1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Serija Heroes

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Ares, 24. Studeni 2006..

1. Ares

Ares Gost

Heroes iliti popularna nova serija koja sada ima 9 epizoda, a serija je definitvno iznad Losta i većine sada iako Battlestar Galactica je ipak NO.1

http://www.nbc.com/Heroes/

Pogledajte šta je i ako želite počnite si skidati epizode :D MOJA VELIKA PREPORUKA

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Vidio sam par trejlera i clipova. Može bit zanimljivo. Ljudi s moćima superjunaka. Ne superjunaci.
    Policajac koji može čitati misli, kinez koji može upravljati vremenom i prostorom, braća koja mogu letjeti, umjetnik koji slika budućnost kad je pod drogama...

3. Ares

Ares Gost

Probaj skinuti, bit će ti zanimljivo ili pričekaj godinu dana da dođe na HTV sa nekim čudnim imenom... :lol:

4. Ares

Ares Gost

Jesi li pogledao??

5. Belmorn

Pogledao sam prvih 6 epizoda u komadu...
    sviđa mi se serija. nisu pretjerivali i zasipali nas svim glavnim likovima odjednom, nego nas postepeno uveli u njihov svijet. njihove "moći" nisu centar priče (tek ih otkrivaju), što je dobro, likovi se lagano međusobno susreću i upoznaju što je prilično fora.
    Od likova, Hiro je iao dosta potencijala koji nije iskorišten. Mogao je ispasti puno zanimljiviji, humorističniji i draži, da su se scenaristi potrudili i ubacili mu poneki quote iz nekog geek filma ili serije....
    uglavnom, isplati se gledati

6. Sajla

Sajla Novi Član

danas gledali prvu epizodu :lol:
    pa nije to ni lose...imaju dobre temelje radnja je ok...nadam se da ce i dalje ostati dobro...

ummm...da nadopunim....
    gledali jos malo.... Hiro je takva faca :yeah: ima takve lude izraze lica da to nije normalno....on i njegov frendic su naaaaajbolji :lol:

i da...probajte si skinuti ili nabaviti seriju..super je :lol:

7. Uniq

Uniq Novi Član

Ko nije nabavio do sad nezna kaj prepusta, napokon neka serija koja je doslovno s epizodom sve zanimljivija i bolja, dobar odabir glumaca i kompletna serija je super napravljena, od prve epozode najgledanija serija u americi a vjerujem i drugdje gdje su poceli prikazivar. Izaslo je 18 epizoda do sada, jos uvijek je prva sezona u tijeku, sad je stanka malo od mjesec dana i onda posinje zadnjih par epizoda se prikazivat za vrhunac sezone. Obavezno nabavite ako nista, preporuka... :nunchake: :tease: :tease:

Za sad 10/10

8. Winterstark

Winterstark Novi Član

Ko nije nabavio do sad nezna kaj prepusta, napokon neka serija koja je doslovno s epizodom sve zanimljivija i bolja, dobar odabir glumaca i kompletna serija je super napravljena, od prve epozode najgledanija serija u americi a vjerujem i drugdje gdje su poceli prikazivar. Izaslo je 18 epizoda do sada, jos uvijek je prva sezona u tijeku, sad je stanka malo od mjesec dana i onda posinje zadnjih par epizoda se prikazivat za vrhunac sezone. Obavezno nabavite ako nista, preporuka... :nunchake: :tease: :tease:

Za sad 10/10
    veeeliki potpis =)

9. genesis

genesis Novi Član

Jel svaka epizoda za sebe (kao ST) ili je radnja povezana (kao BSG) ili svaka epizoda zavrsi sa cliffom (kao Lost)?

10. Winterstark

Winterstark Novi Član

radnja je povezana i epizode cesto zavrse s cliffom :)

11. Slider

Slider Novi Član

Ovo mi je definitivno najdraža serija, te ju pratim redovito. Od ovog tjedna, krenula je i druga sezona.

12. Belmorn

kraj prve sezone me malo razočarao. trebali su uzet nekog da im osmisli poštenu combat scenu

13. Slider

Slider Novi Član

kraj prve sezone me malo razočarao. trebali su uzet nekog da im osmisli poštenu combat scenu

Baš suprotno od tvog razmišljanja, mislim da je cilj i bio da ne bude ništa prenapuhano. Ipak serija pokušava biti što realnija, i mislim da je ono što smo vidjeli vrlo vrlo dobro i sasvim dovoljno.

14. Belmorn

upravo zbog nedostatka realnosti sam naglasio da su trebali uzet nekog. borba je izgledala kao da je na poteze.
    "sad ga ti lupi, dok mi ostali gledamo."
    slažem se da nisu trebali pretjerivat s efektima, ali kod nekih likova u samoj borbi dolazi do nekonzistentnosti.
    sylar na primjer. prvi put kad ga je hiro zamrznuo, frajer je uspio izbjeć dekapitaciju, iako nebi smio niti trebao moći reagirati. s druge strane, frajer izgleda iznenađeno što ga je hiro nabio na katanu, iako mu je to učinio sprijeda, baš kao u stripu kojeg je vidio. dakle, prvi napad nebi smio očekivati, a drugi je trebao predviditi.

15. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Što mislite, kako ona shapeshifter ženska zbilja izgleda? Obizrom na to koliko se prežderava i sl...

16. Belmorn

ne mjenja oblik, samo stvara iluzije.
    to sam se i ja pitao, a odgovor sam dobio u web stripovima koje objavljuju...
    Candice Wilmer, pravim imenom Bettie

17. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

So she really is fat! :cocky:

18. genesis

genesis Novi Član

Steta sta nisu unistili New York, bilo bi zanimljivije da se radnja druge sezone odvija u rusevinama.

19. josephbt

josephbt Novi Član

@belmorn

imas neki linky na te stripove?

20. Belmorn

Podijelite ovu stranicu