1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Serija Flash Gordon!11

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Dremora, 8. Kolovoz 2007..

1. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

http://www.scifi.com/flashgordon/

Dne 10 Augusta, Godine Gospodnje 2007. počinje serija Flash Gordon :cocky:

Što mislite, hoće li biti imalo doslijedna, ili baremn zanimljiva kao film?

Dojmovi, očekivanja, primjedbe, pohvale,....ovdje! :D

Edit: original Aura was so much more hawt ;))

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

issati...a cuj...mozhda, ali samo mozhda moji unuci to buju vidjeli na domachoj televiziji... -.-

ali bi moglo bit zanimljivo...tko nabavi na devedejevima, biljezhim se sa shtovanjem :P

3. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Flash izgleda ko pickasti pederko, Aura kao nekakva iskoristena kurvica, a Ming.... WTF KAKVA JE OVO SHALA?

Nek mi neko sprzhi ovo. Spalit cu s gushtom.

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

stvarno, totalno su fulali ugođaj

5. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

daj pogle kak zgleda zarkov :)))))

iako...chixz0rz su oke vishe manje :P

not flash-gordon-like...no ne bih im nish naplatio...prvi put ^^

6. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

flash je takav gej...strasno...valjda ce bit dobra serija,ja se nadam

7. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Mislim da će serija bit predobra.. Iskreno, još nisam gledao ništa što je izašlo i SCI FI-ovih radionica da je bilo loše.. a znam da im je SG1 gotov, pa imaju mjesta i vremena za nešto posve novo i ludo. Istina, flash izgleda malo gay, ali hej, kad on nije izgledao gay? Ozbiljno..

A scenografija je u rangu SG1-a i Atlantisa, tako da bi to moglo bit jak dobro..

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

A ono. Zharkova su najbolje pogodili, mislim da mu image geeka stoji.

Al Ming... ajme majko.... MING MORA BITI AZIJATOLIKI EVIL MASTERMIND TYPE, A NE NEKI NAZI-LIKE TIGHTASS!!!!!1!1!!1!

Oke, ne mora biti azijatoliki... ali mora izgledat ostro, eeeevil, cruel... a ne samo strogo. Jeeez.

9. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

barem da ima one fu-mancu brkove...

10. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

E pa bash to. Ono, kad su vec ovako napravili mogli su naslovit seriju "Kao Flash Gordon ali nije jer nema Minga nego ima Adolf". Or something.

11. Kron

Kron Novi Član

Kao i uvijek nadam se najboljem a ocekujem najlosije. Flash stvarno izgleda vrlo homoseksualno, a Minga uopce ne mogu komentirati. :(
    U svakom slucaju skidam to sa neta i gledam.
    Film iz 80 mi je fenomenalan :)

Komentari likova su isto cudni.
    Ming vise nece biti zli azijat da ne bude stereotipan, pa ce biti nestereotipni naci arijevac.
    Dale je pristojna cura koja je ostala u svom rodnom mjestu i sada ima zarucnika ali unatoc tome postoji kemija sa Gordonom i prekucava se sa Aurom oko njega. KK?

Ima li netko skenove starih stripova?

12. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

eh, nemam skener :great:

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ming vise nece biti zli azijat da ne bude stereotipan, pa ce biti nestereotipni naci arijevac.
    Yeah... naziji su ipak uvjek krivi za sve... Da nisu postojali naziji, izmislili bi ih :great:

14. Sammael

Sammael Knjižničar

Ja zelim film sa Fu Manchuom!

15. Kron

Kron Novi Član

Upravo skidam torrent sa pilot epozodom od jucer. Sudeci po broju seedova i leechera zainteresiranih ima poprilicno.....

Napisem kako je kada pogledam.

16. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Nasho i ja, skida se. Trebalo bi za sat vremena bit gotovo.

17. Kron

Kron Novi Član

Torrent je isao presporo :( Odustao sam od njega i skunuo sa rapida....

No pogledao sam i ne znam sto da mislim. Serija na prvi pogled ne izgleda toliko lose ali to nije FG kakvog se sjecam i volim. Jednostavno mi nije dovoljno old school.... Sve je moderno i iako nisam ozbiljno mislio da ce prikazivati hi-tech kako su ga zamisljali sredinom proslog stoljeca valjda sam se podsvjeno nadao tome.

Ming je definitivno velika greska i mislim da je stari imao puno vise stila :P
    Svida mi se kako Ming naziva svoje vojnike: Patrioti :)

18. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Oke. Trenutno sam na 3. minuti.

Bljuv.

EDIT: Bljaaaaaaaaaargh kako LOSHEEEEEEEEEEE

EDIT 2: Ajme. Ovo mi je prvi put u zivotu da nakon prvih 5 minuta filma/serije pozelim zgasit i polomit dvd na kojem je snimljena u sitne komadice.

EDIT 3: Djeluje kao pederski action man. Ne, nisam zgasio i polomio dvd u sitne komadice.

19. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Oke, Zharkov mi se cinio najbolje pogodjen od svih likova, ali neeeeeee, ispao je zadnja pickica na svirali -.-

20. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Dakle ocekivao sam da ce ming biti nacist nekakav stereotipni. Nazalost, prevario sam se. Sumnjam da je igdje drugdje postojala veca pickica od eeeevil tiranina.

Podijelite ovu stranicu