1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Revizija

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Behemoth, 4. Veljača 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Behemoth

Behemoth Novi Član

Ne znam kako vi, al meni ko novom na ovom forumu ima par stvari koje mi se svidjaju, al i par toga sto mi se stvarno ne svidja. Tu mislim na pretjerane velicine avatara, stavljanje animacija pod avatare, ogromni sigovi, skoro pa knjige, pa stavljanje slika u sig (prestrasno!), pa stavljanje slika direktno u post umisto da se stavi link na sliku ako je ona veca naravno.

e pa kako ce uskoro updejt sajta, mogli bi uvesti i nekakva ogranicenja sto se toga tice. swarost kaze da odlucuje vecina foruma pa ako ima jos neko kome smetaju ovakve stvari nek se izjasni pa mozda nesto i postignemo.

e i znam da sam nov ovdi, i neki ce to mozda protumacit ko bahatost, al nije. navika sam na neke stvari, a i ako pogledate vecina foruma ima restrikcije na velicinu avatara, na velicine slika (u kb) koje idu pod avatar i sig. ovako kad pogledas topic sa vise postova to sve izgleda zbrda zdola nabacano. a i nisu svi na dsl pa i ucitavanje stranica zna poprilicno potrajat.

eto...nadam se da me nece niko sad flejmat... :w00t:

2. abominacije

abominacije (/:=D

to shto si rekao stoji... ali ovo je (u usporedbi sa ostalima) neshto manji forum te nema toliko chlanova... a sve slike ionako udju u buffer...

3. Psychaki

Psychaki Gost

baš zbog te 'slobode' i volim ovaj forum :w00t:

a ako nekom smeta , ne mora loadati slike

(u operi imaš tu opciju, a u firefoxu >> ekstenziju )
    :w00t:

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Inače postoji opcija da ti ne prikazuje slike u tudjim sigovima ako bode u oči ili zbog banda. A možda postoji i za slike u pstovima da prikazuje linkove. Budem vidio. :)

5. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

njah.. ogranicenje na velicinu avatara postoji, a vidjao sam i mnogo vece sigove.. eydis se je uvijek jako brzo otvarao, pa cak i na 56kmodemu (bar meni..), al ak ti smeta to sve mozda da koristis lo-fi verziju foruma.. :ninja: :belj:

6. Behemoth

Behemoth Novi Član

dakle samo meni smeta. a nista, imam adblock na firefoxu pa cu se tim posluzit. a to za slike u postovima ne tribas se trgat swarost (tj. levi..jel te smim tako zvat ovdi?), to mi je ionako najmanje bitna primjedba bila.

sad cu da vas sve adblockam :ninja:

7. Nea

Nea curica

ma već smo mi vodili ratove oko sigova, avatara, spamanja...tako da nas više nikoga ovdje te stvari ne diraju :belj:

Imaš u profilu pod Opcije (dolje lijevo) Postavke foruma i tu si stavi da ti ne pokazuje slike u sigovima :ninja:

8. Marvin

Marvin Novi Član

ja cu se slozit da su slike u sigovima bezveze...

cak i ak ih se moze blokat jos uvjek su bezveze...

cak i ako netko misli da nisu bezveze, bezveze su...

9. Nea

Nea curica

10. Behemoth

Behemoth Novi Član

kad bi ih sve bloka propustija bi i par onih dobrih. recimo ovaj levijev sad...premocan avatar

11. Marvin

Marvin Novi Član

tek sad sam skuzio da imam sliku u sigu...

:ninja:

al moja slika iz siga + avatar jos uvjek nemaju 15kb kolko je limit na vecini foruma koje sam ja vidio...

12. Nea

Nea curica

:belj: :belj: :love: :omg: :dry: :wtf:

baš su zabavni ovi RPG-ovci :ninja:

13. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

meni se isto ne svidjaju slike u sigovima, tj konkretno one slike koje se bas nazivaju "sigovi" di je neka apstraktno kvaziumjetnicka tema sa potpisom clana... oke mi je ako je neka stosna slicica ko moja ili brain fartova :))))
    (think about humbleness)
    sa druge strane sam uvijek bio slab na eyecandie pa bi povecao ogranicenja za velicinu avatara do 1MB :ninja:

14. Behemoth

Behemoth Novi Član

evo sad marvin provocira sa komunistickom slikom u sigu :evil2:

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

tek sad sam skuzio da imam sliku u sigu...

:evil2:

al moja slika iz siga + avatar jos uvjek nemaju 15kb kolko je limit na vecini foruma koje sam ja vidio...
    You have gone beyond the limit. :girly:

16. Marvin

Marvin Novi Član

You have gone beyond the limit. :ninja:

kakav limit j♥♥ote... pa sam tvoj avatar ima 26kb

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa jesi rekao da je limit na većini foruma 15 kb i da ga ti moralno ne možeš prijeći. E pa jesi :ninja:

18. Marvin

Marvin Novi Član

mozda si krivo shvatio... rekao sam da je kimit za avatar na vecini foruma na kojima sam bio 15kb... kako na ovome nije nemam problema s tim...

a sto se tice morala... you got it all wrong...

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa zaj♥♥avam se samo. :p

20. Marvin

Marvin Novi Član

znam... i ja tebe...

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu