1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Sisak

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Fenrir, 28. Veljača 2007..

1. Fenrir

Fenrir Novi Član

Ok, da vidim sto vi ljudi mislite o problem u o kojem ste valda culi...naravno zagadenje se nije tek sad pojavilo, neg smo se mi idioti tek sad trgli, makar smo i prije trebali!
    Bio je onaj prosvijed i naravno koj smo mi (pomalo jadan i inertan narod kad tak trebam red) kreteni, odazvao se relativno mali broj ljudim (oko 1000 mozda malo vise) ali poanta je u tome sto je svega 10% bilo nas mladih koji smo u biti trebali sve to podrzavat (osobito ovi alternativa brijaci kakvih ima p.k.)
    ...ahh tako je to

A vi..ne marite...jel tako?

2. Nea

Nea curica

Zapravo marim.... i očekivala sam da ću dobiti koji mail s potpisivanjem peticije (jer ja uglavnom uvijek potpisujem peticije s kojima se slažem) no nije li čudno da vas još ima iz Siska i tek sada ste progovorili ovdje :bless: ... mislim da je greška u tome svemu što ste premalo globalno djelovali (mislim šire u Hr), što se niste povezali s drugim gradovima koji su u sličnoj situaciji... niste bili jako GLASNI... A INA je hebeni veliki monopolist od kojeg država dobiva velike pare... i zbog toga trebate veliku "reklamnu" kampanju... inače će sve ostati na onome "tresla se gora rodio se miš" :lol:
    a što se tiče mladih... u hr je općenito takva situacija, mladi su totalno nezinteresirani za sve... :yeah:

3. Psychaki

Psychaki Gost

Zbilja sramota da se ljudi ne mogu pokrenuti u ovakvom slučaju.
    Mislim nije da se radi o maloj stvari. Radi se o konkretnoj opasnosti i problemu. Trebali bi misliti na svoje i zdravlje svoje djece.
    Duboko vjerujem da bi se nešto moglo postići.
    Ako ljudima NOVAC nije važniji.

4. abominacije

abominacije (/:=D

prije nego se sve pokrene netko treba objaviti slike deformiranog djeteta rodjenog sa karcinomom. iz siska, dakako.
    ili to ili barikade.

5. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

6. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Ja nemam pojma o čemu je tu riječ. Opća informiranost na razini. [​IMG]

7. Psychaki

Psychaki Gost

8. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

meni je bilo muka kad sam vidjela da ima vise zelenih iz ostatka hrvatske no siscana... doslovno mi se gadio zrak koji udisem tokom prosvijeta.. i da su tek sad raegirali.. ovo je prvi put da se javno govorilo o tome a opasnost postoji jos od kad su nam roditelji bili mladi..

a oni nam se smiju u lice.. INA je cak stavila neki vrag koji govori koliko cega ima u zraku (tipa amonijaka i sl ubojitih stvari).. i kad su ljudi provjerili oni u zrak pustaju 7 puta vise otrovnih tvari no sto bi smjeli.. i oni to javno oglasavaju a mi nista.. preocito je da ih boli kita jer znaju da im nista ne mozemo.. a to je odvratno.. jer i ti ljudi koji se smiju udisu isti zrak..

lako vlasnicima koji nisu iz siska.. nevjerojatno je koliko ljudska glupost daleko moze ic zbog novca.. danas se zdravi bubrezi prodaju samo da si mozes kupit auto.. prokleta glupa papirnata stvar.. (a najtuznije od svega je to sto ljudi mogu protestirati protiv materijalizma i stvari koje nas ubijaju zbog njega no nitko nece odbit odredjenu sumu novaca... ovi ljudi koji su pricali na prosvjedu bi vjerojatno ostali doma da im je netko dao xxx eura za to... :laugh: )

9. Fenrir

Fenrir Novi Član

Nitko nista...jadan smo narod....

10. Nea

Nea curica

:nice: a što si ti učinio?

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  11. Fenrir

Fenrir Novi Član

Potpisah peticiju, sudjelovao na prosvjedima, dero se na ljude i maltretirao ostale na interenetu..najvise sto sam mogao!

12. Nea

Nea curica

To je lijepo, to je tvoj grad :nice:

Otvorio si nam topic i pitao si nas za mišljenje i neki od nas su ga dali... Ništa više nisi tražio...samo mišljenje :nice:

Uvijek se može još više učiniti... :nice:

Npr. daj nam izvješće što se SADA sa svim tim događa jer mi ostali znamo samo iz dnevnih glasila, a ono što znamo je da su se zatresle gore i rodio se miš... Reci nam što ljudi još uvijek rade za Sisak, upoznaj nas sa činjenicama... Neka nam se obrate svi ostali ljudi iz Siska koji su na ovom forumu...

Raspitaj se kod odgovornih , onih koji su pokrenuli prosvjed, što misle o peticijam s neta.

Pukni nam ovdje jednu i zamoli nas da i mi puknemo po drugim forumima i raširimo netom...

Pokrenite se da se i mi pokrenemo :belj:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  13. Acidus

Acidus Novi Član

pitate se zašto je bilo malo ljudi bilo na prosvjedu... heh, da nije možda zato što jako puno ljudi radi u tim tvornicama i zato što svi strahuju za svoj posao kojega u sisku ionako nema...
    ali svi govore kao da je rafinerija najveći zagađivač, ali svi zaboravljaju da je herbos skoro u samom centru grada i da se herbos bavi puno opakijim poslovima (tipa spaljivanje ljekova i ostalih kemikalija) i baš sam neki dan bio pored herbosa i meni osobno smrad koji je oko njega je puno neugodniji nego onaj pokraj rafinerije...
    a isto se često zaboravlja da je uz rafineriju i termoelektrana...
    u svakom slučaju, sisak je pun zagađivača, koji svi redom trebaju hitnu modernizacju...
    a opet bilo bi čudno bez poznatog nam smrada :lol:

14. Valtel Zau'ett

Valtel Zau'ett Novi Član

zivio sisak :hugz:

imali smo peticije, pokrete al ne uspijeva bas to :evil2:

koliko sam cuo da grad tuzi inu

mislim ina uvodi filtere i te pizdraije vec stoljece i po i nikak da zavrsi....

nedavno i kisa nafte u blizini tvornice...

e da, sad su vam koncerti u sisku, a uskoro ce i festivali pocet :hugz:

Podijelite ovu stranicu