1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Shooteri

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od genesis, 31. Listopad 2006..

1. genesis

genesis Novi Član

Mislim da nema ni jedan topic o FPSovima, pa evo jedan.

Ak ste igrali, znat cete zasto je najbolja. Ak vam nije najbolja, onda ste cudni (dobro, nekima moze Deus Ex biti malo bolji)

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Heretiku. Duke 3D je najbolji fps svih vremena.

Da, čudan sam.

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

far cry je daleko od najboljeg fps-a
    ima predivnu grafiku i otvorene mape, ali i dosta mana.
    premala raznolikost neprijatelja. kad su već mislili ubaciti čudovišta mogli su napraviti više od 2 vrste. plaćenici funkcionirtaju kao da imaju Hive mind.

4. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Heretiku. Duke 3D je najbolji fps svih vremena.

Da, čudan sam.

HERETIKU!!!

Doom!!! ftw!!!

:great: :cocky: :whistle:

far cry je daleko od najboljeg fps-a
    ima predivnu grafiku i otvorene mape, ali i dosta mana.
    premala raznolikost neprijatelja. kad su već mislili ubaciti čudovišta mogli su napraviti više od 2 vrste. plaćenici funkcionirtaju kao da imaju Hive mind.

Umm...probajte igrat F.E.A.R.

prej♥♥en AI...totalno te pokusavaju sj♥♥at, protivnici ne jurisaju na tebe bezglavo, nego se pobacaju u zaklon cim te skuze i pokusavaju razne taktike da te sj♥♥u...od gasenja svjetala u svojoj sekciji, ubacivanje flashbangova, granata, pa pokusaja proboja, pa okruzivanje, pa zasjede, itd...svega...predobra igra sa prej♥♥enom grafikom, predobrom pricom i zakon feelingom. :happy:

5. no_iq

no_iq Novi Član

najbolja pucačina ikad je doom II . (čitaj "točka")

6. kalthir

kalthir woof woof

preloše. far cry mi nije baš sjeo.

i da, imo, duke je najbolja pucačina. iako više zbog atmosfere nego zbog igrivosti et al.

doom 2 je ono totalna kopija dooma 1 :whistle:

7. genesis

genesis Novi Član

:cocky: :great: :whistle:
    Umm...probajte igrat F.E.A.R.

prej♥♥en AI...totalno te pokusavaju sj♥♥at, protivnici ne jurisaju na tebe bezglavo, nego se pobacaju u zaklon cim te skuze i pokusavaju razne taktike da te sj♥♥u...od gasenja svjetala u svojoj sekciji, ubacivanje flashbangova, granata, pa pokusaja proboja, pa okruzivanje, pa zasjede, itd...svega...predobra igra sa prej♥♥enom grafikom, predobrom pricom i zakon feelingom. :happy:

Di je zabava u tome? Useres se ko picka i jos nemres naci neprijatelje sve dok ne iskoce iz mraka pred tebe :evil2:

Far Cry mi se svidja zato jer ima ogromne otvorene prostore i nemas se cega bojati (ima onih par nivoa koji su strasniji, al nema ih puno)

Doom i Doom 2 su dobri, al su za danasnje doba dosta zastarjeli, a i uzasno su teski. Bolja mi je trojka (iz jednostavnog razloga sto ju je moguce prijeci).

Jel igrao netko Sistem Shock? Cuo sam da je to slicno ko Deus Ex

8. no_iq

no_iq Novi Član

kako to misliš tešli? pa to sam prolazio sa 7 godina.

9. genesis

genesis Novi Član

kako to misliš tešli? pa to sam prolazio sa 7 godina.

I ja sam prolazio, ali nisam nikad prosao :whistle:

Dvojku nisam uspio preci cak ni sa iddqd

10. no_iq

no_iq Novi Član

ah... dobri stari cheatovi.
    fakat bih to opet igrao

11. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Jel igrao netko Sistem Shock? Cuo sam da je to slicno ko Deus Ex
    Misliš, Deus Ex je sličan System Shocku? :whistle:
    igrao sam dvojku, preodlična igra. Bila je debelo ispred svog vremena. Miniigre, Rpg napredovanje, priča, atmosfera...

12. genesis

genesis Novi Član

Misliš, Deus Ex je sličan System Shocku? :whistle:
    igrao sam dvojku, preodlična igra. Bila je debelo ispred svog vremena. Miniigre, Rpg napredovanje, priča, atmosfera...

Jel horror atmosfera (mislim da je prvi dio na nekom brodu izgubljenom u svemiru) ili nest drugo?

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Zadnji FPS koji su me očarali su bili Painkiller (kolci ftw!) i ona neka star trek pucačina. :cocky:

A prvi su bili nenadjebivi trojac Shadow Warrior, Blood, Đuka :whistle:
    Nakon njih Hexen :dragon:

14. kalthir

kalthir woof woof

Di je zabava u tome? Useres se ko picka i jos nemres naci neprijatelje sve dok ne iskoce iz mraka pred tebe :whistle:

Far Cry mi se svidja zato jer ima ogromne otvorene prostore i nemas se cega bojati (ima onih par nivoa koji su strasniji, al nema ih puno)

Doom i Doom 2 su dobri, al su za danasnje doba dosta zastarjeli, a i uzasno su teski. Bolja mi je trojka (iz jednostavnog razloga sto ju je moguce prijeci).

lololololololol. njube.

da si malo zgasio britney spears dok igraš, skužio bi da više-manje uvijek možeš čut neprijatelje prije nego što ih vidiš. a tu je naravno i bullet-time.

doom1 i 2 su zastarjeli samo ako si snob koji se pali na tricircular filtering, bilingual shadows, i complex blood spattering.

ali honestly. ako se 'bojiš' neke igre...sorry...you fail at life.

15. genesis

genesis Novi Član

lololololololol. njube.

da si malo zgasio britney spears dok igraš, skužio bi da više-manje uvijek možeš čut neprijatelje prije nego što ih vidiš. a tu je naravno i bullet-time.

Nisam igrao FEAR, al sam po komentarima i recenzijama zakljucio da neprijatelji skacu na tebe iz mraka bez upozorenja

doom1 i 2 su zastarjeli samo ako si snob koji se pali na tricircular filtering, bilingual shadows, i complex blood spattering.

Jesam

ali honestly. ako se 'bojiš' neke igre...sorry...you fail at life.
    Cek, a ti se ne bojis FEARa ili Dooma? Kaj si ti covjek bez osjecaja? Vulkanac?

16. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

lol normalno da se ne bojis dok igras tak nes
    to je ko da se bojis dok gledas vrisak ili tak neku debilanu :)

17. kalthir

kalthir woof woof

Nisam igrao FEAR, al sam po komentarima i recenzijama zakljucio da neprijatelji skacu na tebe iz mraka bez upozorenja
    gg, no rmk. :ninja:

Jesam
    Mogao bi počet malo čitat tuđe postove ^_^

Kad mi nešto iskoči, trznem. Ali sad da ne bi nešto igrao zato što me tu i tamo nešto iznenadi...seriously. :lol:

18. no_iq

no_iq Novi Član

nikad me nije bilo strah igrati neku igru ili gledati neki film (osim "Ono" kad sam imao 5 godina pa nisam spavao 2 tjedna...)
    ali me iritira npr. u doom 3 što je cijelo vrijeme u mraku i ništa ne vidim. i još kad te napadne ekran ti se zacrveni pa se možeš samo okretati,pucati i nadati se da ćeš nešto pogoditi.

19. genesis

genesis Novi Član

Kad mi nešto iskoči, trznem. Ali sad da ne bi nešto igrao zato što me tu i tamo nešto iznenadi...seriously. :lol:
    :ninja:

Doom sam igrao. FEAR nisam igrao jer nemam vremena a i nezanima me posebno... Anyway, neda mi se s tobom vise raspravljat. dosadan si

20. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Lol? neprijatelje se bez beda da skuzit prije nego sto oni skuze tebe ak znas igrat... :ninja:

A i moja mala sisterka igra igrice koje su strasnije od tih...lol... :lol:

Podijelite ovu stranicu