1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Soba Bez Izlaza

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od LugarSivi, 23. Siječanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

EDIT:
    Posto se sad sakupilo dosta soba onda sam ih odlucio stavit sve na hrpu tak da nemate problema pri trazenju linkova.. i da imamo pregled svih soba na jednom mjestu.
    Ovo su sve direktni linkovi koji otvaraju svaku sobu preko cijelog ekrana :onoz:

I. kategorija soba:
    (3 sobe, poredane po tezini)
    1. Mobai - najjednostavnija od svih, ak ovu ne prodjete nemojte ni pokusavat dalje :cry:
    2. Quiant - malo teza :cry:
    3. Swan - najteza iz ove kategorije :roll:

II. kategorija soba:
    (4 sobe, nisu poredane po tezini jer jos nijednu nisam prosao..)
    1. Crimson - crvena soba
    2. Viridian - zelena soba
    3. Plava soba
    4. Bijela soba

end of update

---

imam neke shifrirane paprire, klijesta, zakljucani kofchek, praznu salicu, koshticu posadjenu u tegli i nesto sto je vjerojatno kontroler klima uredjaja al mi fali jedna baterija za to.. :( .. u komp sam uspio provalit :cry: (prvi level access), sad bi negdje valjda trebao naci drugu bateriju za daljinski al mi nejde bas.. :cry:
    anyone played that? :onoz:

edit: nadjoh i komad zice, al neznam oce mi koristit bas :/
    edit2: sad imam i sharafciger :cry:

2. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

taman mislio ić spavat kad sam ovo primjetio... damn you!
    sad igram... našao sam par stvari...

3. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

ma ja nikak da nadjem drugu bateriju!!! nasao sam i punjac al neda mi punit ak nisu oba dve baterije u punjacu (mislim)..

vec se pola sata gnjavim..

4. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

našao neki kovčeg ispod kauča, sada neznam kako ga otvorit...

5. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

ni ja ga nisam jos otvorio.. btw.. perspektiva je uzasna.. ja poklikao po svemu i otkrio svasta..:woot: joooj kak bi volio da mogu onom wireless misu maznut bateriju :onoz:

eto.. sad stvarno vise neznam sta dalje.. sekiru u ruke i po vratima :cry: :cry:

napominjem da igra nije za ljude slabijih zivaca.. :onoz:

6. abominacije

abominacije (/:=D

nashao bateriju... al biljka sporo raste!

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Kako biljku zasaditi???

8. abominacije

mene vishe brine to shto sam raznio sobu :))
    za biljku nadjesh sjeme, do kojeg morash dochi lakomoshchu! :onoz:

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Jer one knjige sluze koji k?

Grrr nejde mi :onoz:

10. abominacije

po trechi puta sam raznio sobu... :,(

ok, raznio sam sobu po 4. put:))
    i vishe nije smijeshno... evo vam tipovi pod hintove pa nastavite borbu bez mene...

» Klikni da vidis Spoiler - klikni ponovo da ga sakrijes... «
    do sjemena se dolazi tako da se otkljucha ladica, te pojede jabuka. do tegle se dolazi da se pokupe klijeshta s police i otvore kutiju u trechoj ladici. tada pokupite i zhicu s te kutije te ju zavrnite sa klijeshtima. tako otvorite onaj strongbox na polici. uzmite sherafciger te s njime skinite sat iza kojeg uzmite punjach baterija i bateriju iz samog sata. stavite obe baterije u punjach i zataknite ga u utichnicu. kad se napune umetnite ih u daljinski kojeg ste nashli iza sofe. u teglu posadite koshticu. u shalicu nalijte vode iz akvarija te zalijte biljku. upalite daljinski i pojachajte temperaturu na 30c... izrast che biljchica... zalijte opet i smanjite temperaturu na 18c. mozhda treba ugasiti svjetlo. izrast che nova biljka. otvorite je i uzmite kljuch za aktovku ispod sofe. otvorite aktovku sa kljuchem iz biljke i have fun... :)))

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Ovako, kada poberete kljuc iz bilje napunite baterije i vratite ih u sat, tako cete dobiti kod za step 2 pristup. Stisnete na web kameru i ona ce vam analizirati podatke te cete moci procitati podatke u zutoj koverti, sve osim zadnje strane koju citate tako da ugasite svijetla u sobi. E sada josh samo ostaje da kljucem otvorite kovceg s bombom te da dok je zeleno svijetlo redom micete sarafe, nakon toga samo morate prerezati zicu (moze biti da je boja random koju spisi kazu) te pobrati kljuc). Ja sam se sj♥♥ao na 3 sarafu i sad mi se neda ponovo

12. abominacije

tako i meni, chim sam shvatio da je random greshkom moguche upropastiti cijelu igru, izgubio sam interes...

13. Sherpa

Sherpa Legenda

E al sam se j♥♥eno namucio oko ovoga i sutra cu ga zavrsiti kako bi vidio kraj :onoz:

14. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

nemam sad to vremena rjesavati , rjesavao sam slicne fore na netu, u glugl napisite Blue Room

15. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

ne mogu provalit u komp.. :(

16. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ne mogu provalit u komp.. :(

ni ne trebas :unsure:

17. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

aaaaa, no fun.. bas bi :(

18. Rusalka

Rusalka Aktivan Član

Ajme što ja radim... Moram učiti, a ostala sam zatočena u sobi bez prozora...

19. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

aaaaa, no fun.. bas bi :(
    meni je trebalo jedno pola sata za provalit.. a onda razocaranje.. samo neka upute o temperaturi za uzgoj biljke.. evo ti tip: rjesenje za kompjuter ti je negdje u sobi, al nije nigdje kod kompa.. samo malo pogledaj okolo and you will see :unsure:

evo i moja saznanja..:
    kolko sam ja skuzio.. mislim da bi me iz sobe trebala spasit ona biljka koju sam zasadio. a da bi biljka rasla treba ju zalijevat (vodom iz akvarija) i drzat na temperaturi koja pise u onom fajlu na kompu.. sad.. ja sam zapeo na baterijama koje se koriste za daljinski za klima uredjaj (bar pretpostavljam da je to to).. pronasao sam jednu bateriju i punjac, al nemogu nista dok ne nadjem 2 baterije (i u punjac i u daljinski idu 2 i neradi bez obe.. )... i onaj kovceg (ispod kreveta) me zivcira.. jos ga nisam otvorio :cocky: :cocky:

20. Nea

Nea curica

:cocky: jel ima tu nekih strašnih stvari kao u onoj igri s onom djecom gdje svi bivaju ubijeni na kraju ili to nije horor? :unsure:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu