1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Silent Hill

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nechrarh, 25. Listopad 2006..

1. Nechrarh

Nechrarh Gost

Dakle, jucer sam pogledao filmić u kinu. Nisam igrao igrice ( čuo sam za njih ), prije par mjeseci sam instalirao Silent Hill 3, ali nisam nikaj shvaćao (što se radnje tiče u igirici ), usto sam primjetio kako je igra rađena za neku konzolu pa su i komande na kompu prilično sj♥♥ane - uglavnom odustao sam nakon 15 minuta igre ( moram priznati da me ni onaj cirkus/lunapark u kojem krećete nije baš oduševio i privukao ).
    E sada mene zanima koja je radnja u igricama, koliko je film sličan igri i planiraju li snimiti još filmskih ekranizacija?

Filmić je zgodan, ali ima previše sranja i pretjerivanja ( tipa onaj frajer sa žoharima i ogromnim sječivima, nekakave pizdarije koje pljuju neku toksičnu stvar?! ) uglavnom za ocijenu 2 ili 3 ( od 7 li 8 - teoretski film je šund kao i onaj Doom - dobro ovaj je možda malo bolji :laugh: ). Svidja mi se ta mistična atmosfera, taj napuš(t)eni grad i tako to....no ne kontam jednu stvar - kraj odnosno onaj dio gdje se jasno vidi da su oni u drugoj "dimenziji" ( kada ih Boromir - tata/muž traži ) - ima li toga u igirci i kako bi se to moglo protumačiti?

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

ne, necu ti i tu odgovarat... :love:

:nice:

3. Nechrarh

Nechrarh Gost

Nisi ni tamo odgovorio...samo si rako da si igrao 3 i 4 - a koliko sam skontao 4 nema baš neke veza sa Silent Hillom ( ako je to ona igra di krećeš u sobi kroz neki protal?! )
    Uglavnom ako netko iam odogovor ili komenta bilo bi mi drago...

4. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

5. Nechrarh

Nechrarh Gost

Znači klinkica iz trojike je ona mala iz filma/odnosno jedinice samo 10 godina kasnije?!

Ako je ona kćer onog frajera iz WC-a ( koji je silovao onu skurenu ) tko odnosno što ju je donjelo do sirotišta?

6. kalthir

kalthir woof woof

Ovozemaljska inkarnacija zla/bijesa skurene?

7. Nechrarh

Nechrarh Gost

A zakaj su oni uopce nju išli roštiljati?

8. kalthir

kalthir woof woof

Nisam ziher, ali mislim da je mala ubila tipa koji ju je silovao. Psihičke moći ili tako nešto.

9. Nechrarh

Nechrarh Gost

Nisam ziher, ali mislim da je mala ubila tipa koji ju je silovao. Psihičke moći ili tako nešto.
    Može biti, ali su je klinci kamenovali prije nego ju je onaj iz wc-a (domar) silovao

10. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

erm ako niste skuzili Swarost je stavio spoiler tagove :D

11. Nechrarh

Nechrarh Gost

12. kalthir

kalthir woof woof

Ovo je 'rasprava o pročitanome' o silent hillu :P

No dobro. Retroaktivna interferencija!

13. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ma gledao sam ga ja ali mozda za neke koji nisu.
    @nechrarh: ako ces napisati nesto kao spoiler onda mozes staviti u spoiler tag

npr oni su umrli kada su presli onaj most i zapravo su cijeli film u cistilistu, isto kao i na kraju filma, kada oni dolaze doma...

14. genesis

genesis Novi Član

Jel zgodna zenska u filmu

15. kalthir

kalthir woof woof

Curica? Ubersexy je.

16. Nea

Nea curica

:smile: pedofili :smile:

Ja sam čula da je to prestrašan film. Jel je? :unsure:

edit. zaboravih da se ja ne trebam bojati pedofila :think: sorry dečki samo nastavite :think:

17. kalthir

kalthir woof woof

Zapravo nije. Uopće. Nema niti jedan dio gdje film baš zastraši. Niti gdje te hvata neka jeza.

18. genesis

genesis Novi Član

A kolko ima godina? Ja sam mislio da ima 20-25

19. Psychaki

Psychaki Gost

Meni je film bio totalno jadan.
    Mislim, onoliko koliko sam pratila :ninja:

20. kalthir

kalthir woof woof

A kolko ima godina? Ja sam mislio da ima 20-25

11, 12-ish. Al joj je zato biološka mama dobra :ninja:

Podijelite ovu stranicu