1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Red Srebrnog Zmaja

Rasprava u 'Kultura i Umjetnost' pokrenuta od Nechrarh, 10. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nechrarh

Nechrarh Gost

Dakle, koga zanima, sutra 11.11.2006 na drugom programu u 10.45 live, u studio Briljanteena gostuje udruga Red Srebrnog Zmaja....gledajte nas kako se brukamo :nice: :whistle:

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Ajd nek neko snima... Jer ja cu vjerojatno spavat...

Nechrarh jer dolazis ovako obojan :whistle:

3. Eniyel

Eniyel Vampiruša

taman sam za 5 min fulala, damn :nice:

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

izgleda da sam samo ja gledao :nice:
    Dečki su bili ok, nisu se jako zbrukali (osim možda Nechrarha koji je držao psa na uzici u jednoj, a mač u drugoj ruci) :lol:
    Inače, malo ste mi čudno izgledali dok ste demonstrirali mačevanje...
    Bez uvrede, ali red zlatnog kaleža je uvjerljiviji jer zaista ukrste oštrice

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Prespavao :lol: :nice:

6. Nea

Nea curica

:nice: snimila

čim pogledam slijedi kritika :lol: :nice: :cry:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  7. Nechrarh

Nechrarh Gost

:nice: snimila

čim pogledam slijedi kritika :lol: :nice: :cry:

Pa, da i ja malo odkomentiram, nekak smo bili "neorganizirani" pa smo si često upadali u riječ, no ajde to je LIVE prijenos pa nam može biti oprošteno....
    Oči su mi tak bile sužene ( kao nekom mrgudu ) jer je debilni reflektor bio uperen drito u mene pa nisam ništa vidio...Tach je sijedio mali sa starne ( s boka ) pa mu nije toooliko blještalo.....
    Onu scenu fajta necu ni komentirati jer je očajna, naime mi prije ponovimo koreografiju ili s ebarem dogovorimo oko udaraca i tko ce izvesti koje pokrete; na snimanje su došla 3 člana + kožar ( onaj wizz u crnom ), od ta tri člana samo se Borna zna boriti i koristit mač. On i ja imamo koreografiju gdje sam ja sa štitom i kratkim mačem, a on sa cvajhenderom...Tip koji nas je snimao užasno nas je požurivao i rekao kako on ima samo 10min vremena i da mora dalje ići tako da se Bornagard i ja nismo ništa uspjeli dogovoriti - niti koreografiju niti priču pa je ispalo malo bezveze i "fake"....osobno nisam zadovoljan tom snimkom jer znam što sve možemo napraviti - tko nas je gledao u Šibeniku zna da smo boje od kaležovaca - mi barem svojoj publici priuštimo pravu krv :lol:

Ma,sve u svemu bilo je OK....

PS: kaj fali psu - baš je mrak ;)

8. Nea

Nea curica

:nice: :lol: :nice: gledala i nemoj se sada odmah izvlačiti Nech :sad:

Mislim da broj novih dama sada porasti u udruzi :lol: :lol:

Evo ti veliki + zato što si rekao da grad Zg nema afinitete prema mladima iako je ona glupača odmah skrenula temu :sad:

Da, upadali ste jedan drugome u riječ, ali i dosta toga rekli :lol: Žao mi je samo što se ona nije osvrnula na vaše probleme kao nedostatak financija kao i na mogućnosti koje bi mogli ponuditi u turističkom smislu...šteta, šteta, šteta... :lol: A da vam pomognu mogli bi kao tur. atrakcija sami za sebe kasnije zarađivati :lol:

I evo ti :cry: za I.B.Mažuranić :sad:

9. Anchica

Anchica Novi Član

izgleda da sam samo ja gledao :belj:
    Dečki su bili ok, nisu se jako zbrukali (osim možda Nechrarha koji je držao psa na uzici u jednoj, a mač u drugoj ruci) :lol:
    Inače, malo ste mi čudno izgledali dok ste demonstrirali mačevanje...
    Bez uvrede, ali red zlatnog kaleža je uvjerljiviji jer zaista ukrste oštrice

I ja sam isto gledala.. Bilo je ok.. Nema brukanja :lol: A cemu onaj pas?

10. Nechrarh

Nechrarh Gost

I evo ti :lol: za I.B.Mažuranić :lol:

Juuhuu, dobio sam pusu od Neje :lol:

A što se đukca tiče htjeli smo da kamerman snimi kako cucak napada onog u plateu, ali kamerman nje imao afiniteta pa to nije ni snimao.....inače đukcu upravo radimo okolp pa bu postao pravi war hound, a ne :belj:

11. Nea

Nea curica

:lol: Pas je predivan. A čiji je on? A tko su bili ostali djevojka i dećki u prilogu? Reci njihovo kodno ime na forumu. :belj:

12. Nechrarh

Nechrarh Gost

:lol: Pas je predivan. A čiji je on? A tko su bili ostali djevojka i dećki u prilogu? Reci njihovo kodno ime na forumu. :belj:

Đukela je moja, a ostalo troje iz priloga nema profile na ovom forumu - barem koliko ja znam....možda ima Raven - pod Raven

13. Sherpa

Sherpa Legenda

:dry: Pas je predivan. A čiji je on? A tko su bili ostali djevojka i dećki u prilogu? Reci njihovo kodno ime na forumu. :belj:
    To je onaj pas kojim tjeras sve koji dodju platit clanarinu jelda....

Ajd nech nekak probaj nabavit video i distribuirati ga uokolo (ili piknut na youtube)

14. Nea

Nea curica

:dry: pa da to je odlična ideja..trebate napraviti video i otići u Tur. zajednicu Zg i inzistirati da vam pomognu :belj:

15. Psychaki

Psychaki Gost

Jel' ima repriza ? :belj:

16. Eniyel

Eniyel Vampiruša

17. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Gledala. Baš ste bili fora :nice:
    Ne bi ni vidila da me sestra nije počela zajeb... da je to svijet za mene, naime nisam znala da ćete biti na tv-u :nice:

18. pandora

pandora Aktivan Član

19. Nea

Nea curica

Ne znam, ali bi ga voljela upoznati :tired: :nice:

20. pandora

pandora Aktivan Član

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu