1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Rappelz

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Jarlaxle, 7. Travanj 2007..

1. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

Rappelz je besplatni MMORPG koji sam jučer skinuo i počeo igrat... napisat ću kratak opis igre pa ako netko poželi zaigrat, neka dođe na drugi server (kako god se zvao) i neka mi se pridruži (dobro bi mi došao jedan cleric...)

neću puno pisat o samoj igri jer je nisam puno igrao, samo ću ukratko opisat izradu i razvoj lika... a za ostale informacije i za download igre, kliknite ovdje - http://rappelz.gpotato.com/

Prije nego što se uđe u igru, izabere se "rasa" (sve 3 rase su neki humani - Deva, Gaia i Asura), a kasnije u igri, nakon treninga se odabere klasa...
    Svaka rasa ima 3 klase, neznam ih sve na pamet... Deva su neki paladini/klerici, Gaia fajteri i fajter/spellcasteri (barem mi se tako čini), a Asura su emo gothic (tako izgledaju ^^) black magovi i ko zna što još...

Lik se dalje razvija pomoću Jp-a tj. Job pointova pomoću kojih se podiže Job Level i tako se otključavaju novi skillovi, i pomoću njih se kupuju i dižu sami skillovi.
    Skillovi se dijele na aktivne i pasivne. Aktivni skillovi su svi skillovi tipa spell, summon ili neki spešl napad i na njih se troši MP, a pasivni skillovi su specijalizacije za oružja i svi skillovi koji daju nekakav bonus na napad, hp ili nešto slično i njih se netreba uključivat i upotrebljavat nego samo uzet...

Sama igra nije nešto novo i neviđeno nego je poput većine MMORPG-ova jedino što je potpuno besplatna...

I na kraju, samo bih zamolio da sve postove tipa "igra je sranje" i slično postate nakon što ste probali igrat barem 2-3 sata a ne da sve procijenite na temelju ovog što sam napisao i par slikica koje ste našli na netu...

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Mozda cu probati, samo moram prvo pogledati kolika je minimalna konfiguracija... o tome sve ovisi

Jedino sto se meni ne svidja je izgled likova, podsjeca me na japanski stil sto bas i ne preferiram previse...

3. Sajla

Sajla Novi Član

ovak na prvi pogled je ok...i dobro kazes bas su emaci...al fora je :rocks:

vec sam si pikirala gaia warrior...bow :belj: :belj:
    al onda..tu je i pet summoner :rocks: :rocks: :rocks:

al ne ovaj mjesec...vec otislo skoro 2 gige na gw :rocks:

4. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

igra ima potenijala sigurno.. prva je na listi besplatnih mmorpgova. jedino kaj nemam flat pa necu isprobat prije pocetka skole.. al da ovak aktivnije igram, sumnjam. lotro is yust enough :rocks:

5. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

nemam sad vremena da gledam , koliko je velik klijent? i kolka je min konfa?

6. Dark knight

Dark knight Novi Član

Evo skidam Reppelz,na prvi pogled igra mi se cini solidna,pogledao sam trailer i gameplayeve..

@psy-veliko je cca 1.7GB

@Jarlaxle-na kojem serveru,kako se zove?

7. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

ja sam na drugom serveru, neznam točno kak se zove, nisam sad doma i dođi ću doma prekosutra tek... bilo bi dobro da dođeš na isti server, istreniraš se do prekosutra pa možemo zajedno igrat... ja sam fighter na 21 levelu...

EDIT: Psychotic, što se tiče klijenta, mogu ti ga ja dofurat na exxarov gejm ak ćeš dolazit u ponedeljak...

8. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

doci cu u srijedu , pa mi tad dofuras ak moze?

9. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

može... ak ćeš igrat i ti onda dođi na drugi server (yeti ja mislim)

10. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Jos jedan od animeidnih besplatnih mmorpgova? Neznam, uvjek su mi bili fora, no nikad nisu sjeli...

11. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

dobro pa je besplatan, nedjeluje loše, ali Oblivion mi djeluje bolje:)

12. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

kak mosh usporedjivat oblivion i mmorpg? to su 2 (skoro) potpuno odvojena zanra.. jedino kaj im je zajednicko je rpg komponenta, i tesko je usporedjivat tak nesto. inace, radije bi igrao taj rappelz jer oblivion suxa gadno i sumnjam da je oblivion bolji u bilo kojem pogledu (dobro, sto se tice grafike vjerojatno je, ali u svemu ostalom.. nebu islo)

13. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

kak mosh usporedjivat oblivion i mmorpg? to su 2 (skoro) potpuno odvojena zanra.. jedino kaj im je zajednicko je rpg komponenta, i tesko je usporedjivat tak nesto. inace, radije bi igrao taj rappelz jer oblivion suxa gadno i sumnjam da je oblivion bolji u bilo kojem pogledu (dobro, sto se tice grafike vjerojatno je, ali u svemu ostalom.. nebu islo)

Sada već raspravljamo jeli čovjeku dovoljan AI ili želi virtualni svijet ljudi, ali inače i jedan i drugi imaju questove, oružja, i magiju, razlikuje se samo AI i MHI (Manual Human Interface-jedan od novijih izraza da ne bude zabune) sada je pitanje, jeli ti dovoljan samo kompjuter......

14. rappelzfun

rappelzfun Novi Član

ja ga igram dosta dugo daj recite koji ste serveri da igramo zajedno ja sal na tortusu lvl 127 118 102 i 98

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Imas izvanredne mogucnosti zapazanja.

Podijelite ovu stranicu