1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Sinkronizacija

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nea, 26. Studeni 2007..

?

Da li ste za sinkronizaciju filmova/serija na hrvatski jezik?

1. Da

0 glas/ova
    0.0%
  2. Ne

0 glas/ova
    0.0%
  1. Nea

Nea curica

Nova TV je najavila sinkronizaciju filmova. Što mislite o tome? :unsure: Da li će to umanjiti doživljaj gledanja filmova ili su titlovi ti koji to rade? :unsure:

2. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ajme, koja pizdarija... sve me strah kak će sve sad izgledat/zvučat.... nemreš to radit... čitam titlove serija/filmova al se ne oslanjam na njih skroz... pogotovo kad provale neku foru il neš što na engleskom (ili kojem god jeziku) zvuči predobro al useru sve sa lošim prijevodom (da ne kažem da se neki izrazi nemugu prevest kak spada). sinkronizacija je još gora stvar... aj, ak je u pitanju neš za klince, tam nema puno igre riječima, sve je jednostavno (ipak je to za klince)... ja fakat ne podnosim kad mi se neš ide sinkronizirat na drugi jezik... ovak barem uspijem pokupit neš izraza iz drugih jezika :unsure:

3. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Njemci sve imaju sinkronizirano i zbog toga ne gledam satelit-vrlo rijetko.
    Ako to naprave i naši,mislim da ću prestati gledati i našu tv.

4. autumn

autumn |-O

O ne! :belj:
    Ne gledam ni dugometrazne crtice kad su sinkronizirani, kamoli filmove. :cocky:
    Mislim da nasi nemaju love za takvo nesto, fala bogu.

5. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

jedva čekam niggere koji pričaju ko dalmoši i meksikance s zagorskim naglaskom :cocky:

6. Terranea

Terranea evil turtle

neće valjda?!?!

kreteni :cocky:

7. Eoden

Eoden Novi Član

Mislim da je svaki komentar suvisan. Anketa sve govori :)

8. Eniyel

Eniyel Vampiruša

ma strasno nesto, hrvatske sinkronizacije nista ne valjaju (no ajde, moram priznati madagaskar je odlicno sinkroniziran, ali to je jedan od XXXX filmova/crtica/etc) :tired:

9. samarilech

samarilech Novi Član

Ma ovi naši ne bi znali sinkronizirati ni da im život ovisi o tome. Trebate dokaz? Samo pogledajte:

a) bilo koji animirani film u kinu ili seriju na tv-u, pogotovo one power-up japanske pizdarije
    b) bilo koju hrvatsku seriju - ljudi ne znaju glumit, prenemagaju se, bolji izgovor bi imalo retardirano dijete Renate Sopek i Ćire Blaževića

10. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

*snip* ali to je jedan od XXXX filmova/crtica/etc) :tired:

:tired:

:tired:

ont: ako se to dogodi, nadam se da će Wesley Snipes biti Međimurac ;D

11. Belmorn

crtane ipak podržavam. klincima je super kad mogu razumit što likovi pričaju, jer je većina djece nepismena (ko bi reko).
    sjećam se da je prvi film koji je kod nas sinkroniziran bio "stuart mali" i nije bio toliko loš, ako ne računamo forsiranje hrvatskih naglasaka za zamjenu američkih. to me najviše smetalo u "izbaviteljim"a di je onaj Ledeni tip (u originalu glas Samuela L. Jacksona) pričao kao splićo.

12. Eniyel

Eniyel Vampiruša

@drem- kak ti uvijek kuzis sta ja zelim reci :cocky:

a sa se nadovezem na samarilecha, za hrvatske serije, potpuno se slazem, pozli mi kad cujem/vidim kako ti glumci glume (svaka cast izuzetcima)

13. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Čak ni u ctrićima ne volim...Neke zato nisam išla gledati u kino već ih posuđivala pa stavljala da pričaju u originalu.
    Ma koga ja lažem..pokrala sam sve s neta, kao i svaki prosjećni pošten čovjek :cocky:

Enivejz...Dolje sinkronizacija!!!

14. samarilech

samarilech Novi Član

Čak ni u ctrićima ne volim...Neke zato nisam išla gledati u kino već ih posuđivala pa stavljala da pričaju u originalu.

Respect.

15. Belmorn

postavite se u dječju kožu... oni ne čitaju titlove niti barataju stranim jezicima

ono, u cinestaru sam vidio da se svi ti sinkronizirani crtići mogu gledat i u izvornom obliku s titlovima, tak da nitko nije oštećen

16. samarilech

samarilech Novi Član

Hoćeš mi reć da je npr. The Incredibles crtić za djecu? Nek sinkroniziraju Pokemone, Digimone i ostale -mone, inteligentnu zaj♥♥anciju nek ostave na originalu.

17. Belmorn

crtić za cijelu obitelj
    kaj te tolko smeta ak te nisu oštetili, prikazivali su i našu i njihovu verziju u kinima?

18. samarilech

samarilech Novi Član

Ma smeta mi što smo samo korak od kompletne sinkronizacije svega, ne samo crtića. Mislim, filmovi na Nova TV... Nije da su ima filmovi baš nešto, al come on...

19. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

postavite se u dječju kožu... oni ne čitaju titlove niti barataju stranim jezicima
    Nek nauče engleski. Pa kasnije u životu neće imat problema.

Ja baš zbog crtića govorim engleski kak spada.

20. Sammael

Sammael Knjižničar

Crtici da- pod uvijetom da je dostupna i originalna verzija.

filmovi i serije - NIPOSTO. To je uzas zivi.

Podijelite ovu stranicu