1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Razočaranje

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Dremora, 5. Studeni 2006..

1. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Da li vam se dogodilo da ste mislili da poznajete nekoga, a na kraju se ispostavilo da je ta osoba sasvim nesto drugo i nije onakva kakvom ste ju dugo vremena smatrali da je? Šta kada ste to saznali, da li ta osoba za vas vise ne postoji ili ju mozda samo pozdravljate tu i tamo i imate samo površinske odnose s njom? Što napraviti kad vas tako netko razočara...zaboravit tu osobu ili nesto drugo...?

2. Psychaki

Psychaki Gost

Onda se najčešće probudim, protrljam oči, i budem zahvalna na prosvjetljenju.

3. Anchica

Anchica Novi Član

Da li vam se dogodilo da ste mislili da poznajete nekoga, a na kraju se ispostavilo da je ta osoba sasvim nesto drugo i nije onakva kakvom ste ju dugo vremena smatrali da je? Šta kada ste to saznali, da li ta osoba za vas vise ne postoji ili ju mozda samo pozdravljate tu i tamo i imate samo površinske odnose s njom? Što napraviti kad vas tako netko razočara...zaboravit tu osobu ili nesto drugo...?

Joj kak mi se puno puta dogodilo da sam se razočarala.... Sad te osobe tu i tamo pozdravim, dok sa nekima uopce ne pricam.... Ni u ludilu.... Meni je najlakse zaboraviti takve osobe.

4. kalthir

kalthir woof woof

Tu i tamo. Prekinem kontakt s tom osobom, ako mogu. Često ne mogu.

5. DsAg

DsAg Novi Član

Ovisi o vrsti razočaranja. Ako se netko pravio da je pravi prijatelj a ispostavilo se da je đubra, ignoriram takve. Ako je nešto manje, većinom ostanemo u kontaktu ali nam je družanje površno a povjerenje samo osnovno.

6. Bunny

Bunny Novi Član

Tu i tamo. Prekinem kontakt s tom osobom, ako mogu. Često ne mogu.
    ovo bi se moglo protumaciti na više nacina... :blush: kod mene je recimo isto tako...ali na ovaj nacin...kad se razocaram u osobu do koje mi je kolko tolko bilo stalo..prekinem nekako kontakt s tom osobom..ali sam nazalost takva i puno puta mi se to obije u glavu i ispadnem glupa..ali jebiga...da se ne mogu pomiriti s tim da je ta osoba jednostavno takva...uvijek u sebi pronadem nesto...sto bi opravdalo to cime me je ta osoba razocarala i onda si mislim ajde pokazat cu još jednom dobru volju prema svemu tome..i onda kad dobijem šamar..me to ponovo razocara...i tako se razocaram više puta za jednu osobu..dok mi sve to skupa ne dosadi pa se konacno pomirim da je tako...ali nema veze..heh...hvala bogu pa se ne razocaram tako cesto... :mrgreen: :blush:

7. Nea

Nea curica

Uglavnom brzo zaboravljam, ali stvari se i razlikuju. Kod manje važnih sve se svede na pozdrav i klasično "kako si?", "što ima?"... Kod najvažnijih ljudi u mom životu glumim milijun puta beskralježnika :mrgreen: i prelazim i prelazim i prelazim dok više ništa ne osjećam i postane mi svejedno, a tada je ta osoba prekrižena i ostaje možda samo "bok"... Velika sam i naivna budala u tim stvarima :ninja:

8. Rincewind

Rincewind Novi Član

Uglavnom brzo zaboravljam, ali stvari se i razlikuju. Kod manje važnih sve se svede na pozdrav i klasično "kako si?", "što ima?"... Kod najvažnijih ljudi u mom životu glumim milijun puta beskralježnika :unsure: i prelazim i prelazim i prelazim dok više ništa ne osjećam i postane mi svejedno, a tada je ta osoba prekrižena i ostaje možda samo "bok"... Velika sam i naivna budala u tim stvarima :yeah:

Evo, ja sam kao Nea u tome i koštalo me, par jako bliskih ljudi me izdalo na načine za koje su znali da su meni na listi najgorih stvari ikad.
    Oprostila sam im, samo da bi to ponovili. :lol:
    Uglavnom, opraštam dosta, opraštam puno puta, ali kad se pređu sve granice, onda nema toga što bi me natjeralo da s tom osobom ikad više progovorim i riječ.
    Jednostavno te osobe prestanu postojati na neki način za mene, sve što smo imali se čini kao nešto nestvarno, nešto što je bilo s nekim drugim tko samo jako nalikuje na tu osobu kad je vidim.

9. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Uglavnom brzo zaboravljam, ali stvari se i razlikuju. Kod manje važnih sve se svede na pozdrav i klasično "kako si?", "što ima?"... Velika sam i naivna budala u tim stvarima :unsure:

Dosada imam smao jedan ovakav slučaj ... ( Ti bi Nea i mogla znati na kog mislim :yeah: ) Zadnjih par tjedana ta osoba pokušava malo poboljšati naš odnos , ali ja više ne želim proživljavati ista sr*nja ...

Ovo boldato tako me dobro opisuje ...

10. Eniyel

Eniyel Vampiruša

ah, bilo je takvih, sad ih je na svu srecu mnogo manje, s takvima obicno vise ne zelim imati ikakvog kontakta cisto iz principa da se ne bi ponovila situacija, eto kratkoi jasno :whistle:

11. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Obično se ne razočaram jer dosta dobro procjenjujem ljude, ali ako se i dogodi jednostavno se maknem od te osobe i s vremenom ju zaboravim (a zaboravljanje je moj najveći talent :whistle: ).

12. pandora

pandora Aktivan Član

blago tebi... ja jako teško zaboravljan i jako teško se ličin od slomljenog srca... užas...

13. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

blago tebi... ja jako teško zaboravljan i jako teško se ličin od slomljenog srca... užas...
    Evo ti tečaj ubrzanog zaboravljanja: NE RAZMIŠLJAJ O TOME :cocky:

14. Psychaki

Psychaki Gost

Patite od slomljenog srca?

Mmm...uzmite UHU ljepilo. Ili neki od fixova.

A može i Magnetin :evil2:

15. Kathegar

Kathegar =I=

nit si prva nit si zadnja a bome nisi jedina

Mene je najviše u životu razočarao jedan moj rođak...zapeo je s krivom ekipom i krenuo krivim putem...drugs n stuff užasno razočaranje

a što se tiče ovako ljudi koje sam krivo procijenio etc...samo ih odje**m...ak se ispostavi da su idioti i budale...

16. lolita

lolita Novi Član

Mene je najvise razocarao vlastiti roditelj :evil2:

17. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Ovisno o situaciji i o tome koliko mi je stalo do te osobe. Dogodilo mi se x puta da me je razočarao netko tko nije trebao, uglavnom prekinem kontakte sa tom osobom (ponekada se i osvetim [pokvareno znam, ali nekada ne mogu samo preći preko toga]), a ponekada sve progutam i zaboravim cijelu stvar i pokušam više ne misliti o tome.

18. pandora

pandora Aktivan Član

psychaki, može li super bond? :blush:

19. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Razočarala me jedna muška osoba koja je rekla da ćemo ostati frendovi za cijeli život (mislim,znam da to nije moguće), no nakon nekog vremena počeo se udaljavati od mene i jednostavno me više ne primjećuje. Izlazili smo gotovo svaku subotu ajedno van da me sad kada me vidi vani,niti ne pozdravi već prođe pokraj mene ko pokraj turskog groblja. A stvarno smo si bili ok...
    S tim ponašanjem me povrijedio,ali kako se kaže,vrijeme liječi sve rane...

20. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Ajde da i kreator topica nesto napise :onoz:

Razočaranja sam imao, ne bas previse, ali ona koja sam imao su me dosta pogodila...neznam ja sam to uvijek tumačio na način "nije bilo sreće", možda malo kriv pristup, al jebiga tak sam ja to protumačio...oporavio sam se od svih tih razočaranja (njih par) i zaključio da tako više ne želim funkcionirat, pa sam promijenio neke stavove koje sam do tada imao...više ne shvaćam stvari olako i uvijek bar malo proanaliziram situaciju prije nego se u išta upuštam, jer ne želim proćivljavat iste stvari kao prije...sada uvijek uzimam dozu opreza prije no što išta učinim, ili dopustim da drugi učine meni... :onoz:

Podijelite ovu stranicu