1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Rat Za Mir

Rasprava u 'Povijest i Mitologija' pokrenuta od Ivanhoe, 30. Svibanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Sad je završio prvi dio dokumentarca o crnogorskoj agresiji na Dubrovnik i općem uvjerenju crnogorskog naroda da će ih sa druge strane svaki čas bez milosti napasti 30 tisuća ustaša naoružanih do zuba. Sve je popraćeno sa ispiranjem mozga od strane medija i mlaćenjem prazne slame kada je istina počela izbijati na vidjelo. To je bio Rat Za Mir. Da se naoružanjem JNA konačno samelje fašistička ostavština sa kojom su graničili.

Na početku dok su još samo dalekometno granatirali dubrovačku regiju tvrdili su i da se u gradu nalaze tisuće plaćenika iz afrike, arapi, indijci i šta ja znam. Legije pijanih crnogoraca su pljačkale i granatirale sve pred sobom i ona par šaćica ljudi koji su se oduprli su bili zatvoreni u logore gdje su ih danonoćno tukli i koji su morali lagati za crnogorske medije.

Kako nisu nailazili na nikakav otpor počeli su masovnu i pretjeranu destrukciju i palež s namjerama da se dodje do Zagreba odnosno da se "zmija ubije u glavu."

Crnogorski generali nisu poricali svoje tvrdnje o opasnom i fanatičnom neprijatelju čak niti dok su ulazili u prazna i napuštena sela sa par civila koji nisu htjeli sotaviti svoje kuće i stoku. Kad su se počele javlajti sumnje zbog malog broja žrtava tvrdili su da ustaše svoje poginule bacaju u more i zato oni ne nailaze na tjela.

Da bi danas crnogorska upletenost u rat bila u pitanju???

2. Nije da mrzim crnogorce... al mislim da je to što su radili bilo totalno besmisleno. I krivo si spellovao Dubrovnik.

Nemrem vjerovat da netko može toliko ustrajat u svojoj gluposti. Pozivam se na Einsteina.

3. Sin

Sin Paladin of Eydis

Ma ajde... svi znaju da su sve zemlje bivse juge sudjelovale u ratu... i makedonija i bosna i crna gora... tj. njihovi vojnici su sudjelovali... kao sto su i nasi sudjelovali pri napadu na sloveniju... a od svih zemalja crna gora je najupletenija... dok su druge zemlje bile primorane ili su se povukle kasnije (BIH kada se isto odcijepila...)...

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Da bilo je i hrvata u JNA sam što su 90% časnika bili srbi. Kao i u ostatku javnog sektora Velike Srbije tj. Jugoslavije.

5. Sin

Sin Paladin of Eydis

Ali su većina prebjegli u našu vojsku... kao npr. moj šogor..

6. abominacije

abominacije (/:=D

a ovo sa srbima je istina. i pochelo je odmah.
    naime, moj djed koji je bio u partizanima pred sam kraj rata pocheo je masovno dobijati srpske zapovjednike. i to sve redom. makar su se do tada sami borili. mislim, lokalni borci.

ah, ostaci proshlosti.

napokon, zar je to sada bitno? previshe je vremena proshlo da bi se saznalo tko je tochno kriv. ja osobno ne krivim toliko srbe i crnogorce koliko europsku uniju koja nije praktichki niti prstom pomaknula.

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Da bar nije prstom maknula nek je zabranila hrvatskoj da se brani.

8. Sin

Sin Paladin of Eydis

I danas nas j♥♥e zbog cinjenice da smo se branili...

9. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Istina.. i sjetimo se onda da bi naši politićari guze dali da se sližu s tom istom europskom unijom.. Jel sve to toga vrijedno?

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu