1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Seksipil

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Nea, 22. Listopad 2006..

1. Nea

Nea curica

Što je za vas sexy kod nekoga? Tijelo? Dijelovi tijela? Pogled ili osmjeh?

Prvo što mene obori s nogu :belj: je pogled... Pogled govori kao tisuću riječi i često može opisati osjećaje, ponudu ili potražnju :laugh: bolje od bilo koje riječi. A tada dolazi smisao za humor i kasnije mogućnost da s nekim pričaš opušteno o čemu god hoćeš i ti razgovori na kraju budu poticajni želeći da o njima još dugo razmišljam. :belj:

2. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ha? netko me zvao? :laugh:

3. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Pa, iskreno...neznam...cini mi se da ovisi od osobe do osobe, nikad bas ne gledam iste stvari, ali da ima sa pogledom nešto, a priznali mi to ili ne, neka minimalna doza fizičke privlačnosti mora postojat :laugh:

4. Psychaki

Psychaki Gost

Volim lijepe osmijehe :D
    I Zle.

A ako pogledam koji su mi bili zadnji kreševi, recimo da preferiram likove koji su visoki, imaju dugu kosu,
    tamne oči i apsolutno NE ZNAJU pjevati! :laugh:

5. Osmijeh, ali cijelim licem... vidi se kada je netko uistinu razdragan, a kada samo, reda radi, nevoljko razvlači usne a ostatak lica mu je kao ugašen... dok ovo prvo ostavlja pravi dojam sreće i mira, kod drugog je upravo obrnuto. Ili se namjerno pretvara.

Zli osmijeh spomene netko... mene to odbija, odmah se nesvjesno stavljam na distancu ako osjetim opakost. Problem je što je to ponekad teško razlikovati od žudnje pa nastane koban nesporazum; zlo je zlo (naravno) a žudnja ne mora bit :laugh:

6. Bunny

Bunny Novi Član

ummm....sexy... :laugh:
    pa neznam..mislim da je pogled definitivno...ima nesto u ocima uvijek..mora biti.. :cocky:
    a ostalo bi izdvojila...svakako...uvijek primjetim...kosu..ruke..i trbuh..mmm.. :nice:
    ali sada,..to uopce ne mora biti tako..svatko ima nesto svoje specificno..pa.. :lol:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  7. lolita

lolita Novi Član

ja prvo sto primijetim je pogled.. mene moze zapaliti decko od cijeg pogleda mene trnci prodju, jednostavno onaj famozni pogled ispod obrva...
    a i primijetim osmijeh i ruke..

8. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ja prvo sto primijetim je pogled.. mene moze zapaliti decko od cijeg pogleda mene trnci prodju, jednostavno onaj famozni pogled ispod obrva...
    a i primijetim osmijeh i ruke..

mislis nesto ovako:

ili ovako:

9. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

za mene nes ovako

:smile:

10. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Definitivno mi je najvaznije lice i sve na njemu (oci, pogled, osmjeh, duga kosa). Nakon toga humor, opustenost...

11. Nea

Nea curica

Mel Gibson je moj izbor :ninja:

12. DsAg

DsAg Novi Član

A ne određeni vampir?
    Hmmm... prvo mi zapne za oko dobro tijelo (koliko-toliko dobra linija, moža lagano punašna, dobra stražnjica, grudi i lice) ali mi je za daljnje druženje i doživljaj ljepote dotične cure/žene daleko važniji karakter (humor, dobrota, otvorenost, iskrenost...)

13. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Hm,najprije oči. I to ak su tamne i imaju neki tajanstvani pogled....

14. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

Lijepe žene su sexy. :-))

15. Bunny

Bunny Novi Član

i lijepi muskarci..gledano zenskim ocima :book:

16. kalthir

kalthir woof woof

Hmph, hmph...gdje početi. For am I not King of kings when it comes to fetishes? Dakako da jesam.

No suzdržat ću se od pretjeranog grossing-out-a, i samo reći kosa. Pogotovo crna i crvena. Ne nužno dugačka.

17. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Hmph, hmph...gdje početi. For am I not King of kings when it comes to fetishes? Dakako da jesam.

No suzdržat ću se od pretjeranog grossing-out-a, i samo reći kosa. Pogotovo crna i crvena. Ne nužno dugačka.

/signed my friend, we do share a fetish :book: :cocky:

18. no_iq

no_iq Novi Član

tzv. goth :cocky: :book:
    da...
    nikako ne mršavice,tj. ne mogu podnijeti mršave noge na curi, za ostalo mi i nije toliko važno.

19. kalthir

kalthir woof woof

mislim da se fetišarstvo na gotičarke podrazumijeva. recimo...'volim gotičarke' je redundant. jer čim si u stanju voljeti, podrazumijeva se da voliš i gotičarke.

ah well. kad mi se ne pružaju daljnje mogućnosti spammanja da si postcount dignem na 100, idemo dalje sa fetišima.

uz gotičarke, tu su i hippie/grunge thing, chicks. nalazim nešto nadasve neodoljivo kod golih nogu obuvenih u starke.

nadalje dolazimo, dakako, do stopala. nastrano, no mainstream.

štoviše, osjećam čudnu privlačnost prema osobama manje tjelesne strukture. iliti niskim ljudima. mislim da ovo proizlazi iz mojeg afiniteta prema apsurdu. a kontrast te vrste ima komične konotacije.

ok, idemo malo manje nastrano. osmijeh i smijeh općenito. volim kada je cura (ili dečko :book:) u stanju nesmetano se grohotom smijati.

'nuff zasad.

20. Nea

Nea curica

Jel može samo hippie i kolika točno visina dolazi u obzir? :book:

Podijelite ovu stranicu