1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Snijeg

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od no_iq, 3. Studeni 2006..

1. no_iq

no_iq Novi Član

Volite li snijeg i zimu? ili ste više ljetni tip?
    evo pao prvi snijeg kod mene pa se raznježio...

2. Eniyel

Eniyel Vampiruša

Obožavam snijeg ali zimu ne, obožavam se navečer šetati parkom ili šumom dok se sve bijeli od snijega :mrgreen:

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Lool mislio sam ovo otvorit prije koji sat ali nisam stigao. Uglavnom volim lepršanje snijega - ne volim hladnoću i ozebline. Volim dok vidim sve u bijelom ali ne volim dok padnem par puta sa bickla na smrznutoj cesti i pogotovo ne volim dok je onako u kasnu zimu sve puno crnog snijega.

The Moral: Volim se *ebat a da mi ne uđe...

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Zima dolazi... svake godine malo kasnije, ali nema veze.
    :cold: ne volim kad mi je hladno, ali volim kad pada snijeg...
    jedno nemože bez drugoga :mrgreen:

5. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Volim kad je sve pokriveno snijegom i dok nema leda i kiše i hladnih jakih vjetrova.
    Ali još više volim ljeto jer ne moram stalno grliti radijatore :mrgreen:

6. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ja sam zimogrozan :cold: i najradije bih prespavao od 1.11 do 1.3. Zima je za mene razdoblje hladnoće, hladnoće, hladnoće, a hladnoća me frustrira i od nje se osjećam jadno. Mrzim zimu! Da mogu odselio bih u Keniju. tamo imaju dva godišnja doba: toplo i suho i toplo i vlažno :mrgreen:

7. Bunny

Bunny Novi Član

ummm...jedva cekam zimu...i snijeg...joooj :mrgreen:
    neznam..ljeto je lijepo...i ima svoje cari..ali ja nekako više volim zimu..zima mi ima kako bi to opisala...neznam..skroz mi je romanticna...i ako je vani hladno i kolko god se :cold: ima ona neku svoju određenu toplinu...ma ja baš volim zimu... :evil:

8. Kathegar

Kathegar =I=

Danas padao neki jadni snijeg u Zagrebu...zaaakon

jedva cekam malo dublji snijeg...Midria zna zasto :evil: :mrgreen: :evil: meet you in Ribnjak :onoz: :lol:

9. Eniyel

Eniyel Vampiruša

ne samo samo, znam i ja :mrgreen: :evil: :evil:

10. Midria

Midria Novi Član

Danas padao neki jadni snijeg u Zagrebu...zaaakon
    jedva cekam malo dublji snijeg...Midria zna zasto :evil: :mrgreen: :lol: meet you in Ribnjak :onoz: :lol:

:lol: meet you there bro! :evil: :onoz: :lol: :onoz:

11. kalthir

kalthir woof woof

Meni je zima uvijek super prva dva tjedna. Onda mi dopizdi jer mi nedostaje nošenje kratkih rukava(iako si tu i tamo priuštim to) i igranje nogometa vani.

12. abominacije

abominacije (/:=D

ja volim i snijeg i hladnochu... i thrive in cold conditions... najvechi gusht tokom blizzarda izach van i stat recimo par metara od neke ulichne svjetiljke... pa vidjeti kako uber masno sipi...
    oh, im so emo... :mrgreen:

13. Bunny

Bunny Novi Član

kod mene pada snijeg... :evil: jeeeeeeeeeej....malo ali pada... :mrgreen: weee :evil:

14. Eniyel

Eniyel Vampiruša

well, koliko znam na sljemenu vec ima 10 cm snijega :mrgreen: :lol: :onoz: :evil: :evil:

15. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Mmmm,volim zimu kad sam na toplom. Obožavam gledati kako pada snijeg pod uličnom rasvjetom,a ja na toplom sa čajem u ruci :mrgreen: :evil:
    Obožavam škripu snijega pod nogama dok koračam zagrebačkim ulicama a snijeg lagano leprša. Ta idila mi je najbolja za vrijeme Božića jer tad svi kupuju darove,svašta se nađe na ulicama, svi su veseli i sretni.... :onoz:
    Prošle godine sam provela jednu lijepu večer s jednom osobom šetajući se po Gornjem gradu i baš sam osjetila tu idilu zime. Fakat savršen scenarij: šetaš se s voljenom ili tebi dragom osobom navečer dok lagano snijeg pada, imaš osjećaj da su oko tebe svi sretni jer si i ti sretan :evil:

A ne volim grudanje i šopanje snijegom :lol:

16. DsAg

DsAg Novi Član

Zima, definitivno! Sve je tiše, mirnije, mrtvije... Manje je ljudi na ulicama, kao da su svi izgubili volju za urlanjem, snijeg na sve strane. :mrgreen:

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Volim zimu zato što nema komaraca okolo, a za razliku od ljeta kad si ne mogu skinuti kožu, mogu se obući koliko treba da mi bude toplo. A i zapravo volim hladnoću. Onako fino kad hladni vjetar brije :mrgreen:

No ne volim snijeg. Usporava. I nemrem vozit ko čovjek.

18. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Mrzim sjeverac :mrgreen:

19. Eniyel

Eniyel Vampiruša

moram priznati da od kad vise ne zivim na obroncima medvednice gdje je hladnije nego u centru da sam postala zimogrozna, ali opet s druge strane ponekad mi zna biti uzasno vruce na -15, jednom sam cak i hodala u kratkim rukavima a vani bilo oko -5 +/- (nisam tocno sigurna) :evil: :evil: :onoz: :mrgreen: (to dokazuje da sam jedna jako cudna osoba :onoz: :lol: )

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Volim zimu zato što nema komaraca okolo, a za razliku od ljeta kad si ne mogu skinuti kožu, mogu se obući koliko treba da mi bude toplo. A i zapravo volim hladnoću. Onako fino kad hladni vjetar brije :mrgreen:

No ne volim snijeg. Usporava. I nemrem vozit ko čovjek.
    Badava se ti obuko ali će ti pucati prsti od hladnoće nakon pola sata vožnje biciklom. :evil:

Podijelite ovu stranicu