1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Rpga

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Kron, 29. Rujan 2007..

1. Kron

Kron Novi Član

Ima li tu jos clanova RPGA?

Jer imam pitanja, a ne zelim ih pitati na sluzbenim forumima...

Dakle prosle godine sam polozio test za DM-a, registriao svoje igrace i neko vrijeme vodio kampanju, redovito je prijavljivao i slicno.
    Jos uvijek nemam nikakvih reward bodova iako su igre priznate. Mislio bih da me sistem zaboravio, ali nedavno sam dobio jos 6 iskaznica/prijavnica za nove igrace.

Zna li netko u cemu je problem?

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Absolutely no idea. Mi u Redu Srebrnog Zmaja odustali smo od RPGA nakon što nismo dobili dodatne prijavnice za igrače nakon jedno 5-6 upita raznim kanalima.

3. Kron

Kron Novi Član

Cudno. Ja sam ih jednom pitao za dodatne, i dobio sam ih prakticki odmah. I onda su mi ih poslali jos par puta samoinicijativno.
    Sada ih imam dvadesetak doma i skupljaju prasinu.

Ne znam.... Mozda su i igraci morali prijavljivati sesione online? Ima li netko volje da probamo izmuljati nesto i vidjeti kako to radi? I pokupiti njihove mocne nagrade :D
    Ali nije mi jasno kako DCI moze biti funkcionalan a ovo steka.

4. josephbt

josephbt Novi Član

koja je tocno funkcija RPGA-e? rangiranje rpg igraca?? or what? teoretski bi mogao ici na njihov sajt i citati, al wotc sajt me ozbiljno ispiljava, ono boli me glava od njega.

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Basically, to je sustav pomoću kojega registrirani igrači/DMovi mogu pronalaziti/oglašavati gameove u svojem području. Iznad toga, registrirani igrači/GMovi mogu igrati razne službene avanture u sklopu raznih "Living" kampanja koje imaju nekakve kontinuirane story arcove or whatnot, i onda kroz taj sustav dobivaju razne "nagrade" poput minijatura, nekakvih karata koje likovima daju special powere or whatnot. Omogućuje standardizaciju likova koji se jednom kreirani mogu raditi u bilo kojemu RPGA eventu na kojemu se odvija kampanja u kojoj je lik kreiran, jer su popraćeni logovima o napredovanju radi spriječavanja varanja or whatnot.

S obzirom da kod nas toga bash i nema (pokusali smo na turnirima profurat, no kao sto rekoh, nismo uspjeli dobiti dovoljno prijavnica za igrace), moze ti posluziti za dobivanje nekakvih shmancy drekarija od nagrada ako sa svojom ekipom igras u sklopu toga.

Podijelite ovu stranicu