo davno :cocky: ne znam kako je sada.

16. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Dobra je hrana u menzi. Naravno, govorim o expresnoj u SCu. Pomfrit i punjeni pileci sa tartarom ftw! Iako postane dosadno nakon par puta zaredom.

17. Sin

Sin Paladin of Eydis

@Elvenstar - ti si bila na likovnoj akademiji?

18. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

U osijeku je bila sasvim dobra hrana u menzi ... dapače ...

u ZG mi je onak malko ... ma u osijeku je bolje :lol:

19. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Eh, u osijeku si mogo pojest i baranjski odrezak...mmmmm....

20. Elvenstar

Elvenstar missing

@Elvenstar - ti si bila na likovnoj akademiji?

Da, redovito sam jela tamo kad mi se nije dalo doma na ručak :lol: . :lol:

U njihovoj menzi je bila najbolja hrana pa sam jedino tamo išla jesti, a u to vrijeme na ALU studirao moj najbolji prijatelj iz srednje škole pa smo se tamo nalazili na ručkovima, ali mislim da su poslije promijenili politiku i da sada tamo mogu jesti samo ljudi koji su na akademiji.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu