1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Sad But True

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od FLY, 3. Prosinac 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. FLY

FLY Novi Član

2. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

:ninja: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :up: :lol: :lol: :lol:

Ovo je predobro ....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

3. Sherpa

Sherpa Legenda

U cemu je problem? To je stari obicaj i ljudi te svinje i hrane jedino zbog kolinja... To su njihove svinje i mogu s njima raditi sto hoce (inace stil pisanja ove osobe je meni j♥♥eno dosadan, josh jedan wonnabe Lalic :ninja: )

4. Nechrarh

Nechrarh Gost

Prvo, uopce ne kužim ekipu koja piše i održava te blogove - mislim koliko oni imaju slobodnog vremena?!
    Drugo, ne kontam ekipu koja čita ta sranja - što vas se to stvrano da?!
    Treće, čvarci i krvavice su mrak!!

5. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Mrzim krvavice i čvarke i kašnjare... fuj, fuj.. Ne volim kada je vrijeme klanja, ali sam se na to navikla (ipak sam u Slavoniji) i na praksi je onda bilo najviše posla.

6. Bunny

Bunny Novi Član

Ne volim svinjetinu. :lol: Svinje ovako kao životnje su mi slatke i voljela bi imati jednu vjetnamsku doma,ali shvaćam i ljude koji ih kolju,ja to nebi mogla,ali nema veze. :ninja:

7. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

mmm...kulen... :blush:

8. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ja sam zivio u selu i klali smo svinje i sve to
    Ali moj stari nije bas volio klati zivotinje
    Moras jesti ali ti je ipak žao

Ja nerazumjem kako mogu ljudi biti tako bescudni kada kazu djetetu da postaje muskarac kada ubije nesto
    Jedne godine moji su starci kupili pilice za klanje, i ja sam ih hranio svaki dan
    Nisam ima dao imena ali sam sam se "sprijateljio" s njima i kad je bilo vrijeme za klanje ja nisam mogao prisustvovati jer... nemogu to objasniti
    Ja sam ih hranio i sad bi ih trebao moci ubiti??
    Nemogu to napraviti
    Radije kupim pilica u trgovini kojeg nisam ja hranio nego ovog
    Nisam bescudan..

9. Psychaki

Psychaki Gost

mmm...kulen... :blush:

O, da :nice:

10. Nea

Nea curica

Kulen, krvavice, kobasice, čvarci...obožavam :blush: :cool: :nice:

11. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

a hebiga ljudi.. jel smo najmocnija vrsta na ovom planetu? jesmo. jel moramo jesti da bi prezivjeli? moramo... da bi mogli nesto pojesti prvo to moramo ubiti? moramo ubiti...
    kolko god te zivotinje bile slatke i neduzne, one sluze nama, da bi mi opstali jel.. zakon prirode..

12. abominacije

abominacije (/:=D

bila neka emisija na htvu... prije par mjeseci... ishla oko 17h... zvala se... paz' sad... "sviramo i koljemo"... uglavnom... neki ludi tamburashi idu okolo po selima tokom kolinja... i onda kad dodju do "domachina" prvo sve svinje pokolju... a onda pochnu svirati tamburice dok ovaj lik radi kobase ili tako neshto... potom kad su kobase gotove svi se zarakijaju i krvavi do koljena idu doma... ono... TO zhelim biti kad odrastem

13. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

e i zaboravih reci: slavonski kulen ftw!!!!11111 :ninja:

14. Kathegar

Kathegar =I=

MURDERERS, TRAITORS, BUTCHERS, ANIMALS!!! :rocks: :belj: :lol:

How can you kill all the small piggies? :belj:

I wanna do that! :girly: :ninja:

w0t Nea said is tr00!!

15. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

MA ljudi kolinje je zakon , nema boljega nego još onako toplo meso tresnut na roštilj , uz naravno sokić od fermentiranih šljiva ...

Životinje se uzgajaju da bi služile nama za hranu stoga nema emocija kad se kolje ... to je samo hrana isto kao što ubereš jabuku ili trešnju sadrveta tako ubiješ krmče i napraviš suhomesnate proizvode , šnicle i ostale delicije ... :think:

16. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

bila neka emisija na htvu... prije par mjeseci... ishla oko 17h... zvala se... paz' sad... "sviramo i koljemo"... uglavnom... neki ludi tamburashi idu okolo po selima tokom kolinja... i onda kad dodju do "domachina" prvo sve svinje pokolju... a onda pochnu svirati tamburice dok ovaj lik radi kobase ili tako neshto... potom kad su kobase gotove svi se zarakijaju i krvavi do koljena idu doma... ono... TO zhelim biti kad odrastem

ja se pridruzujem brainu :think: :nice: :lol: :lol:

17. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

bash sam se najeo čajne

18. abominacije

abominacije (/:=D

jedan lik s faksa je imao problema sa definiranjem svoje prehrane... naime, on ne jede nishta od mlijechnih proizvoda, kao niti salata... tu sam ja uletio sa konstatacijom da on ne mozhe jesti nishta drugo pored mesa iz jednostavnog razloga shto mu nije gusht jesti neshto shto nije umrlo u mukama... on se s tim zakljuchkom slozhio, ustao se i taj vikend skoro poginuo na cajkama... :think:

19. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Fakat sam se dobro nasmijala na ovu priču :love:
    Sherpa-jel tebi išta smješno u ovom životu osim možda igrica vezano za wow ili D&D ili šta već... Dobila sam dojam da ti fakat nije ništa smješno i da te teško nasmijati (ili se to meni samo čini? :cocky: )
    Inače,djelomično se slažem da je kolinje glupo pisati u blogovima,al vjerujem da je onom koji je ovo pisalo,da mu je kolinje bilo standardno,da ne bi niti pisao to.

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Cini ti se :cocky:, inace Lalic, kojeg ovaj kopira, mi je bio uvjek bio zanimljiv za citati (to je jedina stvar radi koje sam otvarao index hr)

I da neda mi se citati recenice koje se protezu kroz par stranica...

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu