1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Spam

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Ivanhoe, 3. Studeni 2006..

1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Danas sam na e-mail adresu dobio ovaj mail.

Maxine Arias - Natural penis enlargement that really works!

Taj mail koristim godinama, i zna ga jedino moja familija koja mi poslala jedan mail sveukupno, best frend, host provider i Invision tvrtka.

S druge strane na mail koji imam na 20ak domaćih i stranih foruma, te raznim web pizdarijama i igrama sam ovih godina dobio sam jedan takav mail.

-------

Ovo je samo usporedba i nije striktno tema. Al treba toj gamadi odrezati kite i dati im sanduk tih tableta. :mrgreen:

2. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Danas sam na e-mail adresu dobio ovaj mail.

Maxine Arias - Natural penis enlargement that really works!

Taj mail koristim godinama, i zna ga jedino moja familija koja mi poslala jedan mail sveukupno, best frend, host provider i Invision tvrtka.

Izgleda da ti je sam Bog odlucio poslat taj mail jer imas malu kitu :mrgreen: :evil:
    na stranu sala, ja isto nisam nikad dobivao puno spama na emailovima, vise ih dobijem svaki dan u postanski sanducic. Spamanje/reklamiranje - toga je oduvijek bilo, samo sto je covjek sada vise nego ikad ukljucen u globalizaciju, medijski eksponiran, oni su svuda oko nas i ne moguce je gledat na drugu stranu. Ko sto je predsjednik saljivdzija jednom rekao "samo sto ne iskoci iz pastete" :) Posljedica konzumerskog drustva u kojem zivimo...
    Druga opcija je istrenirati mozak (ko ja) da automatski te informacije preskace kao da ne postoje. Tako npr nikad dok setam gradom ne gledam plakate.

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Jednostano se bojim ćeš dok ono dobiješ jedan, htio ili ne, za par mjeseci biti zagušen njima. uf :evil:

A poanta ovoga prvoga posta je bila ako ni najmanje korišteni mailovi nisu sigurni, što je tek sa onim koji se svakodnevno koriste? I koliko je to SPAMA dnevno uopće. :mrgreen:

4. abominacije

abominacije (/:=D

kolichina dobivenog spama pored vlastite opreznosti ovisi i o servisu kojeg koristite... popularniji servis, vishe spama... ja sam jednom za potrebe neke glupe registracije otvorio poseban mail na iskonu... u roku od 5min postojanja accounta na njega je doshla prva ponuda za tablete koje bi mi increasale sperm volume za 200%... fak fak fak... iako recimo gmail ima poseban inbox za spem, tako da si relativno siguran od intruzija... od onog spema putem mejla vishe me zabrinjava onaj spem po gradu... plakati, prospekti.. itd... jednom ishao ulicom... i vidio MASIVAN plakat od nekog trgovachkog lanca... pisalo je: "nije sve u konzumiranju, ali 50% je 50%!"... reklamirali su naime snizhenje...
    *spit*

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

meni yahoo isfiltrira 90%spama, ostatk izbrišem na vrijeme i uopće se ne sekiram :evil: a plakate ne gledam. :mrgreen:

6. Eniyel

Eniyel Vampiruša

meni na skolskom mailu u razmaku od 3-4 dana dođe oko 1-5 spam pruka, i sve to vez imalo obracanja paznje na sadrzaj brisem

7. kalthir

kalthir woof woof

Stvar je u tome kome daš mail. Kad bih se morao kladiti, rekao bih da je Invision kriv za taj spam. Ne nužno namjerno, dakako.

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ja mislim da je to ono spam iz n-tog koljena. Netko zezne pa stavi svoj mail javno i onda to pobere bot skupa a ako se koristi mail-client tipa outlook onda lako može pobrati i mail adrese tamo pa netko tko uopće nema veze sa ničim dobije spam.

9. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Jednom sam otvorila nekakav takav mail-bila je nekakva reklama i na kraju maila je bio link na koji možeš kliknuti ukolko ne želiš više primati mail od toga ko ti šalje. Ma moš' si mislit da to kaj vrijedi. Samo su me još više zatrpali tim sranjima. Ne obazirem se više na to jer samo deletam se. :mrgreen:

10. Psychaki

Psychaki Gost

Imam dva svoja baš "službena" maila, i na jednom dobivam 5-6 takvih poruka dnevno, ali mi ih yahoo isfiltrira, na na drugom ako jedan u tri mjeseca. . . :mrgreen:

11. DsAg

DsAg Novi Član

Gmail mi isfiltrira ta sranja ali zato iskon nadoknadi... Najbolja osveta je njih zaspamati kad je to moguće...

12. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

Najbolja osveta je njih zaspamati kad je to moguće...

nemoguce u 95% slucajeva... spam je dosta tesko i traceati jer koriste razlicite anonimne "remailere".. tako da je tesko otkriti njihovu pravu adressu.. a i da saznas u krajnjem slucaju.. to ti nista ne vrijedi jer se cesto te adrese se koriste jednokratno..

a najbolja zastita od spama je definitivno paziti kome se mail daje... premda i tu zna biti problema.. npr. dades svom best frendu mail, on pobere neki spyware koji uzima sve mailove iz outlooka... zato je najbolje koristit samo webmail.. :yeah:

13. Nea

Nea curica

Ja sam dobila neki mail on nekog craiga i ja bih to otvorila i to tako jako želim ali se bojim da nije neki virus :tired: a umrijet ću od znatiželje... ako budem čekala dovoljno dugo možda taj virus umre :spank:

14. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

:tired: :omg: mozda.. a mozda i ne.. :omg: .. pa slobodno otvoris poruku, a attachment (ako ga ima) provjeris antivirusom (a ako ga nemas.. onda odes na http://www.virustotal.com/en/indexf.html .. tamo uploadas attachment i onda ti kaze dali je virus / spyware /... )

simple as that :spank:

15. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ja nemam problema sa spamom... :spank: :tired:

16. Nea

Nea curica

:omg: :tired: mozda.. a mozda i ne.. :omg: .. pa slobodno otvoris poruku, a attachment (ako ga ima) provjeris antivirusom (a ako ga nemas.. onda odes na http://www.virustotal.com/en/indexf.html .. tamo uploadas attachment i onda ti kaze dali je virus / spyware /... )

simple as that :omg:

Hvala :omg:

Na gmailom nemama problema sa spamom jer ga uredno razvrstava u poseban ...folder? :spank: i onda s vremena na vrijeme to sve pobrišem... volim gmail preveden je na hrvatski :omg:

17. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

ma gmail ti je definitivno najbolji besplatni webmail... mislim da jos uvijek imaju najveci kapacitet (vjerojatno neces ni pola potrosit, ali ima neki addon za firefox koji ti omogucava da koristis taj prostor za hostanje fajlova...)..

18. Nea

Nea curica

Da kapacitet stalno raste iz dana u dan i možeš si napraviti grupe ljudi kada šalješ mail :cry: a za ovo zadnje što si rekao to ti ja ne kužim :smile:

19. pandora

pandora Aktivan Član

meni na iskonovom mailu u 2 dana stigne oko 10-ak poruka spama...
    pa onda briši... pa izbrišen krivu... pa šalji... pa opet stigne... :(
    grrr.... neću tako... prije toga nije bilo... >.

20. Nea

Nea curica

pa zašt ne otvoriš gmail :smile:

Podijelite ovu stranicu