1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Sata Disk -> Usb

Rasprava u 'Tržnica' pokrenuta od Ivanhoe, 3. Veljača 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ako netko ima za posuditi adapter prek kojeg se SATA hard može spojit na USB bio bih jako zahvalan.

2. abominacije

abominacije (/:=D

zar ti za to ne treba ladica? :laugh:

3. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Većina ladica su onaj standardni konektor a ne SATA (oni tanki sa malim pimpekima na kraju kablovi) tak da ladica otpada osim ako je posriejdi neka egzotična koja košta ko BDP kine.

Ako je netko u medjuvremenu nabavio jako bih cijenio posudbu jer mi frend nema dvd pržu a ja nemam klasičan hard/ladicu. sad sam u zegeu ove subote vjerojatno pa mi treba za sex.

5. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

:tired: kaj nemozes samo svoj hard spojit u frendov komp na "normalan" nacin ili obrnuto (on spoji svoj u tvoj komp? :unsure:)

anyway, jos sam prije pokusavao napraviti od starog 40gb harda prijenosni hard. dakle da ga na komp spojim (i da ga ovaj prepozna) kao usb stick (odnosno removable hard drive), pretpostavljam da je to to kaj ti treba.
    Za to ce ti trebati: 1. usb sucelje za hard i 2. obican usb kabel
    e sad.. nisam siguran dali uopce postoji usb sucelje za sata hard, nego samo za onaj manji od laptopa. ali ako nadjes trazi sa usb mini konektorom (takav sam ja imao, praktican je jer mozes koristit kabel od nekog digitalnog fotica ili mp3 playera). jedini problem bi mogao biti (just moja pretpostavka) da hard nemoze povuci dosta struje iz usb konektora pa ce ti mozda trebati i jos neki dodatni adapter za struju (koji doduse neam pojma kak spojit na hard :sad:).
    usb sucelje si potrazi u chipoteki, ak oni to nemaju onda je 99% da to nebus nasao u hrvatskoj. evo link da vidis di je chipoteka: http://www.chipoteka.hr/www/onamazgmp.html

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Treba mi za subotu i nikad više u životu, neću davat 200kn. :unsure:

No problem je da frend nema raid pa ne mogu ga uštekaat normalno a opet ne mogu ga na usb jer nemam taj konektor etc etc crap.

7. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

pa ak ti ocajnicki treba, a niko nema za posudit bus kupio.. moja procjena je da sucelje kosta cirka 50kn .. ipak je to samo mali komadic koji s jedne strane ima one pipce a s druge mini usb :unsure: .. Kabel (mini usb - usb) vjerojatno vec imas.

8. abominacije

a da jednostavno posudite/nabavite dvd przhilicu? puno prije chesh to nachi nego ovo shto ti treba.

9. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pametno zboriš gnomu. Nadam se samo da će mi biti dopuštena penetracija u tuđi komp s obzirom da nemam eksternog.

10. Kathegar

Kathegar =I=

im bored :P

11. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

:nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  12. abominacije

:lol:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Posljednje uređivanje: 19. Travanj 2015.
Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu