1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Reklame Naše Svagdašnje

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Psychaki, 5. Studeni 2006..

1. Psychaki

Psychaki Gost

Ajde, ovčice moje, recite mi koje su vam najbolje , najoriginalnije reklame i jeste li nasjeli na koju ?

(inače, moj životni san je raditi reklame za multinacionalne kompanije :help: )

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

zbog silnog reklamiranja na televiziji razvio sam sljepilo na reklame. da pogledam reklamu i pitaju me što sam vidio, ja ne bih znao odgovoriti. potpuno sam ih isključio iz svog svijeta. otporan sam na reklame !!!
    muahahaha!

3. Nea

Nea curica

:love: ja uopće ne gledam tv

4. Bunny

Bunny Novi Član

i ja bih voljela raditi tako nesto... :mrgreen:
    hmm...obicno su mi jako dobre reklame od coca cole..ova tvornica radosti zadnja mi je bila fora... :tired:
    onda reklame za vodu....su mi postale prilicno fora....hmm..nisam vec dugo bas sjela pred tv i gledala...pa neznam koje su nove... :blush:
    bila mi je fora jedna ona za zubnu pastu...neki glineni lik..koji ispalzi jezik od pola metra totalno me podsjecalo na thryma.. :blush:
    i neznam...još koju bi se sad mogla sjetiti..ona za citroen sa slonicem...koji si zamislja da se fura s njima u autu..presladak..je... :tired: i sve one reklame s bebama i pesekima ostale.. :tired:

5. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Coca Cola mi ima najboljke reklame, pogotovo božićne (praznici nam stižu,parznici nam stižu....novo osvježenje donosimo,okus novog ljeta,uvijek ono pravoooooo :whistle: ).
    Ima ok reklama,al ne podnosim za Lenor i sl. A najgora mi je za onaj jogurt za lakšu probavu-kak se ono zove? Activia,tak nešto :whistle: Aaaaaaaaaaaaaa,poludim na toooooooo http://www.eydis.info/public/style_emoticons//rocks2.gif

6. pandora

pandora Aktivan Član

:cocky: ja uopće ne gledam tv

ma bravo... kako uspiješ? :cool:

a lani san morala za školu lani pratiti sve reklame jutarnjeg i pisati kad su bile i koliko traju i na kraju računati koliko ih je koštalo... ajmeee... :cool:

7. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Ja se čudim na onim reklamama za šampone kak te žene mogu imat tak prekrasnuuu kosuuuuuu :think: :love:

Montirano stoposto :unsure:

8. Bunny

Bunny Novi Član

Ja se čudim na onim reklamama za šampone kak te žene mogu imat tak prekrasnuuu kosuuuuuu :cool: :belj:

Montirano stoposto :belj:
    ok.. :cool: vecina ljudi nakon sto ode kod fizera i kad mu frizer isfenira lijepo kosu, kosa izgleda prekrasno..to stvarno svima..sjaji se...ima volumen..bla..bla..bla...e sad zamisli još kad rade reklamu ne uzmu nekog žnj frizera kod kojeg mi idemo i koji nam pere kosu sa obicnim šamponom i nekim pristojnim regeneratorom...vec uzmu frajera koji ce to napravit izvrsno..i oprat ce joj kosu sa svim ti fancy proizvodima..+nanjet na nju još 580 preparata da bi to nakraju izgledalo tako kako izgleda..a da ne pricam o tocno namještenim reflektorima koji također pridonose tom divnom sjaju... :cool: tako da...

9. Psychaki

Psychaki Gost

Moj kum je frizer, majstor u tome. Kosa zbilja izgleda predobro kad ti napravi frizuru, kao iz reklame.
    Kad to vidiš uživo, ne vjeruješ šamponima iz reklama :cool:

10. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

ok.. :lol: vecina ljudi nakon sto ode kod fizera i kad mu frizer isfenira lijepo kosu, kosa izgleda prekrasno..to stvarno svima..sjaji se...ima volumen..bla..bla..bla...e sad zamisli još kad rade reklamu ne uzmu nekog žnj frizera kod kojeg mi idemo i koji nam pere kosu sa obicnim šamponom i nekim pristojnim regeneratorom...vec uzmu frajera koji ce to napravit izvrsno..i oprat ce joj kosu sa svim ti fancy proizvodima..+nanjet na nju još 580 preparata da bi to nakraju izgledalo tako kako izgleda..a da ne pricam o tocno namještenim reflektorima koji također pridonose tom divnom sjaju... :lol: tako da...

Iskreno, nije me ni briga..ja samo pasem oči :lol: :lol: :lol:

11. Bunny

Bunny Novi Član

jeste vidjeli novu coca-cola božićnu reklamu? :onoz: malo je prerano..ali svejedno...baš je sweet...kao i inace ima onu svoju toplinu... :laugh:
    meni inace kad krene reklama od njih bozicna i kad ukrase grad...dobijem potpuni bozicni ugođaj..kazem ove je godine malo prerano...ali ipak :tired:

12. Psychaki

Psychaki Gost

Svake godine apsolutno prerano. Toliko da mi unaprijed zgadi sav "Božićni ugođaj" , pa imam silnu potrebu da umjesto natezanja oko drvca , poklona i ukrasa odem nekamo na tjedan dana.

13. Kathegar

Kathegar =I=

Svake godine apsolutno prerano. Toliko da mi unaprijed zgadi sav "Božićni ugođaj" , pa imam silnu potrebu da umjesto natezanja oko drvca , poklona i ukrasa odem nekamo na tjedan dana.

Uskoro ćemo se na moru kupat u Odjelima Djeda Mraza :love: :lol:

slažem se s Psychaki

14. Orion

Orion Novi Član

Dvije bubamare u 307-ici (IIRC). :lol: Jadna od najboljih u zadnjih nekoliko mjeseci. :evil2:

Volim pogledat neku novu reklamu, ali po potrebi ih znam posve ignorirat na TVu... niti imaju utjecaja na mene. :love:

15. Nea

Nea curica

:cocky: Ove Coca-Coline s Djed Mrazom i snijegom i zvončićima su mi tako bajkovite...

16. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Dvije bubamare u 307-ici (IIRC). :dry: Jadna od najboljih u zadnjih nekoliko mjeseci. :dry:

Haha,da,fenomenalna reklama :dry:
    A dobra mi je ona za čips,kad baba nasred ulice hoće dečku uzeti čips pa se počne derati: Upomoć,upomoć!!!!! Al najbolja mi je njena faca loooooool
    Hahahhahaha :lol:

17. Kalista

Kalista Novi Član

Coca_coline su mi dobre, imaju dobar marketing...
    a sto se tiče babe sa čipsom, pomali mi je jezovita...

:wtf: :wtf: :wtf:

18. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

mah...zli kapitalizam i komercijalizacija...neznam....ima dobrih reklama tu i tam, ald a ens posebno utjecu na mene...ne bas :wtf:

19. Ares

Ares Gost

Najjače su reklame MasterCarda

20. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

vecina reklama su toliko debilne da bi autori reklama mogli biti sretni ak im se ustvrdi da im je IQ veci od kvocijenta inteligencije prosjecne sumske gljive..

Podijelite ovu stranicu