1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Slike U Signaturu. Da Ili Ne?

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od LugarSivi, 22. Listopad 2006..

?

Slike u sigu?

1. Da

0 glas/ova
    0.0%
  2. Ne

0 glas/ova
    0.0%
Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

2. Psychaki

Psychaki Gost

Što se mene tiče , ništa protiv nemam
    ali zbilja bi se trebalo ograničiti megalomanske pretenzije!

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Recimo da je trenutno maximum 150 visine i 500 sirine ali nećemo cijepidlačiti za koji pixel više. Sve je stvar navike, meni uopće ne smetaju jer se koncentriram na post. :laugh:

4. Eniyel

Eniyel Vampiruša

zasto nema trece opcije: suzdrzan/a ? :laugh:

5. Nea

Nea curica

Što se mene tiče , ništa protiv nemam
    ali zbilja bi se trebalo ograničiti megalomanske pretenzije!

Slažem se jer su avatari dovoljno veliki i nema potrebe da slike u sigovima budu baš ovolike.

p.s. shadowww - ne znam da li si pročitao na starom forumu pa onda ovdje, hvala za onog smajlića :laugh:

6. kalthir

kalthir woof woof

ne. ne želim da se bandwidth koji bih mogao trošiti na gay bestiality pron troši na vaše egocentrične ispade.

7. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ne. ne želim da se bandwidth koji bih mogao trošiti na gay bestiality pron troši na vaše egocentrične ispade.
    /signed

ne volim kada je sve sareno i puno velikih slika jer se onda brzo smetem i nemogu normalno citat post...

8. genesis

genesis Novi Član

9. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Moje stajaliste oko ovoga je vrlo dobro poznato. Pogotovo sada kada je forum vrlo saren i ima gomila opcija and stuff pa takve stvari jos vise cine nered

10. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Ako da za slike u sigu, onda smanjiti avatare.

11. genesis

genesis Novi Član

Ako da za slike u sigu, onda smanjiti avatare.

ili ih ukinuti

12. Nea

Nea curica

:viking: ok jeste li vi svi pili Kalthirov multivitaminski sokić? :viking:

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

/signed

ne volim kada je sve sareno i puno velikih slika jer se onda brzo smetem i nemogu normalno citat post...
    Ovo signed ti ne važi jer je tvoj avatar veći od većine sigova u kilobajtima a postoji stvar koja se zove cache i samo jednom ti se učita njubia drugi put vadi iz tvojih dokumenata. :viking:

A što se tiče velikih slika, ko bi rekao da voliš crtati. :viking:

A vidit ćemo što će reći većina. Ne želim da opet sigovi naruše sklad i naprave Big Brother show iz foruma. :)

14. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Ovo signed ti ne važi jer je tvoj avatar veći od većine sigova u kilobajtima a postoji stvar koja se zove cache i samo jednom ti se učita njubia drugi put vadi iz tvojih dokumenata. :viking:

A što se tiče velikih slika, ko bi rekao da voliš crtati. :viking:

A vidit ćemo što će reći većina. Ne želim da opet sigovi naruše sklad i naprave Big Brother show iz foruma. :)

daj noob znas da imam flat i boli me kita za velicinu u kb. sve ako ce avatari imati i pola mega. Napisao sam da bas zato sto volim sarene slikice mi oko uvijek bjezi na sliku umjesto na post. previse odvlaci paznju sa posta bar meni... uostalom rekao si da postoji opcija u my controls da mozes disableat sigove. u cem je problem?

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Kako ionako nemaš siga kao i svi ostali koji se žale ovdje idealna opcija za vas je upravo ta - Dont show member signatures when reading topics.

Nalazi se u opcijama vašega profila. OPTIONS -> BOARD SETTINGS :smile:

Case Closed.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu