1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Runic

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Ivanhoe, 6. Siječanj 2007..

1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Jedan prilično nepoznat bend koji igra na kartu ensiferuma ali na meni puno kompleksniji i kvalitetniji način. Da ne duljim svatko tko voli power/viking projekte obavezno da baci uho. Meni se svidjelo makar inače ne podnosim klavijature u metalu i vikinzi su mi dosadni već and that tells something. Jedino im je web u qrcu i nevalja al opet..to nije ni bitno i iščekujemo drugi album. :)

Runic - Liar Flags

1. When the Demons Ride
    2. Liar Flags
    3. Last Days of Aghrapur Pt.I: Ambush
    4. Last Days of Aghrapur Pt.II: Lost Empire
    5. Predecessor
    6. To the Fallen Ones
    7. Vs Myself
    8. Nau
    9. And a New Journey Begins

2. Rusalka

Rusalka Aktivan Član

Prije par tjedana mi ih je frend preporučio. Meni je bilo smiješno vidjeti viking i španjolci u istoj rečenici.

Ali, za španjolske vikinge sasvim solidno zvuče.

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A čuj nije da vikinzi nisu razmnožili po cijelom svijetu a niti da je krvno srodstvo presudno za glazbeno stvaralaštvo.

Ali inače glazba nema previše veze sa vikinzima osim što je tematika također o ratnom narodu, jedino naziv benda odmah asocira na vikinške rune...etc

4. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Tako je! jesi znao da je bilo vikinga i u juznoj americi?

5. Rusalka

Rusalka Aktivan Član

A čuj nije da vikinzi nisu razmnožili po cijelom svijetu a niti da je krvno srodstvo presudno za glazbeno stvaralaštvo.

Ali inače glazba nema previše veze sa vikinzima osim što je tematika također o ratnom narodu, jedino naziv benda odmah asocira na vikinške rune...etc

To je istina.

Ali u svojoj glavi imam predrasude o fizičkom izgledu vikinga (pa kad u sve to ubaciš Španjolce, koji su većinom relativno niski i crnokosi, ispadne mi smiješno baš zbog izgleda vikinga u mojoj glavi). :laugh:

6. stribor

stribor ljubitelj satire i satira

bemti, pročitao sam ovaj topik kao 'runić' :laugh:

Podijelite ovu stranicu