1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Rasprava O Pročitanom

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Sherpa, 24. Listopad 2006..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

Procitali ste neki knjigu i zelite prokomentirati s nekim od eydisana koji ju je takoder procitao... ovo je mjesto za vas... Ja cekam Dorcu, bolje receno moram prvo procitati knjigu kako bi je mogao prokomentirat s njim :wtf:

2. Nea

Nea curica

Gozba vrana :coffee: tko želi nek se javi :fight:

3. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Procitali ste neki knjigu i zelite prokomentirati s nekim od eydisana koji ju je takoder procitao... ovo je mjesto za vas... Ja cekam Dorcu, bolje receno moram prvo procitati knjigu kako bi je mogao prokomentirat s njim :fight:

koju konkretno? Američke bogove?

ja sam nedavno pokušao čitati wheel of time, pa sam odustao nakon 15 stranica detaljnih pisa kola, kotača, ceste i načina na koji luk visi na glavnom junaku.

4. kalthir

kalthir woof woof

koju konkretno? Američke bogove?

ja sam nedavno pokušao čitati wheel of time, pa sam odustao nakon 15 stranica detaljnih pisa kola, kotača, ceste i načina na koji luk visi na glavnom junaku.

Reveal to me your source of American Gods! At once!

Wheel of time se nastavlja u više-manje istom tonu. S tim da glavni junak postepeno stječe veću vještinu nošenja luka. I onda negdje pred kraj dobije ubermegaworldshattering powers i tako to.

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

skinuo s netaprije oko godinu dana, nemam pojma odakle. u wordu je, zipano, ako hoćeš pm-aj mi e-mail i pošaljem ti :fight:

inače, offtopic, znaš li za ovaj sajt

6. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Eto pročitah 1984. ... Kraj je dobrološ ... ( Eto ti primjene duplozofije )

7. Psychaki

Psychaki Gost

Zovem se Crvena je ....über.
    Zanimljivo i zakon , nova perspektiva, čitko.....agh....moram još Zamak i Istambul...pa da procijenim nobelovca.

8. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

uh, to svakako moram pročitat, pa makar kupio...

9. kalthir

kalthir woof woof

Burmese Days od Orwella. Fora. Ali me kraj malo živcira. Malo pre hardcore pesimističan za mene.

10. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Burmese Days od Orwella. Fora. Ali me kraj malo živcira. Malo pre hardcore pesimističan za mene.

U biti , tipical Orwell :laugh:

11. genesis

genesis Novi Član

Burmanski dani i Zivotinjska farmu su dobri, al je 1984. puno bolja Jel zna netko jos neku knjigu od Orwella? Ja sam samo ove 3 nasao u knjiznici i knjizarama.

12. Psychaki

Psychaki Gost

Kataloniji u čast, te Nitko i ništa u Parizu i Londonu

:onoz:

13. kalthir

kalthir woof woof

Burmanski dani i Zivotinjska farmu su dobri, al je 1984. puno bolja Jel zna netko jos neku knjigu od Orwella? Ja sam samo ove 3 nasao u knjiznici i knjizarama.

A Clergyman's Daughter, Coming Up for Air, Keep the Aspidistra Flying. Posudim ti kad završim, ako ti se da čitat na engleskom.

14. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Kataloniji u čast-obožavao sam tu knjigu :lol:

15. Nea

Nea curica

Pa daj pričajte o pročitanom. Vi samo nabrajate knjige koje volite. :belj:

16. Sherpa

Sherpa Legenda

Smrt Trave
    » Klikni da vidis Spoiler - klikni ponovo da ga sakrijes... «
    Upravo sam dovrsio citanje ove predobre knjige... Kako je mozda nevjerojatno kako se covjek u ekstremnim situacijama drasticno mjenja i kako, kad mu je vlastiti zivot i zivot njegovih bliznjih u pitanju, sva etika gubi smisao. Takoder na jedan super nacin prakticki pokazuje kako ljudsko igranje s znanjem moze ga samog unistiti, to jest kako im priroda vraca, no ujedno pokazuje kako ljudi nesvjesno imaju afinitet prema samounistenju. Knjigu nisam smatrao nesto posebnom tokom citanja sve dok nisam dosao do dijela kada se prvi puta spominje bombardiranje gradova. Svidja mi se psiha likova, i kraj. Stigli su do cilja no s kakvi posljedicama i odmah sam se sjetio recenice s pocetka knjige. "I najplodnija zemlja na svijetu moze biti jalova, ukoliko stvori zlu krv medju bracom"

Ako josh niste procitali preporucam, ako jeste kliknire na spojler i slobodno prokomentirajte

17. kalthir

kalthir woof woof

...koje smo pročitali. U nadi da će se javit netko tko je pročitao. Pa da možemo diskutirati o njima.

18. Nea

Nea curica

Ahaaaa :w00t:

Gozba vrana
    Sto godina samoće
    Bijeg
    Pompeji

imal tko :w00t:

19. Sherpa

Sherpa Legenda

Kad neko procita neku knjigu neka stavi mali komentar u spojleru mozda se neko javi da prokomentira

20. pandora

pandora Aktivan Član

od jean m. auel....
    knjige o špiljskim ljudovima:
    pleme špiljskog medvjeda
    dolina konja
    lovci na mamute
    ravnice povratka
    vatreni kamen 1 i 2...

u nastavcima su... al je svaka super za sebe... anyone? >.

Podijelite ovu stranicu