1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Reži Me

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Dremora, 4. Travanj 2007..

1. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Vasi dojmovi, zapazanja, misljenja o ovoj seriji? Meni je prej♥♥ena, sam ancin na koji je napravljena i konstitiuirana, malo sick, al taman po mjeri :belj: .

Da vas cujem..

Ovdje mozete i govoriti i iznositi svoja misljenja o plasticnim operacijama i kozmetickoj kirurgiji. :belj:

2. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

nažalost, propustio sam prvu epizodu prekjučer, al sam ulovio jučer drugu epizodu. zasad mi se čini ok serija. konačan sud iznest ću nakon još par odgledanih epizoda
    :belj:

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

pogledo sam obje do sad objavljene epke i nisam zadivljen.
    u americi su scene kakve u njoj prikazuju možda brutalne i vulgarne te je serija "špica", ali stvari kao malo golotinje i rezanje lutaka meni nemože držat seriju. nemojte krivo shvatit, nije serija loša, samo nije tolko dobra kolko su ju prezentirali.
    e, i onaj sin koji ima "problema" s kožicom me živcira.

4. Behemoth

Behemoth Novi Član

Glumci loshi, sama koncepcija serije losha, pretjerivanje sa sexom i degutantnim scenama u nadi da ce pomoci gledanosti...PREloshe

5. Sin

Sin Paladin of Eydis

e, i onaj sin koji ima "problema" s kožicom me živcira.

nemam ja problema sa kozicom :nice:

sta ja znam... ok mi je cinjenica da su se dobro posrali po americkom drustvu... ovako mi je prosjecna serija...

6. Psychaki

Psychaki Gost

7. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

gledao sam ju na porsebenu,i mogu rec da je serija prej♥♥ena

8. pandora

pandora Aktivan Član

puno mi je bolji uvod u anatomiju...

9. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

I zato ja volim Pandoru. :rocks:

10. pandora

pandora Aktivan Član

:belj:

čisto zato jer je humor bolji... (ona kineskinja je preeeeluuudaaaa) :nice:

11. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

ta kineskinja je nesto najiritantnije kaj postoji na svijetu,osim babaroga...

12. pandora

pandora Aktivan Član

ma nije... :w00t:
    meni je baš najkewl tamo... bolja od meredith koja je kao "glavna" i one glupave lizzie... :baby:
    kako samo spusti burkeu... prava ženska... :w00t:

13. Fighter

Fighter Novi Član

Dobra serija,svida mi se....popljuvali su americko drustvo na jedan jako zanimljiv nacin :cocky:

P.S-cini se da svi ljudi imaju isto misljenje o babarogu :lol:

14. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Meni nije serija nekaj. Onaj lik kurviš mi ide na živce.
    Fakat je fukaroš :evil2: (spank me baby)

15. Sin

Sin Paladin of Eydis

i bit tog lika je da ti ide na k♥♥♥c, cijela ideja lika se bazira na tome, ali ozbiljno... iako sam cuo glasine da ce on kasnije postati pozitivac, no o tom potom...

16. fearghas

fearghas Novi Član

solidna serija za pogledati, ništa specijalno. neki poznanici su opsjednuti serijom što ne mogu pojmiti, ali što god ih veseli...

btw amerikanci su doista freakovi očito ima li serija čvrste temelje. ono s kožicom - priznajem da sam bila iznenađena glupošću i od čega netko može napraviti frku. smiješno i žalosno istovremeno...

17. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

ne znam, inače ne gledam baš tv, ali rekoh ajd da pogledam ovo.
    serija kao serija je ok, samo me likovi tu i tamo nanerviraju, ali inače gledljivo.

18. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

gledala sam jednu ili dvije epizode i svidjele su mi se.. to je sve sto mogu reci.. nisam upucena bas u radnju, glumce i sl..

19. Eoden

Eoden Novi Član

Najzesca serija ikad, najperverznija, prepuna sarkazma, ironije, seksa, humora, akcije, krvi...

Glumacka ekipa je do jaja, scene su snimane stvarno dobro, radnja je stvarno neko tv osvjezenje nakon dugo vremena, ako se mene pita..

1-10 dajem cistu 10

svaka epizoda donese nes novo, il nes staro al na vrlo dobro koncipiran nacin :mad:

steta sto je zavrsilo svih 4 sezone, al sta se moze, zivot ide dalje..

dobro sto repriziraju opet, sad necu propustit 2 il 3 epizode koje nisam pogledao :roll: :ninja:

poz :cry:

20. charlotte

charlotte Novi Član

ja sam odgledala sve do kraja ovo ljeto (načuh da se uskoro u SAD počinje prikazivati nova sezona)
    sad vam sve mogu spoilat :lol:
    serija mi je ok. isprva mi je bila fantastična, trebalo mi je nešto krvavo u životu, sviđao mi se smisao za humor. s vremenom je postala lošija, ali i dalje dobra s tim da tu i tamo uleti neka užasno dosadna epizoda. natezanje mi je riječ koja savršeno ide uz tu seriju, u svakom pogledu :onoz:

Podijelite ovu stranicu