1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Registracija I Login Problemi

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Ivanhoe, 20. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ako niste potvrdili registraciju putem e-maila (jer ga niste dobili) onda se javite OVDJE kao neaktivirani da vas ručno aktiviramo. Isto vrijedi i za sve ostale članove koji se iz nekog razloga ne mogu ulogirati.

Neaktivirani ne mogu postati na forumu (osim ovdje), a brišu se 7 dana nakon registracije!

2. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Frend se pokusava registrirati i forum ne prihvaca njegovu adresu na gmail.com.
    Ispraviti :)

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Neka proba opet, ne znam što bi se dalo ispraviti.

Ako neide neka mi da nick pa ću ga ja regati.

4. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Ne moze. Skripta za odobravanje e-maila odmah napise da ne valja cim stavis @gmail.com.

Nick je Gand. Tnx.

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ne bih rekao jer gmail nije u ban filtru i dosta usera se regalo preko njega. Koja mu je cijela mail adresa?

6. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Pa znaci da se nesto pomrdalo.. Daj bar probaj registraciju umjesto da ti ja sve pricam i vidjet ces da ne radi.. Koju god da sam pokusao adresu na @gmail.com staviti nije primio.
    Njegova konkretno je xxx

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Registrirao sam ga, pass je gand a nick Gand.

U tijeku ispitivanje problema....stand by.

8. Gand

Gand Novi Član

Registrirao sam ga, pass je gand a nick Gand.

U tijeku ispitivanje problema....stand by.
    Zahvaljujem.

9. Marvin

Marvin Novi Član

da te razveselim, ni meni nije htio preko gmaila ^^

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Jer sam stavio *mail* zbog *ebenih botova u email ban filter a nisam se sjetio da i gmail ima mail u sebi. ^^

Sad bi trebalo biti riješeno.

11. Marvin

Marvin Novi Član

Jer sam stavio *mail* zbog *ebenih botova u email ban filter a nisam se sjetio da i gmail ima mail u sebi. ^^

Sad bi trebalo biti riješeno.

bright guy :love:

12. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa ono nitko nije savršen, jel.

13. Marvin

Marvin Novi Član

Pa ono nitko nije savršen, jel.

jeste... ja znam jednog... bio covjek jedno vrjeme na jednom drugom forumu...

14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ukoliko vam ne pošalje mail za potvrdu registracije, ulogirajte se i na vrhu foruma imate opciju Resend Validation.

To će vam ponovno poslati mail, ako opet ne uspije obratite se kroz Shoutbox i bit ćete ručno aktivirani tokom dana.

15. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

može biti i problem ako se koristi hotmail jer on nepoznate sendere automatski sprema u junk...taj sam problem prilikom registracije ja imala

16. :>

:> Gost

17. tulkas

tulkas Isus Krist

18. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Fejker :>

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Omogućeno je postanje gostiju u ovom djelu foruma, pa ako se ne možete ulogirati postajte ovdje svoj problem da ga čim prije riješimo. :cheers:

20. imam problem s logiranjem, javlja mi se ovo

Kod:
    www.eydis.info Driver Error
    There appears to be an error with the database.
    If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again. 

You can try to refresh the page by clicking here

«Return to the index
    Ja sam Dior Aranel Eluchil

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu