1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Sjekirom Do Knjige!

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Zoran K, 27. Svibanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Zoran K

Zoran K Retardirana rotkvica

Budući da se ljubitelji fantasy-a žale na nedostatnu distribuciju knjige "Izvršitelji nauma Gospodnjeg" (kao, ima je za kupiti samo u Zagrebu ili na internetu, nije još stigla u knjižnice i sl.), odlučili smo pokloniti nekoliko primjeraka!

A evo i kako:
    http://izvrsitelji.com/natjecaj/

2. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

j♥♥eno :D Vec saljem..

3. abominacije

abominacije (/:=D

zagorci che pokupiti sve nagrade...

4. Anria

Anria Aktivan Član

Omg, idem tražiti sjekiricu!!!! :cocky:

Da se slikam kako ubijem knjižničrku??? :hugz:

5. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

uuu ja cu izvrsiti pokolj u skoli..tako sigurno dobijam..zar ne :nice: :cocky: :hugz:

6. Bolesno. Treba nekom sjekira? Otkud ideja za takvo što? Al je dobra, čestitam, dobra...

7. Zoran K

uuu ja cu izvrsiti pokolj u skoli..tako sigurno dobijam..zar ne :cry: :cry: :lol:

Tako SIGURNO dobijaš... NEŠTO :hugz:

8. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

vrijede sjekire za cijepanje drva ili samo one namočene u svetu vodu s velikim križem na oštrici?

btw, čestitam na stranici, jako dobro :love:

9. Nea

Nea curica

Pa nisam pročitala tvoju knjigu ali Belmornova recenzija opisuje je kao dark.. no nije mi lijepo ovo sa sjekirom nikako...

zašt nije bilo bolje da svatko nacrta svoje viđenje nekoga lika iz tvoje priče ili tak, da se obuče u njega i slika se nego sa sjekirom... :lol:

10. Zoran K

Pa nisam pročitala tvoju knjigu ali Belmornova recenzija opisuje je kao dark.. no nije mi lijepo ovo sa sjekirom nikako...

zašt nije bilo bolje da svatko nacrta svoje viđenje nekoga lika iz tvoje priče ili tak, da se obuče u njega i slika se nego sa sjekirom... :lol:

Zato što bi morali pročitati knjigu da bi mogli crtati ili se oblačiti, a pročitana knjiga je ljudima manje zanimljiva od nepročitane. Također, ovako ljudi koji ne mogu naći knjigu u knjižnici, a nemaju novca da je kupe, imaju priliku dobiti je na poklon i pročitati je džaba.

A ako bi se oblačili u likove iz knjige... dobar dio bi opet imao sjekire :w00t:

ALI...!!! natječaj je postavljen dosta neprecizno (namjerno) tako da možete slikati svoju baku kako cjepa drva ili sebe s lančićem na kojem visi privjesak u obliku sjekire ili sl.

Budite kreativni!

Osvojite knjigu!

11. Nea

Nea curica

:tired:
    a može li se nešt nabaviti preko veze?
    :fight:

12. Zoran K

a može li se nešt nabaviti preko veze?

a što bi bilo to "nešt"?
    :w00t:

13. Nea

Nea curica

:help: :w00t: :w00t:

za početak knjgicu

a zezam :w00t: možda idući mjesec kupim ako budem pri lovi...

:w00t: ček malo jel ona strašna? znaš kao kingove knjige :fight:

14. Nea

Nea curica

E da i htjela sam pitati hoće li se u onoj knjizi o slavenskim bogovima spominjati i Lada? :tired:

15. Zoran K

Djeco, poklanjam knjigu za džaba, samo trebate poslati fotku i imat mrvicu sreće (ili dobru fotku). Ono, minimalan trud i ništa novca!

I to je toliko teško? :tired:

O slavenskim bogovima... ne znam... možda :fight:

16. Nea

Nea curica

:fight: ja sam velika :fight: ali iz religijskih razloga odbijam se slikati sa sjekirom...

i nisi mi odgovorio jel strašna knjiga? :tired:

17. Nea

Nea curica

sorry sad sam ćitala topic koji me zbog naslova nije prije privukao :tired:

malo teško doista...no ona tvoja primjedba da su svi malo munjeni... pa ima i onih čvrsti koji ostanu normalni ali nekrofilija...ja sam previše nenormalna da bih to mogla podnjeti...

ali mene jako zanima ovo o slavenskim bogovima :fight: kad će to biti gotovo?

18. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Za sad sam u gustoj utrci sa Sunburnom.. :D

19. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

kakav je sastav komisije koja odlučuje? mislim, da znam dal da okinem sliku koja cilja na m ili na ž... :tired:

20. Zoran K

:cry: ja sam velika :wtf: ali iz religijskih razloga odbijam se slikati sa sjekirom...

i nisi mi odgovorio jel strašna knjiga? :dry:

:lol: zanimljivo. Koja je to religija?

Ja mislim da nije strašna pa sam je zato proglasio "dark fantasy"-jem. Al neke je bilo strah pa su rekli da je horror.

Ne znam... pročitaj pa mi ti reci.

Ono sa slavenskim bogovima će biti ali zaista ne znam kad. Ja ipak živim od svog dnevnog posla i u kombinaciji s kućanstvom i društvenim životom, ostaje mi jako malo vremena za pisanje.

Budući da si religiozna, moli se da ostanem bez posla :lol:

kakav je sastav komisije koja odlučuje? mislim, da znam dal da okinem sliku koja cilja na m ili na ž... :tired:

Ciljaj na ž :cry:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu