1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Septica

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od abominacije, 5. Studeni 2006..

?

je...

1. izmijenila moj zhivot iz temelja

0 glas/ova
    0.0%
  2. upropastila ga nepovratno (nikada nechu moch biti dobar kao oni)

0 glas/ova
    0.0%
  3. ne bavim se saprofitima

0 glas/ova
    0.0%
  4. NISAM VRATIO ORUZHJE U MUP!

0 glas/ova
    0.0%
  1. abominacije

abominacije (/:=D

dakle... ovo je topic posvechen jednom od najjakijih bendova u hrvatskoj... a mozhda i shire... osnovan pochetkom ovog tisuchljecha u vinkovcima vokalno instrumentalni sastav promijenio je do sada originalnu postavu neznani broj puta... jedini javnosti poznati bivshi chlan je njihov bubnjar, aka scaramanga...
    trenutachnu postavu chine:

govnar smrtee (vokal)
    bumushku kushlu (vokal)
    yukka kunilunginen kleme (gitara)
    dach dortmund jodl (bas)
    grande el loco (bubnjevi)

ovaj spektakularno dobar bend mozhda je najpoznatiji po chinjenici (naravno uz nenadmashne solo dionice gitare) da je jedan od vokala nitko drugi do nash poznati strip crtach i akademski slikar dubravko matakovich... koji je ujedno i autor svih tekstova...
    do sada izdali samo album prvijenac simbolichnog naziva "septica"... po izvorima bliskim urednishtvu cjelokupna naklada je razgrabljena... dakako, odredjeni pojedinci su u posjedu nekolicine demo albuma sa ranim uradcima benda...
    glazbeni pravac benda je teshko opisati... recimo da je heavy metal/hip-hop crossover...
    pjesme chesto socijalne tematike sa smislom za pogoditi pravi ritam naishle su na odobravanje shirokih radnichkih slojeva te su priskrbile mali ali vjeran kult shtovatelja gore navedenog benda...
    tako... rijeshio sam se grozomornog uvoda... a sad... let the commenting begin!

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

čuo sam samo Gaće... bolesna stvar a bome i spot.
    ps vidi sig

3. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

slusao sam ih prosle godine na CRŠu live, doduse nisu previse pjesama izveli. Sada cekam brucosijadu da ih vidim, bit ce gaca na glavi! đesme j♥♥o, đesme j♥♥o :DD
    inace mislim da ovi tekstovi nisu nista prema nekim ranijim matakovicevim strip ostvarenjima iz obitelji gmizic.

4. abominacije

stoga ajmo svi 25.11. skuc pauk, gache na glavu i headbang!
    septica madafaka, sak maj fakin shit!
    :unsure:

5. abominacije

trenutno su na www.septica.com dostupni svi njihovi spotovi za download... GO GO GO!

6. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

Septica RUELZZ!!!

7. Psychaki

Psychaki Gost

stoga ajmo svi 25.11. skuc pauk, gache na glavu i headbang!

vidimo se :welcome: :welcome:

8. abominacije

ok sutra idem kupit gache za koncert... no on topic:
    izashao intervju sa govnarom smrtee himself... chek it aut nau

razocharao me moj idol... rekao da podupire system of a down... no... theres hope still... :cool:

9. abominacije

abnormalno fantastichno!
    inside information ekskluzivno za chlanove eydis foruma! bubnjar najjakije grupe u hrvata slavni loco el grande uskoro odlazi iz benda kako bi, rijechima bumushku kushlua, "ostavio bubanj i obukao narodnu noshnju"... time bi njegov nastup na ferovoj brucoshijadi trebao biti posljednji sa septicom... stoga se priprema brutalna scenografija... i nezaboravno shredanje poduprto epskim promuklim vokalima iz bunara pakla... tko propusti spektakl je emo... :gun:

josh jedna ekskluziva... bootleg sa njihova zadnjeg koncerta u ksetu... novi hit i himna zakinutih korporacijskih lakaja... VOSH D DISHIZ!

10. Psychaki

Psychaki Gost

Nee :gun: , ne mogu na brucošijadu jer najbolja prijateljica slavi rođendan i :gun: naravno da moram doći. Samo jedna riječ . Saloon.

11. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Nee :ninja: , ne mogu na brucošijadu jer najbolja prijateljica slavi rođendan i :omg: naravno da moram doći. Samo jedna riječ . Saloon.

razočarala si me psy ...saloon... :dry:

12. abominacije

Nee :laugh: , ne mogu na brucošijadu jer najbolja prijateljica slavi rođendan i :love: naravno da moram doći. Samo jedna riječ . Saloon.

oh my... what kind of friends do you have? :laugh:

13. Psychaki

Psychaki Gost

Uspjela sam utjecati na njen razbor.
    Idemo u Best. Rekla sam da je tamo predobar party.
    A imam i Plan.
    Bit će mi jako loše...pa ću se otići malo prošetati...sama....i skrenuti malo s puta....tada će me oteti manijaci i odvesti na Brucošijadu.
    A ja ni kriva ni dužna.

14. abominacije

15. Nechrarh

Nechrarh Gost

Hej, jel možeš aploudati njihov MUP i Gaće
    Tnx

:dragon:

16. abominacije

izravno sa original cda (s autogramima :rocks: ) ripani hitovi za mase...

GACHE!

NISAM VRATIO ORUZHJE U MUP

btw, vjerojatno neche vishe svirati mup... to im je stara stvar i prema rijechima yukke "dosadna im je postala"... meh... btw, trebali ste biti na koncertu u ksetu kada je ekipa za kraj ostavila mup... zapalili dvoranu, svi skochili na stage... prebrutalno :rocks:

17. Nechrarh

Nechrarh Gost

izravno sa original cda (s autogramima :rocks: ) ripani hitovi za mase...

GACHE!

NISAM VRATIO ORUZHJE U MUP

btw, vjerojatno neche vishe svirati mup... to im je stara stvar i prema rijechima yukke "dosadna im je postala"... meh... btw, trebali ste biti na koncertu u ksetu kada je ekipa za kraj ostavila mup... zapalili dvoranu, svi skochili na stage... prebrutalno :rocks:

Ma to majstore...tnx...valjda se vidimo sa "gaćama" u prvom redu :dragon:

18. Nikica

Nikica Novi Član

izravno sa original cda (s autogramima :love: ) ripani hitovi za mase...

trebali ste biti na koncertu u ksetu kada je ekipa za kraj ostavila mup... zapalili dvoranu, svi skochili na stage... prebrutalno :love:

Ali drug Brain Fart ...se nije pohvalio da je bio jedan od tih koji su skočili na stejđ....i pjevali ...i na kraju dobili 3 itema za uspomenu :lol: :lol:

Mup će možda i svirat na brucošijadi...reko je Yukka da još ne znaju...tak da ima još nade...

UP D SEPTICA :love:

19. Psychaki

Psychaki Gost

Ali drug Brain Fart ...se nije pohvalio da je bio jedan od tih koji su skočili na stejđ....i pjevali ...i na kraju dobili 3 itema za uspomenu :ave: :ave:

:lol:
    brain legenda :laugh:

20. Nikica

Nikica Novi Član

:ave:
    brain legenda :laugh:

Druga Prdeža obožavam.....kolko i samog Duška Lokina ( http://www.geocities.com/matosevi/l/l.htm )

Hej Duško....momče... ozarena lica
    Strah..trepet...i na cipeli velika špica..

Hej Duško....momče...ozarena lica...
    Tupe na čelu...Lijep si... ko u gotičarke cica....

Hej Duško....momče....ozarena lica...
    Da je meni ....u gačama....takva kobasica....

Hej Duško....momče...Legendo od lika
    Moj drug Veljo......je tvoja slika i prilika... :ave:

Eto pjesmica posvećena brainfartu...i dušku

Podijelite ovu stranicu