1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Server

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Nea, 29. Svibanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nea

Nea curica

@ ns1 & SIK (kojeg nema već 3 mjeseca na forumu)

Što se događa sa serverom???????

Mislim da bi bilo u redu da ljudi koji su zaduženi za server makar ponekad navrate ovdje i izvjeste nas zašto pada i kada će normalno raditi? :lol:

Stoga što imate za reći? Jer ovo doista postaje nepodnošljivo :lol:

Također za idući zakup hostinga ili što to već je predlažem "čist račun i dugu ljubav". Dakle nitko neće Eydisu dati ništa neograničeno (ovo je u vezi onih bandw..) a mi ćemo platiti koliko budemo mogli no isto tako ćemo očekivati od onih od kojih smo kupili uslugu da budu profesionalci i tako se odnose prema nama.

Toliko jer mislim da se SIK-a naš problem uopće ne tiče. A bilo bi u redu makar reći što da očekujemo, a ne ovako 1000 puta na dan da pada i bla bla bla...

2. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Da, već i meni o ide na živce... dođem i server se sruši i ne digne se sljedećih sat vremena :lol: i onda dođem poslije ponovo i opet ista priča... užas :lol:

3. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

iskreno, ne kužim se u te spike sa serverima i pizdarijama (šta ćeš, gadi mi se i sama pomisao na umno naprezanje pa sam zato i hardveraš :unsure:). no šta je je - ovo počinje živcirati.

4. SIK

SIK Novi Član

Prije svega pozdrav.

Idemo redom.

ns1 & SIK (kojeg nema već 3 mjeseca na forumu)

Iznenadjuje me čudjenje mojim odsustvom s foruma, obzirom da sam ovdje samo kad me se pozove.
    Još je čudnije da opće odgovaram, obzirom da mi nitko nije skrenuo pažnju na (konkretno) eydisove muke sa serverom i koliko često je forum nedostupan. Icq, mail anyone?

Što se događa sa serverom???????

Problemi (očito).
    Moja prva pretpostavka je opća preopterećenost. Nadam se da ste svjesni da mi nismo fizički prisutni na serveru i da to prilično otežava dijagnozu / rješavanje problematike.

U kontaktu smo sa server providerom, ukratko - rješavamo, neznam što da detaljnije kažem.

Mislim da bi bilo u redu da ljudi koji su zaduženi za server makar ponekad navrate ovdje i izvjeste nas zašto pada i kada će normalno raditi? :tired:

Moji kontakti su poznati osobama koje vode eydis, u svakom trenu me mogu pitati bilo što.
    Kad bih sudjelovao na svakom forumu hostanom kod nas, izvještavao svakog i odgovarao na sve i svacije upite, vjerovatno bih pola radnog dana proveo nepotrebno tipkajuci. Bez uvrede ikome, ali ne mogu tako.

Stoga što imate za reći? Jer ovo doista postaje nepodnošljivo :love:

Već odgovorio, vidi gore.

Također za idući zakup hostinga ili što to već je predlažem "čist račun i dugu ljubav". Dakle nitko neće Eydisu dati ništa neograničeno (ovo je u vezi onih bandw..) a mi ćemo platiti koliko budemo mogli no isto tako ćemo očekivati od onih od kojih smo kupili uslugu da budu profesionalci i tako se odnose prema nama.

Stvarno mi nije namjera zvučati bahato, ali ovo iznad mi se cini malo bezobrazno. Nepotrebno objašnjavat zašto (nadam se).
    BTW boldao sam ti dvije stvari koje se ne mogu kombinirati, ili je jedno ili drugo.

Toliko jer mislim da se SIK-a naš problem uopće ne tiče. A bilo bi u redu makar reći što da očekujemo, a ne ovako 1000 puta na dan da pada i bla bla bla...

Vaš problem = forum ne radi.
    Moj problem = server ne radi.
    Server ne radi = 100 mojih problema.

Jasnije?

Nisam siguran kada ću ponovno pogledati thread, kao što rekoh - moji kontakti su poznati, iako trenutno nemogu ni reći što je problem ni kada će biti uklonjen.

Cya around :spank: :cry:

5. Nea

Nea curica

Ajd dobro, odmah je lakše kad si nešto napisao :love:

I u buduće će ti admin odmah javiti kad počne ovako često štekati kao što je to bilo prošli tjedan.

Zahvaljujemo :spank:

P.S. da, ono gore je bilo malo bezobrazno :tired: samo zato što se Eydis osjećao zaboravljen i ostavljen sam na vjetrometini zločestog servera :cry:

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Mda, evo ja nisam reagirao jer problem nije bio samo fantasy-hr stranica (ovo nije Eydis paket nego Fantasy-hr) nego su maltene sve stranice na serveru bile po dva sata dnevno dolje i to ne prek noći nek u prometnim satima pa sam znao da ne može bit klasični maintaince. Da je samo fantasy-hr kenjao onda bi javio ali nem smisla dok cijeli server ne šljaka. Ok, ubuduće znamo što i kako. Free kikiriki i koštice za sve...

7. ns1

ns1 Fantasy-Hr Urednik

evo da se i ja javim.

Xypo, ne znam koliko si pratio od kada je eydis preseljen na nase servere, ali do nedavno nije bilo nekih vecih problema u radu sto servera, sto foruma.
    Kao sto vidite sada je opet sve on-line te su poduzete dodatne mjere, i jos uvijek se poduzimaju, da ostane online.
    Razlog svim poteskocama jest da je server bio pod nesto ozbiljnijim napadom i dok ovaj forum to nije osjetio neke nase stranke jesu, stoga su one bile prioritet u rjesavanju.

BUDITE UVJERENI KAKO ZNAMO ZA SVAKI PROBLEM SA SERVEROM KAD DOĐE DO NJEGA I TRUDIMO SE TO RIJEŠITI U ŠTO KRAĆEM MOGUĆEM ROKU. AKO MISLITE DA NE ZNAMO ILI ŽELITE PROVJERITI ŠTO JE I KAKO JE (ILI NAS POZVATI NA KAVU:)) ŠALJITE NAM MAILOVE ILI KONTAKTIRAJTE ADMINE DA KONTAKTIRAJU NAS.

nadam se kako ce ovakvih pitanja i diskusija biti sto manje kao rezultat rada servera...;)

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Oky stvar je rješena. Imaš pm ns1.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu