1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Scene Za Pamćenje

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nea, 1. Studeni 2006..

1. Nea

Nea curica

Baš sam nešto večeras pričala s frendom i prisjetili smo se one scene iz Kocke kada se tip zabije u onu neku mrežu i ona ga isječe :wtf: Ili kada prvi put Alien iskoči iz stomaka :lol: :lol: :lol: Ili jezik Fredija Krugera kada izađe iz telefonske slušalice što je sama po sebi dvojbena scena :ninja: :lol: :cocky: ili konjska glava u krevetu :mrgreen:

Ili recimo Heroj - kada se one dvije žene bore a lišće pada i mijenjaju se boju :lol: :lol: :lol:

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Krstenje u prvom dijelu kuma :mrgreen: :ninja: :cocky:

(kada u isto vrijeme padaju sefovi ostalih obitelji)

3. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Znam da će zvučati glupo-scena na Titanicu kada stoje na pramcu i onaj zalazak... :evil:
    Harry potter kada on uhvati onu leteću lopticu na onom petloboju ili kak se već zove,pa sam trenutak kad je uhvatio...fora....
    Ima ih još,boljih,sam' kaj se nemrem sjetiti.
    Znam-Duh, na kraju filma kad on odlazi s ovog svijeta i Prljavi ples, zadnji ples koji su otplesali-kad ona skoči s pozornice,zaleti se njemu i on je podigne u zrak :love:

4. Kathegar

Kathegar =I=

"Luke, I am your Father!"
    "NOOOOOOOOOOO!!!!" :love: :love:

definitivno najbolja antologijska scena :evil: :starwars:

5. Psychaki

Psychaki Gost

Bog iz oblaka.

6. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Scena s kraja Blade Runnera kad onaj replikant spasi Deckarda i umre...

7. Uniq

Uniq Novi Član

Scena iz "Privedite osumnjicene" kada Kevin Spacey prohoda normalno i svi shvate da je on Kaiser Soze, jedna od najscena svih vremena kao i jedan od naj filmova ! :yeah: :lol: :lol:

8. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Scena iz Conana 2, kada napocetku u borbi opali konja sakom u glavu! I ona deva isto, to su mi legendarne scene.

Walter brani sarajevo, kraj :love:

slazem se sa nekim ko je spomenuo Heroja, cijeli film odise umjetnickim slikama...

Bilo koji kaubojac sa Clint Eastwoodom, kada baci onaj pogled ispod sesira. ubojito!

John Wayne i njegov nacin hodanja...

Jin Roh iliti wolf brigade kraj kada vojnik drzi na rukama ljubav zivota i cuje se kako prica crvenkapicu, i kada dodje do "Zasto imas tako velike zube?" onda...BAM!

Akira, scena jurnjava sa motorima po neo tokyu..

Ghost in the shell, pocetak, kreiranje cyborga - uvjek me prodju trnci...

9. abominacije

abominacije (/:=D

Ghost in the shell, pocetak, kreiranje cyborga - uvjek me prodju trnci...

jel se netko sjecha hit depoa? :spank:

10. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

hehe, sjecam se ko klinac kad bi to gledao, onda naravno nisam imao pojma sto je GITS, i kada sam ga prvi put isao gledati krene ona stvar a ja se proderem: hit depoooo!!! lawl

11. Nea

Nea curica

Muha... ono pretvaranje u muhu :spank:

12. mihic

mihic Novi Član

Kraj Lica s ožiljkom :smile:

13. Psychaki

Psychaki Gost

Aleksa, VRATI SE DOMA, skuvala sam ti PAŠTAŠUTU !

:mrgreen: :ninja:

14. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Dobra mi je ona scena iz "Poštara" (brijem da se tak zove) sa Kevimom Costnerom,kada se zatrči s konjem i preda klincu pismo i na temelju toga su mu podigli spomenik.

15. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Scena iz Predatora kad se marinci voze u helikopteru a u pozadini trešti Long Tall Sally...
    Mnogo puta kopirano u raznim filmovima i igricama.

16. abominacije

abominacije (/:=D

scena iz patriota kada outnumbered mel gibson sa americhkim barjakom (probushen od par metaka i malo spaljen) probode konja mrskom okupatoru te ga time zbaci....
    shmrc....
    ...
    ...
    NOT!!
    ...
    (puke)

17. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Zadnja scena u Klubu boraca, kada se zgrade ruše, a njih dvoje stoje i gledaju kroz prozor

18. Nightwalker

Nightwalker Novi Član

a film Rane --kada j♥♥e i pjeva Dule Savić

ili u Martixu kada Neo zaustavi metke a oko njega se prostor savija i ispravlja --legendarno

19. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Zadnja scena u Klubu boraca, kada se zgrade ruše, a njih dvoje stoje i gledaju kroz prozor

/signed :blush: :ninja:

20. Sherpa

Sherpa Legenda

a film Rane --kada j♥♥e i pjeva Dule Savić
    :ninja: :blush: :love: :lol: :yeah: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kako se ja toga nisam sjetio

Podijelite ovu stranicu