1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Serije

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Aelis, 3. Studeni 2006..

1. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Čudi me da nitko nije otvorio topic o serijama općenito? Pratite li koju trenutno? Najbolje? Najlošije? Preporuke i slično. :yeah:

Ja pratim Grey's Anatomy (Uvod u anatomiju) otkako je počela kod nas. Pogledala sam prvu epizodu kod frendice prije toga i svidjelo mi se, ali nikako nisam našla vremena da krenem dalje pa mi je to što je krenulo na Novoj bio pun pogodak. :lol:

2. genesis

genesis Novi Član

Na televiziji ne gledam nist, a na kompu paralelno gledam Quantum Leap, The Outer Limits i The X Files i Battlestar Galacticu kad izadje nova epizoda svaku subotu

3. Eniyel

Eniyel Vampiruša

one CSI serije kad stignem, ovo ostalo jako rijetko

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

gledam galacticu svake srijede.
    vegas pogledam kad se sjetim i ako sam slobodan popodne

5. no_iq

no_iq Novi Član

stargate sg-1 i atlantis te galacticu.
    na televiziji pratim samo gilmoreice :lol:

6. kalthir

kalthir woof woof

Gledam začuđujuće malo serija. CSI i ostale serije u kojima se kopa po mrtvim tijelima. 8 Simple Rules. Gilmorice, ako se sjetim.

7. no_iq

no_iq Novi Član

e da... 8 jednostavnih pravila za dečke... (neki dugi nazviv)

odlična serija

8. Acidus

Acidus Novi Član

Charmed iliti čarobnice po naški.... :lol:

9. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Everwood. najbolja po meni serija na našim televizijama. Pratim i Gilmorice, kad stignem CSi, ali uživam u navy NCIS.

10. abominacije

abominacije (/:=D

Everwood. najbolja po meni serija na našim televizijama. Pratim i Gilmorice, kad stignem CSi, ali uživam u navy NCIS.

navy cis je bila chak i ok serija... (goth forenzicharka :smile: ) dok nisu pocheli sa onim glupostima oko talibanskih urota... onda je otishlo down the hill...

11. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

navy cis je bila chak i ok serija... (goth forenzicharka :smile: ) dok nisu pocheli sa onim glupostima oko talibanskih urota... onda je otishlo down the hill...
    Oke, očito sam prestala gledat na vrijeme. :lol:

12. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

CSI, Gilmorice, Everwood... i ponekad Smalvill

13. Uniq

Uniq Novi Član

CSI, Lost, Zlocinacki umovi i Prison Break e da i Allo Allo sad dok jos traje :onoz: :omg: :omg: :omg: :omg:

14. cijena savijesti i zabranjena ljubav, tu i tamo everwood i zakon brace zbog onog prezgodnog tipa

15. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Nadam se da misliš na onoga što glumi Michaela (jesam dobro napisala ime?) jer su mi ostali :ninja:

16. Psychaki

Psychaki Gost

Gilmoerice su mi bile skroz dobre, ali ZBILJA mi ne paše termin. Svi mi preporučuju Zakon braće, ali je također problem s terminom. Tako da uopće ne gledam tv, izuzev srijede naveče , kada je BSG :help:
    I čisto mi je dobro. Samo mi dnevnik nedostaje.
    I reklame.... :help: ...obožavam psihologiju marketinga....

17. majkl jeste, pravo ime mu je neko turbobezveze i tesko pamtljivo

18. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Zakon braće mi je ok,samo kaj mi neki put termin ne paše. Al je super serija. Ok su i CSI i ostale forenzičke serije,al su prekasno (a ja nisam noćni tip...baš... :whistle: )

19. abominacije

abominacije (/:=D

jel smallville ono kad je superman emo? kod takvih serija me fascinira to shto ameri uspiju osmisliti situacije u kojima se sudbina svijeta odluchuje u nekoj americhkoj zabiti sa 43 stanovnika od kojih su 34 uber metro tinejdzheri koji sa svojih 20ak godina posjeduju vishe mochi i znanja od npr zvjezdane flote... i to svaki tjedan iznova... :laugh:

20. Maradoch

Maradoch Novi Član

majkl jeste, pravo ime mu je neko turbobezveze i tesko pamtljivo

Wentworth Miller...

Pratim Zakon braće, Allo allo i BSG ( Battlestar galactica)..

Podijelite ovu stranicu